İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Mersin Çiçek Siparişi

Çiçekler, sevdiklerimizle aramızdaki bağı kuvvetlendiren, her daim onların yanlarında olduğumuzu hissettiren yardımcılarımızdır. Mutlu etmek istediğiniz kişiler için Mersin’e çiçek göndermek istediğinizde bunu yapmanızın en kolay yolu onlar için internetten çiçek siparişi vermektir. Böylece çiçeğinizin siparişini yalnızca dakikalar içerisinde verebilir, ev veya işyerlerine giden çiçekler ile sevdiklerinizi gülümsetebilirsiniz.

Sıcak Akdeniz havası, sakin denizi, limon ve mandalina ağacı kokulu sokakları ile Mersin, kendi bölgesinin tatil cennetidir. Toros dağlarının eteklerinde kurulan şehri ziyaret edeceklerin uğraması gereken yerlerden bazıları; Soli Pompeiopolis Antik Kenti, Yumuktepe Höyüğü, Adam Kayalar, Cennet Cehennem ve mağaralar ile şelalelerdir. Şehirde büyük arkeolojik önem taşıyan, saklı kalmış ve hala keşfi süren yüzlerce bölge vardır. Çukurova’nın bereketli toprakları üzerinde olan şehirde birçok çiçek yetişir. Yalnızca Mersin bölgesinde yetişen 570 adet endemik bitki bulunmaktadır.

Mersin Çiçekçi

En kalabalık şehirlerimizden biri olan Mersin’de şehrin dört bir yanında bulunan Mersin çiçekçileri her gün güzel çiçekleri ile sevdiklerinizi mutlu etmenize yardımcı olmak için çalışırlar. Siz de dilerseniz Silifke çiçekçi, Erdemli çiçekçi, Tarsus çiçekçi, Anamur çiçekçi, Mezitli çiçekçilik gibi aramalar yapmak yerine en hızlı ve pratik yöntem olarak ciceksepeti.com’dan çiçek siparişi verebilirsiniz!

Mis kokulu lilyumlarını, etkileyici gül aranjmanlarını, zarif orkidelerini ve daha onlarca farklı türde çiçeklerden oluşan tasarımlarını mutlu etmek istediğiniz yakınlarınız için hazırlayan ÇiçekSepeti Mersin şubesi, size en yakın çiçekçi olarak hizmet vererek sokak sokak çiçekçi arama derdinden sizi kurtarır. Fotoğraflarına bakarak seçmiş olduğunuz çiçeklerinizi dilediğiniz (EFT, havale, hesap kartı ya da kredi kartı) ödeme yöntemi ile aynı gün teslimatlı ya da ileri bir tarihte gönderilmek üzere sipariş edebilirsiniz. Böylece doğum günleri, yıldönümleri ve mesleki özel günler çok daha mutlu kutlanırken yalnızca içinizden geldiği için gönderdiğiniz çiçekler de bir o kadar neşe ile karşılanır.

Mersin Çiçek Sepeti’nin işinin ehli çiçekçileri aynı ekip ruhu içerisinde çalışarak en güzel çiçekleri sevdikleriniz için hazırlar. Bunun anlamı ise; Mersin merkez, Tarsus, Toroslar, Erdemli, Silifke, Mezitli, Akdeniz veya Yenişehir fark etmeksizin Mersin’in herhangi bir yerine gönderdiğiniz çiçekleriniz birbirleri ile aynı güzelliği ve kaliteyi paylaşıyor olması demektir.

Mersin Çiçek Sepeti

Siz de günün her saati çiçek siparişinizi kolayca verebilir, teslimat gün ve saatini planlayabilirsiniz. Üstelik çiçeğinizin teslim edileceği ana kadar gerçekleşen hazırlanma ve yola çıkma süreçlerinden de anbean SMS ile haberdar edilirsiniz. Hemen şimdi siparişinizi verin, sevdiklerinizi mis kokulu çiçeklerinizle mutlu edin!

Akdeniz Bölgesi Çiçek Siparişi:

- Antalya Çiçek

- Adana Çiçek

- Isparta Çiçek

- Hatay Çiçek

- Burdur Çiçek

- Osmaniye Çiçek

- Kahramanmaraş Çiçek

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.