Bu ürünün kampanyalı satışı stoklarla sınırlıdır. Bir tüketici bu kampanya stoğundan maksimum 10 adet satın alabilir.
Çiçeksepeti kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Ürünün iade politikasını öğrenmek için tıklayın.
Bu ürün REYONTEK tarafından gönderilecektir.
Bu Satıcının Tüm Ürünlerini Görüntüle
Ürün sayfasında gördüğünüz fiyat bilgileri, satıcı tarafından belirlenmektedir.
| Ağırlık | 177 g |
|---|---|
| Assisted GPS (Baz İstasyon Destekli Küresel Konumlama Sistemi) | Var |
| Boyutlar | 164 x 75.4 x 7.9 |
| Dahili Hafıza | 64 GB |
| Ekran Boyut Aralığı | 6 inç ve Üzeri |
| Ekran Boyutu | 6,52 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 720 x 1600 |
| Ekran Tipi | IPS LCD |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| Görüntülü Konuşma | Var |
| Hafıza Kartı Tipi | Micro SD |
| İşletim Türü | Android |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü Aralığı | 13 - 19,9 MP |
| Kamera Çözünürlüğü | 13 MP + 2 MP + 2 MP |
| MP3 Çalma | Var |
| NFC (Yakın Alan İletişimi) | Yok |
| Ön (Selfie) Kamera Aralığı | 8 - 13,9 MP |
| Ön (Selfie) Kamera | 8,0 MP |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Pil Gücü Aralığı | 4000 - 4999 mAh |
| Pil Gücü | 4230 mAh |
| RAM Kapasitesi | 4 GB RAM |
| Şarj Girişi | Micro USB |
| Video Kayıt | Var |
| Video Oynatma | Var |
| Yüz Tanıma | Var |
