İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Öğretmenler Günü Hediyesi

24 Kasım 2021'e az bir zaman kala "Öğretmenime ne hediye alabilirim?" diye düşünüyorsanız, 2800'den fazla öğretmene hediye alternatiflerimizden seçim yapabilirsiniz!

Öğretmene hediye almak bazen sizi “acaba beğenir mi” kaygısıyla ikilemde bırakabilir. Çünkü arkadaş veya dosta hediye almaktan daha zordur. Size bildiğiniz birçok şeyi öğreten, eğitim ışığıyla geleceğinizi aydınlatan öğretmeninize yılda birkez de olsa onu çok mutlu edecek bir hediye vermek istersiniz. Fakat sandığınızın aksine öğretmeninizin mutlu aldığınız hediyenin fiyatına bağlı bir durum değildir. Onun için özel bir günde onu hatırladığınızı, sevdiğinizi, saydığınızı ifade eden küçücük bir hediyeyle bile çok mutlu olacaktır. Çiçek Sepeti olarak bu özel gün de en beğenilen öğretmenler günü hediyelerini sizler için seçtik.

Öğretmene Ne Hediye Alınır?

İster anaokulu öğretmeni olsun, ister akademik eğitimci olsun, 24 Kasım tüm eğitimciler için çok şey ifade eden özel bir gündür. Vefalı, cefakar, bize bildiğimiz birçok şeyi öğreten öğretmenimize kuşkusuz en güzel hediyeleri vermek isteriz. Öğretmene el yapımı hediye vermek güzel bir opsiyondur fakat herkesin el becerisi o kadar iyi olmayabilir. Son güne kadar "öğretmenler günü hediyesi ne alabilirim?" ikileminde kaldığınızda muhtemelen son gün doğru karar veremeyip hediye almaktan vazgeçebilir, sizin açınızda buruk bir tebrikle geçiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Çiçek almak elbette güzel ve zarif bir jesttir, fakat çiçek sadece özel günlerde değil normal zamanlar da veya yıl sonu hediyesi olarak da verilebilecek bir hediyedir. Sembolik de olsa bütçeniz elverdiği sınırlar içerisinde bir armağan vermeniz onu düşündüğünüzden daha mutlu edecektir. Bir eğitimci için de öğrencisinden armağan almak oldukça mutluluk vericidir.

Seçtiğiniz armağan aşaması tamamsa, öğretmene hediye verirken söylenecek sözlerle ilgili yardıma ihtiyaç duyarsanız yazdığımız blog yazımıza göz atabilirsiniz. Özel günlerde hediye almak karşımızdaki insana gösterdiğimiz saygı ve sevginin en somut ifadesidir. Çiçek Sepeti'nde böyle özel günlerde sevdikleriniz için alabileceğiniz sayısız hediyelik ürün bulabilirsiniz. Yılbaşı hediyeleri, doğum günü hediyeleri, yıldönümü hediyeleri ve daha fazlası..

Erkeğe hediye ve bayana hediye kategorilerimizdeki binlerce ürün arasından seçtiğimiz öğretmene özel hediyeler ile biricik öğretmeninizi çok mutlu edebilirsiniz.

Tüm eğitimcilerin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun!