İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ofis İçin Hediyelikler

Hediye seçerken dikkat edilmesi gereken önemli bir konu da hediyeyi göndereceğiniz yerin neresi olduğudur. Sevdiklerinizin evlerine gönderebileceğiniz hediyeler çok çeşitli olsa da, eğer işyerine hediye göndermeyi tercih ediyorsanız, bazı durumlara dikkat etmenizde fayda olacaktır. Mesela bazı işyerleri çiçek kabul etmediği gibi, bazı hediyeler de iş ortamı için fazla özel kalabilmektedir. Bununla birlikte, karşı tarafın hediye zevkini tahmin etmekte güçlük yaşadığımız çok çeşitli zamanlar da olabilmektedir. Çok fazla tanımadığımız ya da tanısak dahi hediye zevkini çözemediğimiz kişiler vardır. Bu gibi durumlarda tercih edilebilecek en yaratıcı hediyeler şık ofis hediyeleridir.

İşe yeni başlayan sevdiklerinizin ilk iş günü heyecanına ortak olmak ve onlara olan desteğinizi göstermek için seçebileceğiniz ya da terfi alan yakınlarınıza, onlar ile ne kadar gurur duyduğunuzu, çabalarını desteklediğinizi ve başarılarını kutlamaya layık gördüğünüzü ifade edebilmek için gönderebileceğiniz veya yalnızca gününü güzelleştirmek adına mutluluk dolu bir sürpriz yapmak istediğiniz kişiler için tercih edebileceğiniz birbirinden yaratıcı ve güzel hediye seçenekleri, sadece birkaç tık ile Çiçek Sepeti’nin Ofis Hediyeleri kategorisinde sizler için yer alıyor.

Yeni iş hediyeleri denildiği zaman akla ilk gelen hediyeler kupa bardaklardır. Özellikle erkeğe ofis hediyesi seçerken tercih edebileceğiniz hediyelik ofis aksesuarları bu kategoride beğeninize sunulmaktadır.

Ofis masalarının kişiye özel ve renkli hale getiren farklı tarzlarda masa setleri, çeşitli türlerde kişiye özel ofis hediyeleri, kalemler ve kalem setleri, mesleklere ve tarzlara göre spesifik olarak hazırlanmış ahşap veya taştan yapılma isimlikler, kartvizit ve anahtarlık detaylı defter ve kalem setleri, masa üstü çerçeveleri, termoslar, ofis masalarını muhteşem bir havaya sokabilecek yaratıcı ofis aksesuarları, mesleklere özel biblolar ve birbirinden şık aynı zamanda kullanışlı yüzlerce hediye seçeneği ÇiçekSepeti'nin Ofis Hediyeleri kategorisinde satışa sunuyor. Her zevke ve bütçeye yönelik hediyenin bulunduğu bu kategori içinden dilediğiniz ürünü dakikalar içerisinde seçebilir, sevdiklerinize armağan edilmek üzere adrese teslim olarak sipariş edebilirsiniz. Dilerseniz kendiniz için de özel bir ürün seçebilir ve kendinizi şımartabilirsiniz. Online ödeme ve taksitlendirme imkanları ile kolayca alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat online olarak siparişinizi verebilir, siparişinize eklemek istediğiniz not ve ek ürünleri sipariş verme esnasında düzenleyebilirsiniz.