Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kişiye Özel Tespih

Tespihler erkeklerin sık sık kullandığı özel aksesuarlar arasında yer alır. Kimisi tespihini yanından hiç ayırmaz, kimi ise sadece koleksiyon ürünü olarak biriktirir. Erkeklerin bu aksesuara olan ilgisi sebebiyle onlar için yapılan hediye seçimlerinde de tespihler bir hayli öne çıkıyor ve çokça tercih ediliyor. Çiçeksepeti'nde kehribar, akik ve oltu gibi doğal taşlardan yapılan sayısız tespih modeli mevcut Üstelik tespihlere çeşitli şekillerde isim yazdırma uygulaması da yaptırmak mümkür. Siz de sevdiklerinize kişiye özel bir hediye vermek isterseniz şıklıklarıyla dikkat çeken tespih modellerini tercih edebilirsiniz. 

Kuka Meyvesinden Elde Edilen Tespihler

Tropikal ağaç türlerinden olan kuka ağacı son yıllarda tespih yapımlarında kullanılıyor. Ancak bu modellerin, ağaçlardan imal edilen diğer tespihlerden büyük bir farkı var. Kuka tespihlerinin yapım aşamasında bu ağacının gövdesi değil yalnızca meyveleri kullanılıyor. Çünkü kuka meyvesi antibakteriyel özelliği ile biliniyor ve bu sayede kuka tespihler de kullanıcılara steril bir seçenek sunuyor. Sık sık elde tutulan, ceplerde gezen ya da masa üstlerine bırakılan ve benzeri birçok alanla temas eden tespihler söz konusu olduğunda antibakteriyel özellik oldukça önemli. Çiçeksepeti'nin sizlere sunduğu kuka tespihler kahverengi, siyah, gri gibi birçok farklı renge sahip. Dilerseniz kuka tespihinizi püskülsüz ya da gümüş püsküllü olarak da seçebilirsiniz. Tespih taşları üzerine ya da püskül ucuna isim uygulaması yaptırmanız da mümkün. Seçtiğiniz tespihler sevdiklerinize pirinç kaplamalı ya da oymalı ahşap kutular içinde ulaşıyor. Çiçeksepeti'nin ekonomik fiyatlarından faydalanarak dilediğiniz kuka tespihi hemen sipariş verebilirsiniz. 

Kehribar Taşının Işıltısını Sunan Tespihler

Kehribar taşı ruhu dinlendiren ve stres azaltan etkisiyle bilinir. Bu özellikler sebebiyle tespih gibi aksesuarların yapımında sıklıkla kullanılır. Çiçeksepeti'nin kehribar tespihleri arasında toz ve sıkma gibi farklı seçenekler yer alıyor. Kehribar tespihler diğer taşlarla kıyaslandığında çok daha parlak bir renge sahip. Ayrıca kaygan ve pürüzsüz yapısı sayesinde de bu aksesuarla müthiş bir uyumu var. Özellikle tespih koleksiyonu yapanlar için kehribar taşı ayrı bir önem taşıyor. Bu yüzden Çiçeksepeti'nde bu modeller geniş bir ürün yelpazesine sahip. Siyah, lacivert, ateş kırmızısı gibi birçok renk seçeneği mevcut. Taraftarlara özel tasarlanan ve futbol takımlarının amblemlerini taşıyan modeller de yer alıyor. Kehribar tespihler üzerine isim ve soy isim uygulaması yaptırmanız ya da yalnızca sevdiklerinizin baş harflerini uygulatmanız da mümkün. Dilerseniz isimleri gerçek gümüş ile yazdırabilir ve çok kıymetli bir hediye sunabilirsiniz. 

Kişiye Özel Tespihler ve Set Ürünleri

Çiçeksepeti tespih modellerini başka birçok ürünle bir araya getirerek daha zengin içerikli hediyeler sunmanızı sağlıyor. Hediyenizi seçerken çakmak, anahtarlık ve bileklik gibi ek ürünler içeren setleri de inceleyebilirsiniz. Gürcü oltu taşından yapılan ve şık bir çakmakla sunulan seti tercih ettiğinizde isim uygulamasını çakmak üzerine de yaptırabilirsiniz. Dilerseniz doğal akik taşından yapılan bir tespih seçmeniz ve bu ürünü yine akik bir bileklik ile birlikte sunmanız da mümkün. Daha sportif bir tarza sahip olanlar için ise onix tespih ve bileklik setleri bulunuyor. Tespih hediyenizi koleksiyoncu bir sevdiğiniz için seçiyorsanız kehribar taşından elde edilen ve 4 farklı renkle 4 ayrı tespih içeren setleri tercih edebilirsiniz. Çiçeksepeti'nin kişiye özel tespih modellerinin tamamı kadife kaplamalı ya da pirinç süslemeli gibi şık kutular içinde gönderiliyor. İsim uygulamasını yalnızca tespihler üzerine değil bu zarif kutular üzerine yaptırmanız da mümkün. En uygun fiyatlarla sunulan tespihlerin farklı modellerine Çiçeksepeti sayesinde tek tıkla ulaşabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.