Rize Çiçek Siparişi

Rize Çiçekçi

Çiçek Sepeti Rize ile Rize’ de yaşayan sevdiklerinizi, sevginizi anlatacak bir çiçekle mutlu etmek çok kolay! Ne kadar uzakta olursanız olun, aklınızı ve kalbinizi dolduran sevdiklerinize, duygularınızı anlatmak istiyorsanız tek yapmanız gereken, CicekSepeti.com’ un birbirinden büyüleyici ve özgün tasarım çiçeklerinden dilediğinizi seçmek! Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, Rize’ de yaşayan sevdiklerinize çiçek siparişinizi verin, biz çiçeğinizi en taze haliyle teslim edelim. Türkiye’ nin en geniş çiçek dağıtım ağına sahip online çiçekçisi CicekSepeti.com, ister aynı gün, ister dilediğiniz ileri bir tarihte, sevginizi sevdiklerinize iletmek için çalışıyor.

Çiçek Sepeti Rize ile Rize’ ye çiçek göndermek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Yorumlar

tam zamanında annem süprize bayıldı :D

MURAT KENAN

Tam da söylenen saatte teslim edildi arkadasım bu sürprize bayıldı cokkk teşekkürler

SELİN VAROL

Hiç tereddütsüz verdim siparişimi.hayatımın anlamı bu süprize bayıldı.çok taze ve kaliteli bir ürün. Bunun için ayrıca tşk ederiz.şiddetle tavsiye ediyorum:)

ELIF HASTÜRK

Çok Teşkkürler çiçek sepeti şimdiye kadar böyle bir sürpriz yapmamıştım geç olmadan vaktinde ulaştırdıgınız için ayrıca teşekkürler Eşim yaptıgım süprize çok şaşırdı ve çok beğendi Tekrar teşekkürler

MEHTAP AVCı