Anneye Kadınlar Günü Mesajları

Kadının gücüne ve yapabileceklerine tekrar tekrar hayran olduğumuz gündür Kadınlar Günü. Emeği bilen ve bunun için canla başla mücadele eden güçlü kadınların günüdür. Bu yüzden de coşku ile kutlanılmayı hak eder.

Kadınlar Günü bize kadının gücünü göstermekle kalmaz, aynı zamanda hayatımızdaki kadınlara olan saygı ve minnetimizi bir kez daha hatırlatır. Şüphesiz hepimizin hayatındaki en güçlü kadındır annelerimiz. Ne zorluklara gögüs gererek bizleri bugüne getirmişlerdir. Kendinden vererek, binbir emek ile bizi büyüten annelerimizin de Kadınlar Günü’nü kutlamayı ihmal etmememiz gerekir. Annelerinizin Kadınlar Günü’nü kutlarken onlara göndereceğiniz çiçek ya da hediyelere ilave edebileceğiniz ya da yüzlerine karşı söyleyerek onları mutlu edebileceğiniz mesajları sizler için yazdık.

çiçeksepeti app indirim kodu

Kadınlar Gününde Hangi Çiçekler Alınır?

Kadınlar Günü Anneye Hediye Çeşitleri Neler Olabilir?

Kadınlar Gününe Özel Bonnyfood Çeşitleri

Kadınlara Özel Çeşitli Aksesuarlar

Kadınlar için Gününe Özel Kozmetik Ürünleri

Kadınlar Günü'ne özel hediye seçenekleri için tıklayın


⏩ Bir tanecik annem. Bugün güçlü, ayakları yere basan, çalışan, kazanan ve kimseye muhtaç olmadan yaşayan biriysem senin sayende. Kadınlar Günün kutlu olsun.

⏩ Emeğin kıymetini bana verdiği emek ile kanıtlayan canım annem. Bugün senin günün. Her şey için teşekkür ederim. Kadınlar Günün kutlu olsun.

⏩ Dünyaya gözlerimi açtığım andan yuvadan kanatlanıp uçtuğum ana kadar yanımda oldun, bugün bildiğim ne varsa sen öğrettin ve hala ne zaman ihtiyacım olsa yanımdasın. Kadınlar Gününü kutluyor, seni çok seviyorum.

⏩ Bir anne bir ülkenin kaderini belirleyebilir. Bir anne değiştirebilir bir adımı ile dünyayı. Bugün şükrettiğimiz ne varsa, annelerin emek emek büyüttüğü evlatlarının eseri. Bugün emeği ile dünyayı değiştiren kadınların günü. Günün kutlu olsun annem.

⏩ Evimizin annesi. Bizleri mutlu etmek için o kadar fedakarlık yaptın ki. Bugün bir arada ve mutlu olmamızın mimarı sensin. Kadınlar Günün kutlu olsun.

⏩ Söz konusu Kadınlar Günü olunca, ilk öğretmenim ve arkadaşım olan, hayatımın her zaman baharı olacak tek bir kadın aklıma geliyor…. Kadınlar Günün kutlu olsun annem!

⏩ Sevgili anneciğim, bu dünyadaki tüm mutlulukları ve gülümsemeleri hak ediyorsun çünkü bizi mutlu etmek için elinden gelenin en iyisini yaptın! Kadınlar Günün kutlu olsun.

⏩ Aynı zamanda hem ilham hem sürpriz olabilen şahane kadın! Sayende dünyanın en iyi annesine sahip olduğum için çok mutluyum…. Kadınlar Gününü en içten dileklerimle kutlarım.

⏩ Güçlü kadınlar, hayallerinin peşinden koşarak onları gerçeğe dönüştürürler. Hayatımda çocukları için hayatlarını feda eden kadınlar kadar güçlüsünü görmedim! Kadınlar Günün kutlu olsun tanıdığım en güçlü kadın!

⏩ Sevgi ve ilgi, ilgi ve şefkatle dolu bir anne olduğun için sana teşekkür edecek kelimeler asla yeterli gelmiyor! Umarım senin yarın kadar başarılı olabilirim. Her şey için teşekkürler, Kadınlar Günün kutlu olsun!

⏩ Çalışıyor olmana rağmen hayatında beni hiç ihmal etmedin ve bu başlı başına takdire şayan bir şey…. Kadınlar Günün kutlu olsun annem.

⏩ Bana sahip olabileceğim en güzel hayatı verdiğin ve beni büyük bir sevgiyle yetiştirdiğin için o kadar şanslıyım ki! Kadınlar Günün kutlu olsun şansım!

⏩ Tüm dileğim senin kadar harika bir insan ve senin her zaman olduğun kadar güçlü olabilmek. Neyse ki rol modelim harika biri! Kadınlar Günün kutlu olsun canım benim.

⏩ En iyi evlat, en iyi eş, en iyi çalışan olmak için çok çalışırken, süper anne olmak için de çok çalıştın…. Seni her şey için seviyorum…. Mutlu Kadınlar Günü.

⏩ Hayat bizim için hiçbir zaman kolay olmadı, ama senin yanımda olman, baş etmeyi çok daha kolaylaştırdı, teşekkürler. Kadınlar Günün kutlu olsun!

⏩ Benim için o kadar çok şey yapıyorsun ki, bir fincan çay yapmak, bir anıyı paylaşmak ya da büyük bir yaşam olayında bana yardım etmek, benim için her şey demek. Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun annecim.

