Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Öğretmenler Günü Mesajları

Bir toplumun temel direği eğitimdir ve bu önemli misyonu yerine getiren öğretmenler, hepimiz için çok değerlidir. Bilgiyi sadece anlatmakla kalmayan, aynı zamanda geleceğimizin şekillenmesine de katkı sağlayan öğretmenler, hepimizin hayatında oldukça önemli bir yere sahiptir. 24 Kasım Öğretmenler Günü; sabrı, sevgisi ve özverisi ile öğrencilerinin yolunu aydınlatan tüm öğretmenlere ithaf edilmiştir. Bu özel gün, öğretmenlerimize olan derin sevgi ve minnettarlığımızı ifade etmek için güzel bir fırsattır. Aynı zamanda bu içeriğimizde öğretmene hediye notu ve öğretmene çiçek notu da bulabilirsiniz.

Belki bir hediye ile belki de bir kısa mesajla öğretmeninizin gününü kutlamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz! Birbirinden anlamlı Öğretmenler Günü mesajları, biricik öğretmeninize iletmeniz için sizi bekliyor! Bununla birlikte aşağıdaki mesajları öğretmene hediye notu ve öğretmenler günü çiçek notu için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Öğretmenlerin Özel Günü için Hazırlanan Çiçekler

Öğretmenler için Bonnyfood Çeşitleri

Öğretmenler Günün için 45000+ Hediye Önerileri

Kişiye Özel Öğretmen Günü Hediyeleri

Öğretmenlere Özel Saksı Çiçekleri

Öğretmenlere Özel Çiçek Aranjmanları için Tıklayınız

öğretmenler günü mesajları

⏩ Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

⏩ Öğretmen, bir toplumun meşalesidir ve herkes onun ışığı ile aydınlanır. Yolumu aydınlattığınız için teşekkür ederim öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Hangi yolu seçersem seçeyim, bana öğrettikleriniz her zaman zihnimde ve kalbimde yer bulacak. Dünyanın en harika öğretmeninin Öğretmenler Günü kutlu olsun!

⏩ Bugün hayattaki tüm başarılarım, sizin rehberliğinizin ve desteğinizin bir sonucudur. Sevginiz, ilginiz ve öğretileriniz ile hayatımı değiştirdiğiniz için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüzü kutlar ve sevgilerimi sunarım.

⏩ Anne ve babamız bize hayat verir, öğretmenimiz ise bu hayatı nasıl yaşamamız gerektiğini öğretir. Verdiğiniz tüm bilgiler ve rehberliğiniz için minnettarım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Bugün hala ilkokula giden bir çocuk gibi hayal kurabiliyorsam, bunu size borçluyum öğretmenim. Hayallerimizi sınırlamayan ve hedeflerimizde bizi destekleyen öğretmenimizin günü kutlu olsun!

⏩ Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

öğretmenler günü mesajları

⏩ Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

⏩ Notlarımın daha iyi olabileceği, sizin dünyanın en iyi öğretmeni olmadığınız anlamına gelmez. Elimden gelenin en iyisini yapmam ve asla pes etmemem için bana ilham veriyorsunuz. Bunun için sonsuza dek minnettar olacağım. Gününüz kutlu olsun!

⏩ Dünyanın en yetenekli ve bilge öğretmeninin Öğretmenler Günü kutlu olsun! Hayatı sizin rehberliğinizde keşfetmek harika bir serüven. 

⏩ Sadece bugün değil, hayatın önemli anlarında her şey sizinle ilgili. Sonsuz bilgeliğinizi, paha biçilmez deneyiminizi ve istemediğimiz zamanlarda bile ilerlememize yardımcı olan muazzam nezaketinizi kutluyoruz. Her şey için teşekkürler. Siz bu gezegendeki en iyi öğretmensiniz!

