Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Öğretmenler Günü Hediyesi

24 Kasım 2024'e az bir zaman kala "Öğretmenime ne hediye alabilirim?" diye düşünüyorsanız, 2800'den fazla öğretmene hediye alternatiflerimizden seçim yapabilirsiniz!

Öğretmene hediye almak bazen sizi “acaba beğenir mi” kaygısıyla ikilemde bırakabilir. Çünkü arkadaş veya dosta hediye almaktan daha zordur. Size bildiğiniz birçok şeyi öğreten, eğitim ışığıyla geleceğinizi aydınlatan öğretmeninize yılda birkez de olsa onu çok mutlu edecek bir hediye vermek istersiniz. Fakat sandığınızın aksine öğretmeninizin mutlu aldığınız hediyenin fiyatına bağlı bir durum değildir. Onun için özel bir günde onu hatırladığınızı, sevdiğinizi, saydığınızı ifade eden küçücük bir hediyeyle bile çok mutlu olacaktır. Çiçeksepeti olarak bu özel günde en beğenilen öğretmenler günü hediyelerini sizler için seçtik.

Öğretmene Ne Hediye Alınır - Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri

Öğretmenler gününde en sık tercih edilen ürünler öğretmene hediye çikolatalar ve öğretmene hediye çiçekler arasından seçilmektedir. Bazı öğrenciler öğretmenlerine, yaratıcı öğretmenler günü hediyeleri almayı tercih eder. İster anaokulu öğretmeni olsun, ister akademik eğitimci olsun, 24 Kasım tüm eğitimciler için çok şey ifade eden özel bir gündür. Vefalı, cefakar, bize bildiğimiz birçok şeyi öğreten öğretmenimize kuşkusuz en güzel hediyeleri vermek isteriz. Öğretmene el yapımı hediye ya da değişik öğretmenler günü hediyesi vermek güzel bir opsiyondur fakat herkesin el becerisi o kadar iyi olmayabilir. Son güne kadar "öğretmenler günü hediyesi ne alabilirim?" ikileminde kaldığınızda muhtemelen son gün doğru karar veremeyip hediye almaktan vazgeçebilir, sizin açınızda buruk bir tebrikle geçiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Çiçek almak elbette güzel ve zarif bir jesttir, fakat çiçek sadece özel günlerde değil normal zamanlar da veya yıl sonu hediyesi olarak da verilebilecek bir hediyedir. Sembolik de olsa bütçeniz elverdiği sınırlar içerisinde yaratıcı öğretmenler günü hediyleri ya da bir armağan vermeniz onu düşündüğünüzden daha mutlu edecektir. Aynı zamanda öğretmeninize sürekli sizi hatırlaması için öğretmenler günü kupalarını da hediye edebilirsiniz.Eğer öğretmeninize geçmiş zamandan bir hediye sunmak isterseniz öğretmene nostaljik hediyeler düşünebilirsiniz. Öyle bir hediye vermeliyim ki yaratıcı öğretmenler günü hediyesi olsun, keyif alsın ve güzel bir hediye olsun derseniz öğretmenler günü puzzle hediyesini düşünebilirsiniz.

Tüm bu hediyelerin dışında eğer öğretmeniniz ışıklı hediyelerden hoşlanıyorsa öğretmene led lamba hediyesi alabilirsiniz.

Öğretmeniniz şakacı ve hoşgörülü bir kişilikse ona komik bir hediye verebilirsiniz. Bu hediye tercihi de karikatür olabilir. Öğretmeninizin bir karikatürünü hazırlayıp ona sunabilirsiniz ya da sitemizde bulunan öğretmen karikatür kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Branşa Özel Öğretmenler Günü Hediyesi

Öğretmenlerimiz de çeşitli branşlara ayrılırlar. Öğretmenler gününde branşa özel öğretmenler günü hediyesi alarak onları mutlu edebiliriz. Eğer ilkokul öğrencisiyseniz sınıf öğretmenine hediye alabilirsiniz. Bunun dışında;

gibi farklı branşlardaki öğretmeninize de kategorilerimizi ziyaret ederek ilgili bölümleriyle alakalı hediye alabilirsiniz.

Kadın ve Erkek Öğretmene Hediye

Öğretmenlerinize genel ya da branşına özel bir hediye dışında cinsiyetine göre öğretmenler günü hediyesi almak isterseniz, erkek öğretmene hediye ve kadın öğretmene hediye kategorilerimizdeki binlerce ürün arasından seçtiğimiz öğretmene özel hediyeler ile biricik öğretmeninizi çok mutlu edebilirsiniz.

Seçtiğiniz armağan aşaması tamamsa, öğretmene hediye verirken söylenecek sözlerle ilgili yardıma ihtiyaç duyarsanız yazdığımız blog yazımıza göz atabilirsiniz. Aynı zamanda öğretmeninize hediyeniz yanında şiir göndermek için Öğretmenler Günü Şiirleri içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Tüm eğitimcilerin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun!