İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Nevşehir Çiçek Siparişi

Nevşehir’de yaşayan sevdiklerinizin en özel günlerine anlam katacak sürprizler yapmak istediğinizde ilk aklınıza gelen seçenek çiçeklerdir. Özel günlerin coşku ile kutlanmasına yardımcı olan çiçekleri sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz her an gönderebilir ve bütün günleri özel kılabilirsiniz. Nevşehir’e çiçek göndermenin en pratik yolu internetten çiçek siparişi vermektir.

Doğal güzelliği ile ünü Türkiye’yi aşmış olan Nevşehir, her yıl bilhassa Peri Bacalarını görmeye gelen milyonlarca misafirini ağırlıyor. Bu doğal yapısının yanında ilgi çekici mimarisi ile de dikkat çeken Nevşehir, UNESCO tarafından da tescillenmiş ve Göreme Milli Parkı ile Kapadokya 1985 yılında UNESCO Dünya Miras Listesi’ne alınmıştır. Birçok bitki türünün yetiştiği şehirde özellikle şifalı bitkiler yetiştirilir. Sarı zambak, lale ve kardelen bölgenin dikkat çeken güzel çiçeklerindendir.

Nevşehir Çiçekçi

Her gün en özel papatya buketlerini, romantik gül aranjmanlarını, etkileyici orkideleri ve yüzlerce çiçek aranjmanını sevdiklerini gülümsetmek isteyenler için hazırlayan Nevşehir Çiçekçileri, Ürgüp’ten Kapadokya’ya en güzel kesme çiçekleri ve saksılı bitkileri teslim ederler. Doğum günleri, yıldönümleri, yeni iş tebrikleri ve daha birçok sebep için tercih edebileceğiniz Nevşehir Çiçek siparişlerinizde, eğitimli bayilerin ellerinden çıkan aynı kalite ve güzelliğe sahip çiçekler ile hizmet veren Çiçek Sepeti, size her zaman en yakın çiçekçidir.

ÇiçekSepeti Nevşehir şubesi sayesinde, fotoğraflarına bakarak seçtiğiniz çiçeklerden dakikalar içerisinde çiçek siparişi verebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz çiçeğin ödemesini EFT, Havale, banka kartı ya da kredi kartınızla yapabilirsiniz. 7 Gün 24 saat sipariş verebileceğiniz Nevşehir çiçek sepeti, çiçeğinizi sizin dilediğiniz gün ve saat aralığı içerisinde sevdiklerinize teslim edilir.

Nevşehir Çiçek Sepeti

Siz de hemen Ciceksepeti.com'da yüzlerce çiçek aranjmanı içerisinden zevkinize ve bütçenize en uygun olan çiçeği seçebilir, siparişinizin hazırlanma, yola çıkma ve teslim edilme aşamaları esnasında SMS ile bilgilendirilerek teslimat sürecini takip edebilirsiniz.

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.