⏩ Hiçbir hediye, sizin bana verdiğiniz hediyeye yaklaşamaz. Çünkü öğretmenim olmanız, aldığım en büyük hediyelerden biri! Desteğiniz ve anlayışınız bana hayata hazır olduğumu hissettiriyor. Her şey için teşekkürler. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Bazen dayanılmazdık, bazen en çılgın şeyleri yaptık... Ama her şeye rağmen bize olan inancınızı hiç kaybetmediniz. Bu bütün bilgilerden daha değerliydi belki de! Gününüz kutlu olsun, sizi çok seviyoruz.

öğretmenler günü mesajları

Çok Satanlar >> Öğretmenler Günü Hediyeleri

⏩ Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Bilgileri ve doğruları zihinlerimize ilmek ilmek işleyen biricik öğretmenim… Hayatıma dokunduğunuz için çok şanslıyım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Geleceğe adım adım yürürken hala sizin verdiğiniz dersleri, sizin öğrettiğiniz doğruları hatırlıyorum. Bana öğrettiğiniz her şey için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Hayatıma yön veren, doğruları öğrenmemi sağlayan, her zaman bana destek olan biricik öğretmenim… Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Öğretmenim, bugün sizin gününüz! Bize verdiğiniz emekleriniz için minnetlerimizi sunuyoruz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Sizin gibi her zaman öğrencilerine destek veren, onların her zaman yanında olan bir öğretmenimiz olduğu için çok şanslı hissediyorum. İyi ki varsınız öğretmenim, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun! 

⏩ Bizimle hayatı paylaşan; bize hayatı öğreten, birey olma çabasında yol gösteren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun.

⏩ Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

öğretmenler günü mesajları

⏩ Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır. (Atatürk)

⏩ Herkesin hayatına özel bir dokunuş yapan ve sonsuza kadar hatırlanan bir öğretmeni vardır… O özel öğretmen olduğun için teşekkürler. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

⏩ Öğretmen, öğrencilerini her gün yeniden öğrenme ilhamıyla kuşatan kişidir. Bu kadar ilham verici bir öğretmen olduğun için teşekkürler. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

⏩ Bir çocuğa hayatı öğretmek, gerçek bir öğretmenin armağanıdır. Yol göstericim olduğunuz için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

⏩ Dünyanın senin gibi harika öğretmenlere daha çok ihtiyacı var... Bu yılı muhteşem bir anıya dönüştürdüğün için teşekkürler! Öğretmenler Günün kutlu olsun. 

⏩ Sayenizde A'dan Z'ye harika bir yıl oldu! Bana kattığınız yeni değerler ve bilgiler için çok teşekkür ederim… Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. 

Çok Satanlar >> Öğretmenler Günü Çiçekleri

Anlamlı Öğretmenler Günü Mesajları

⏩ Sorunlarımızı dinlemek ve çözümler üretmek için bize her zaman vakit ayırdığınız için teşekkürler öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

öğretmenler günü mesajları

⏩ Benim için bir öğretmen değil, aynı zamanda bir ilham kaynağı olan canım öğretmenim. Sizin gibi bir yol göstericim olduğu için o kadar şanslıyım ki… Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlar ellerinden öperim.

⏩ Başarılı nesiller yetiştiren kıymetli öğretmenlerimizin, Öğretmenler Günü kutlu olsun.

⏩ Başöğretmen Atatürk’ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

öğretmenler günü mesajları

⏩ Elimden gelenin en iyisini yapmam için bana sürekli ilham verdiğiniz için size minnettarım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Bana hayal kurmayı ve bu hayallere ulaşmak için nasıl çalışmam gerektiğini öğreten, bir öğretmenden daha çok arkadaş gibi davranan ve ilham veren muhteşem öğretmenim, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Bana soru sormak, merak etmek ve düşünmek için ilham veren canım öğretmenim, benim için yaptığınız her şey için teşekkürler... Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

 

ChatGPT'nin Yazdığı Öğretmenler Günü Mesajları

⏩ Beni hayata hazırlayan ve daima hatıralarımda iyi olarak kalan sevgili öğretmenim için bir Öğretmenler Günü mesajı yazar mısın?

Sizi sonsuz saygı ve minnettarlıkla anıyorum sevgili öğretmenim. Sizin öğrettiğiniz bilgi ve beceriler sayesinde hayatımda ilerleyebildim. Size her zaman teşekkür etmek isterim ve Öğretmenler Günü'nüzü kutlarım.

⏩ Eğitim hayatımda oldukça önemli bir yeri olan öğretmenimin Öğretmenler Gününü kutlamam için bir mesaj yazar mısın?

Saygıdeğer öğretmenim, sizin yol göstericiliğiniz ve emeğiniz sayesinde hayatımda büyük bir fark yaratmıştır. Öğretmenler Günü'nüz kutlu olsun ve sizin gibi değerli bir öğretmen olmak isteyen herkes için ilham kaynağı olmanız dileğiyle.

⏩ Aynı okulda çalıştığımız öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutlamak için bir mesaj yazar mısın?

Değerli okul arkadaşlarım, sizlerin emeği ve özverisi sayesinde öğrencilerimize en iyi eğitimi veriyoruz. Öğretmenler Günü'nüz kutlu olsun ve sizlerin bize öğrettiği gibi sürekli öğrenmeyi sürdürmeniz dileğiyle.

⏩ Eşim idealist bir öğretmen. Onun Öğretmenler Gününü kutlamak için bir mesaj yazar mısın?

Sevgili eşim, senin gibi idealist, öğrencilerine adanmış bir öğretmene sahip olmak öğrencilerin için büyük bir şans. Sınıfındaki öğrencilerin hayatına dokunmak, onların geleceğini şekillendirmek için yaptığın emeklerin takdir edilmesi gerekiyor.
Bugün, Öğretmenler Günü, sana bir kez daha hatırlatmak istiyorum ki çok değerli ve önemli bir iş yapıyorsun. Senin sayende birçok öğrenci hayatında değişim yaşıyor ve geleceği için güçlü bir temel atıyor. Adanmışlığını takdir ediyorum ve seni çok seviyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

⏩ İlk öğretmenim olan anaokulu öğretmenim için güzel bir Öğretmenler Günü mesajı yazar mısın?

Sevgili Öğretmenim, sen benim hayatıma dokunan ilk öğretmenimsin. Sayende, bugüne kadar aldığım eğitimdeki temel değerler hala benimle. Sana minnettarım, kalbimdeki öğretmenim olarak her zaman özel bir yere sahipsin.
Bugün Öğretmenler Günü; senin adanmışlığın ve sabrın sayesinde milyonlarca çocuk hayatında değişim yaşıyor. Senin sayende öğrencilerin kendilerine olan güvenleri artıyor, hayallerine ulaşmak için ihtiyaç duydukları araçları elde ediyorlar.
Sana teşekkür ederim, sana hayranım öğretmenim. Hayatımda boyunca benim için en iyi rol modellerden biri olmaya devam edeceksin. İyi ki varsın. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

Öğretmen Günü Duygusal Mesajlar

öğretmenler günü mesajları

⏩ Bana neyin yanlış neyin doğru olduğunu ayırt etmem için rehberlik eden, bana nasıl yazılacağını ve okunacağını öğreten, bir uçurtma olarak hayal kurmamı ve uçmamı sağlayan; arkadaşım, akıl hocam, ilham kaynağım ve ışığım… Her şey için teşekkürler. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Sizin gibi harika bir öğretmenle hayatım boyunca başarılı bir yolculuğum olacağından emindim ama bu kadarını ben bile beklemiyordum. Başarı yolunda filizlenecek tohumları ekmemde bana yol gösterdiğiniz için minnettarlığımı ifade edecek hiçbir sözcük bulamıyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Çok Satanlar >> Kişiye Özel Hediyeler

⏩ Herhangi bir sebep olmadan bana rehberlik eden ve ilham kaynağı olan sevgili öğretmenim, size olan borcumu asla ödeyemem. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Endişelenecek çok fazla şeye sahip olsanız bile, hepimizin yani tüm öğrencilerinizin günlük sorunlarını dinlemek için zaman ayırmayı başaran harika insana… İlginiz hepimiz için fark yarattı. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Hedeflerime ve hayallerime ulaşmak için bana ilham verdiniz. Daha da önemlisi, ben olmama ilham verdiniz… Herkesin başkası olmak için çabaladığı bir dünyada bana kendim olmayı öğrettiğiniz için teşekkür ederim öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Öğretmen Anneye Kutlama Mesajları

öğretmenler günü mesajları

⏩ Mükemmel ve muhteşem bir anne olmanın yanı sıra inanılmaz bir eğitmen olan anneciğim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

⏩ Öğrencilerine ilham verirken, hayatlarına da anlam kattığını biliyorum. Çünkü benim de hayattaki en büyük ilham kaynağım sensin. Her zaman yolumuza ışık tutacağına eminim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

⏩ Öğrencilerin senin kadar harika bir öğretmenleri olduğu için çok şanslı. Kaybolduklarında ve zayıf hissettiklerinde beni aydınlattığın gibi onları da aydınlatacağını biliyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun anneciğim!

öğretmenler günü mesajları

⏩ Bana hem evde hem de okulda mükemmel bir yol gösterici olduğun için teşekkürler anne. Öğrencilerin çok şanslı ama en şanslı benim, çünkü 24 saatimi seninle geçiriyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

⏩ Anneciğim, sen yol gösterici ve ilham kaynağı bir yıldızsın. Bana ve tüm öğrencilerine göstermiş olduğun rehberlik için sana teşekkür ederim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

⏩ Bana hatalarımdan nasıl ders alırım ve nasıl daha düzgün bir insan olurum sen öğrettin. Kim bilir öğrencilerine hayata dair neler öğretiyorsundur… Senin gibi bir öğretmene sahip oldukları için çok şanslılar. Öğretmenler Günün kutlu olsun aşkım!

⏩ Benim hayattaki, öğrencilerinin ise başarı yolundaki ışığısın… Yıldız gibi parlıyor ve herkese ilham kaynağı oluyorsun. Öğretmenler Günün kutlu olsun sevgilim!

⏩ Sana her gün daha çok hayran oluyorum. Keşke öğrencilerinin yerinde olsam ve tüm gün seninle birlikte olabilsem. Dünyanın en şanslı öğrencilerinin öğretmeni, Öğretmenler Günün kutlu olsun!

öğretmenler günü mesajları

⏩ Senin gibi bir öğretmenim olsa, dünyanın en başarılı öğrencisi olurdum. İlham kaynağım, meleğim Öğretmenler Günün kutlu olsun!

⏩ Nasıl harika bir öğretmen olduğunu duymaya eminim ihtiyacın yoktur sevgilim. Ama bir de benden duy istedim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

Öğretmenler Günü Mesajları

⏩ Canım öğretmenim, siz her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

⏩ Bize verdiğiniz emekler için size ne kadar teşekkür etsek az. İyi ki bizim öğretmenimizsiniz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Zihnimize bilgileri ilmek ilmek işleyen, insanları özveri ile yetiştiren biricik öğretmenim… Hayatımıza dokunduğunuz için çok şanslıyız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

⏩ Harika bir öğretmen olmanı izlemek, bu hayatta başıma gelen en güzel şeylerden biri. Sevgili eşim, Öğretmenler Günün kutlu olsun!

⏩ Hayatımda harika izler bırakan, “ben” olmamı sağlayan canım öğretmenim; İyi ki varsınız!

⏩ Okul sıralarından öğretmenler odasına kadar geçtiğim tüm yollarda bana destek olduğunuz için size ne kadar teşekkür etsem az. Benim için yeriniz her zaman ayrı. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

⏩ Hayatıma yön veren, kendimi bulmamı sağlayan, yeteneklerimi keşfetmeme yardımcı olan canım öğretmenim…Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Çocuklarla olan iletişimine her gün şahit olmak, onlara her şeyini verdiğini görmek ne büyük şans… İyi ki varsın canım benim. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

⏩ Senin gibi öğretmenler var olduğunu sürece eğitimin geleceği hakkında endişe duymamıza hiç gerek yok meslektaşım. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

⏩ Sizin gibi harika bir öğretmenimiz olduğu için çoooook mutluyuz. İyi ki varsınız öğretmenim, Öğretmenler Gününüz kutlu olsuuuun!

⏩ Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. Sizin gibi bir insan hayatıma dokunduğu için çok şanslıyım. Bana her konuda ilham olduğunuz için teşekkür ederim.

⏩ Sadece iyi notlar almamı değil hayata da iyi bir şekilde adapte olmamı sağladığınız için size minnettarım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Hayatıma ışık tuttuğunuz ve bana ilham olduğunuz için çok şanslıyım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Tanıdığım ilk öğretmenlerim, canım annem ve canım babam… Bugün sizin gününüz! Her zaman elimden tuttuğunuz, bana nasıl yaşamam gerektiğini öğrettiğiniz için size ne kadar teşekkür etsem az. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Eğitim evde başlar diyerek bana her gün yeni bir şeyler öğretmeye çalıştığınız, benim için her zaman rehber olmayı denediğiniz, bana hep yol gösterdiğiniz için size ne kadar teşekkür etsem az. Sizi çok seviyorum canım ailem, ilk öğretmenlerim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ En iyi öğretmeni tarif et deseler, onlara sizi anlatırdım. İyi ki varsınız öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Keyifli anlarla dolu, gülümsemenin yüzünden eksilmeyeceği öğretmenlik yılların olmasını dilerim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

⏩ Hem abilerin hem öğretmenlerin en iyisi, Öğretmenler Günün kutlu olsun!

⏩ Sadece hedefe yönlendiren değil, bize hayatı da öğreten bir öğretmen olduğunuz için teşekkür ederiz. İyi ki varsınız öğretmenim!

⏩ Tüm emekçi öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.

⏩ Sevgili öğretmenler, 24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

⏩ Harika bir akıl hocası, iyi bir rehber ve müthiş bir insan olduğunuz için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

⏩ Motivasyon kaynağım olan canım öğretmenim, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ İyi bir eş, iyi bir baba ve çok iyi bir öğretmensin. Seninle gurur duyuyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

⏩ Bizi her zaman destekleyip en iyisine ulaşmamıza yardım ettiğiniz için çok şanslıyız. İyi ki varsınız öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

⏩ Bizi sabır ve sevgiyle yetiştiren, her zaman bize destek olan canımız öğretmenimiz… İyi ki varsınız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Fedakar, emektar, sevgi dolu öğretmenim… Emekleriniz için ne kadar teşekkür etsem az. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

⏩ Yarınımızın temellerini atan, bugünümüze hep destek olan canım öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun…

⏩ Başarılı bir neslin yetişmesine katkıda bulunmanı görmek, harika bir duygu. Senin gibi bir öğretmene sahip olan herkes çok şanslıdır canım kızım. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

⏩ Biricik kızım; öğretmen olma yolunda attığın her adımın, döktüğün her terin, üstesinden geldiğin her zorlukların artık sonu geldi. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

⏩ Benim için hem anne hem arkadaş hem de harika bir öğretmen olduğun için teşekkür ederim. Bugün ne öğrendiysem, hepsi senin sayende ilk öğretmenim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

⏩ İlk öğretmenim sen olduğun için ne kadar şanslı hissettiğimi söylemiş miydim? İyi ki varsın annecim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

⏩ Öğretmenler Gününü kutlamayacağımı mı sansın? Bana her zaman yol gösteren, her zaman öğretme aşkıyla dolu olan canım babam… Öğretmenler Günün kutlu olsun!

⏩ Canım anneeeem, Öğretmenler Günün kutlu olsun. Hem annem hem öğretmenim olduğun için teşekkür ederim.

⏩ Bu dünyanın hem en güzel annesi hem de en iyi öğretmeni olmak nasıl bir duygu? Öğretmenler Günün kutlu olsun harika kadın!

⏩ Canım sevgilim, Öğretmenler Günün kutlu olsun. Herkesin hayatını güzelleştirdiğin gibi benimkine de dokunduğun için teşekkür ederim.

⏩ Dünyanın en değerli varlıkları olan biricik öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun!

⏩ Öğretmenim, iyi ki benim öğretmenimsiniz. Her zaman mutlu ve sağlıklı olmanızı, bizi hiç bırakmamanızı diliyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

⏩ Dünyanın en iyi öğretmeninin Öğretmenler Günü kutlu olsun!

⏩ Güzel yarınlar için uğraştığın, emek verdiğin her ana tanık olmak ne kadar güzel, anlatamam… Öğretmenler Günün kutlu olsun sevgilim.

⏩ Bize okuyup yazmayı öğreten, her zaman doğruyu gösteren, şefkatini esirgemeyen öğretmenim… Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Benim bilgi meleği canım eşim! Öğretmenler Günün kutlu olsun!

⏩ Sabrınızı, sevginizi ve bilginizi bizden eksik etmediniz. Her gün daha da coşkuyla, mutlulukla okula gelmemizi sağladınız. Çok teşekkür ederiz öğretmenim, iyi ki varsınız!

⏩ Yolumuza ışık tutan, rehber olan, şefkat dolu tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü kutlu olsun!

⏩ Cehaletin düşmanı canım öğretmenim, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ Okumayı, yazmayı, hayata bakmayı, büyümeyi… Her şeyi sizden öğrendim ben. Hem eşsiz bir öğretmen hem de aile oldunuz bana. Size ne kadar teşekkür etsem az, öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

⏩ “Heykeltıraş mermere ne ise; öğretmen de çocuğa odur.” demiş Addison. Siz de bizi şekillendiren, doğruya yönlendirensiniz öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun, iyi ki varsınız!

⏩ “Dünyada her şeye değer biçilebilir ama öğretmenin eserine değer biçilemez.” demiş Sokrates. Senin de hakkın asla ödenemez canım benim. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

⏩ Biricik kızım, ilk Öğretmenler Günün kutlu olsun.

⏩ Yıllar geçse de her yıl okula başlama heyecanının aynı kalması, çocuklara her sene farklı şeyler öğretme yeteneğin ve bu eşsiz sabrın beni her seferinde şaşırtıyor. :) Öğretmenler Günün kutlu olsun canım benim. Bu yolda ışığını hiç kaybetmemen dileğiyle...

Mezun Öğrenciden Öğretmenler Günü Mesajları

Uzun bir eğitim öğretim sürecinin sonunda beklediğiniz gün geldi ve mezun oldunuz! Ancak bu, Öğretmenler Günü’nde öğretmeninize teşekkür etmeyeceğiniz ve onu kutlamayacağınız anlamına gelmiyor. Öğretmene mezuniyet sözleri söylemek, desteği ve size olan katkısı için ona teşekkür etmek gibisi yok. Çünkü özenle düşünülen Öğretmene güzel sözler, mezuniyet tarihiniz ne kadar geçerse geçsin çok daha anlamlı bir hale geliyor. Size de bu mesajları öğretmeninize iletmek kalıyor. Eğer sizi mezun eden öğretmeninize Öğretmenler Günü’nde teşekkür etmek istiyorsanız, tercihinizi bu mesajlardan yana yapabilirsiniz.

⏩ Bugün bu diplomaya sahip olmamda, sizin öğretilerinizin ve özverinizin büyük bir payı var. Sizden öğrendiklerimle hayata bir adım daha güçlü başlıyorum. Her şey için teşekkür ediyorum.

⏩ Hiç bitmeyecek sandığım ama sona yaklaştıkça da bitmesinden büyük hüzün duyduğum mezuniyet günüm geldi. Bugün tüm teşekkürleri size iletiyorum canım öğretmenim. Size olan sevgim ve saygım daima kalacak.

⏩ Sevgili öğretmenim; mezuniyetimizdeki başarımızda sizin desteğiniz ve rehberliğiniz oldukça önemliydi. Çünkü biliyoruz ki, siz olmasaydınız bu noktaya gelemezdik. Size sonsuz teşekkürler sunuyoruz.

⏩ Öğretmenim; bugün sadece benim değil, sizin de mezuniyetiniz. Sevgiyi, saygıyı, hayatı ve bilgiyi hiçbir koşul sunmadan tüm özverinizle bize aktardığınız için bu diploma aslında sizin. Her şey için çok teşekkürler, sizi çok seviyorum.

⏩ Her şey için minnettarım öğretmenim. Sizden öğrendiklerimle büyüdüm ve şimdi her şeyi keşfetmek için büyük bir güven duyuyorum. Mezun olduğum bugün, tüm teşekkürlerimi size iletiyorum. İyi ki varsınız.

⏩ Sizin öğrettiğiniz dersler sadece kitaplardan ibaret değildi, aynı zamanda hayata dair önemli derslerdi. Mezuniyetimdeki başarınızda sizin katkınız çok büyük. Her şey için teşekkürler. İyi ki varsınız.

⏩ Bugün her ne kadar mutlu ve heyecanlı olsam da, bundan sonra rehberliğinize tanık olamayacağım için hüzünlüyüm. Ancak hayatla ilgili verdiğiniz derslerin, bana yıllar geçse de rehber olacağını biliyorum. Sizi çok seviyorum. Her şey için teşekkür ediyorum.

Öğretmenler Günü Pastası Yazıları

Öğretmenler Günü’nde biricik öğretmeniniz için yapabileceğiniz en özel kutlamalardan biri, ona tadına doyamayacağı bir pasta hediye etmektir. Siz de dilerseniz kendiniz, dilerseniz arkadaşlarınızla birlikte bir pasta hazırlatabilir ve bu pastanın üzerine mesajınızı ekleyebilirsiniz. Mesajlı pastaların oldukça popüler olduğu bu dönemde, kısa bir not ile Sizin için hazırladığımız ve öğretmeninizin yüzünü güldürecek Öğretmenler Günü pastası yazıları, sizi bekliyor!

⏩ Minnettarız!

⏩ İlham Kaynağımıza…

⏩ Siz Bizim Işığımızsınız

⏩ Bizi Büyüten Öğretmenimize…

⏩ En İyi Öğretmene, En Güzel Dileklerimizle…

⏩ Bir Teşekkür Değil, Sonsuz Minnettarlık

⏩ Yarınlar İçin Sonsuz Teşekkürler

⏩ 12-A (Sınıf Adı) Sizi Çok Seviyor

⏩ Bize Katlandığınız İçin Teşekkür Ederiz

⏩ Ders: Hayat Bilgisi Konu: Öğretmen Sevgisi

⏩ Eğlenen, Öğreten, Güldüren En İyi Öğretmen!

⏩ Dersleri Sıkıcı Olmaktan Çıkaran Öğretmenimize…

⏩ Öğretmenler Günü’nün Kahramanı Sizsiniz!

⏩ Öğretmenler Günü Sizinle Anlamlı!

Bu yazımızda sizin için öğretmeninize iletebileceğiniz birbirinden özel mesajları bir araya getirdik! Siz de bu mesajları dilerseniz seçtiğiniz ya da yaptığınız bir Öğretmenler Günü hediyesi için kart notu olarak tercih edebilirsiniz. Dilerseniz kısa mesaj yoluyla bu mesajları iletebilirsiniz. Hangi şekilde iletilirse iletilsin, bu mesajların öğretmeninizi çok mutlu edeceğine eminiz!

 

İlişkili Ürün Kategorileri:

» Biricik Öğretmenimize Özel Çiçek Aranjmanları

» Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

» Lezzetli Bir Öğretmenler Günü Hediyesi: BonnyFood

» Öğretmenler Günü Kalem Defter Setleri

» Öğretmenler Günü'ne Özel Şık Kupa Modelleri

» Öğretmenler Günü'ne Özel Butik Çiçek Çeşitleri