⏩ Bir kadının hayatı zorluklarla doludur, ancak sen bunların hepsini zarafet ve onurla karşıladın! Canım annem Kadınlar Günü kutlu olsun.

⏩ Birlikte yeni hayatımıza göğüs gerdiğin, çocuklarıma da bana baktığın gibi baktığın için teşekkür ederim, sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Kadınlar Günün kutlu olsun!

⏩ Hayallerimin kadını annem, Kadınlar Günü kutlu olsun. Benim ve ailemiz için yaptığın her şey için gerçekten minnettarım. Kadınlar Günün kutlu olsun!

⏩ Bu günün tadını çıkar canım, bunu hak ediyorsun, sen gerçekten harika bir kadınsın ve seni çok seviyorum.

⏩ Hayatımın en zor zamanlarında yanımda olduğun için teşekkür ederim, sen benim hiç olamayacağım kadar güçlüsün. Kadınlar Günün kutlu olsun!

⏩ Ailemiz ve değer verdiğin diğer insanlar için yaptığın her şey için seninle gurur duyuyorum! Kadınlar Günün kutlu olsun, seni çok seviyoruz.

⏩ Birçok defa insanlar önüne set çekmeye çalıştı ama sen onlara izin vermiyorsun çünkü sen çok güçlüsün, tanıdığım herkesten daha güçlüsün. Kadınlar Günün kutlu olsun tanıdığım en tatlı savaşçı!

 

Çok Satanlar >> Kadınlar Günü Hediyeleri

 

⏩ En büyük emek bir insanı yetiştirmektir. Eğer bugün bir şeyleri başarabiliyorsam bu senin sayende canım annem. Emeğin için minnettarım. Dünya Emekçi Kadınlar Günün kutlu olsun.

⏩ Attığım her adımda benimle birlikte heyecanlanıyor, benimle sevinip benimle ağlıyorsun. Seni hak etmek için yaptım canım annem, neyin ödülüsün? Varlığına binlerce şükür, 8 Mart’ı kutlamayı en çok hak eden emekçi annem.

⏩ Anne olmak demek bir süper kahraman olmak demekmiş. Yıllardır hem iş hayatında hem de ev hayatında başarılı oldun ve bizlere mükemmel bir örnek oldun. Senin gibi güçlü bir kadının çocuğu olmak büyük bir gurur. Kadınlar Günün kutlu olsun!

⏩ Bir fener gibi yolumu aydınlatan, düştüğümde nasıl kalkmam gerektiğini bana gösteren ve bana sevmeyi öğreten ilk öğretmenim, annem. Dünya Emekçi Kadınlar Günün kutlu olsun.

⏩ Sen kocaman, köklü bir çınar gibi sarıp sarmaladın bizi yıllarca. Gözünden sakındın, belki hırpalandın. Yoruldun çoğu zaman, birçok şeyden vazgeçtin bizler için. Anne olmanın verdiği güç gözlerinden bir an olsun eksilmedi. Tüm emeklerin için teşekkür ederim anne. Kadınlar Günün kutlu olsun tanıdığım en harika kadın.

⏩ Sen tanıdığım en güçlü, en güzel kadınsın ve seni yeterince takdir etmiyorum ama bundan sonra söz veriyorum.

⏩ Dünyadaki en sevdiğim kadının varlığını kutlamak için tek bir gün yetmez! Kadınlar Günün kutlu olsun, senin yanında olduğum her gün bir kutlama!

⏩ Her gün varlığınla beni kutsadığın için teşekkür ederim, bundan daha fazlasını isteyemezdim. Kadınlar Günün kutlu olsun anneciğim!

⏩ Bana her gün daha iyi bir adam olmam, sana daha çok benzemem, tanıdığım en güçlü insan olmam için ilham veriyorsun. Kadınlar Günün kutlu olsun annem!

⏩ İçi de dışı da güzel olan annemin Kadınlar Günü kutlu olsun. Seni seviyorum anne.

⏩ Bu özel günde yanında olmayı her şeyden çok isterdim… Neyse ki ne olursa olsun başımı dik tutmayı senden öğrendim de bugün ayakta durabiliyorum! Kadınlar Günün kutlu olsun anne.

⏩ Şu hayattaki en büyük dayanağım, kolların benim evim! Tanıdığım en iyi kadın Kadınlar Günün kutlu olsun. Seni seviyorum anne.

⏩ Bizim zorlandığımız her şeyi şıp diye halletmen gerçekten şaşırtıcı. Her gün bizi büyülemeye devam ediyorsun. Kadınlar Günün kutlu olsun canım annem.

⏩ Kadınlar Günün kutlu olsun anne! Sensiz ailemiz, senin gibi kadınlar olmadan dünya bir gün bile ayakta kalamaz.

⏩ Anne, dünyadaki tüm mutlulukların senin için olmasını diliyorum. Çünkü hak etmenin ötesinde, mutlu olmak en çok sana yakışıyor! Kadınlar Günün kutlu olsun.

⏩ Mutlu Kadınlar Günü! Senin gibi bir anneye, arkadaşa, öğretmene ve rol modele sahip olduğum için kendimi çok şanslı görüyorum.

⏩ Kadınlar Günün kutlu olsun ilk aşkım. Bol mutlu anlarla dolu, güzel bir gün geçir!

⏩ Beni dünyaya getirdiğin ve senin dünyanı yaşattığın için teşekkür ederim. Daha iyi bir yerde olmayı hayal bile edemezdim! Kadınlar Günün kutlu olsun annem.

⏩ Seninle her gün çok gurur duyuyorum. Sen tanıdığım en güçlü ve en cesur kadınsın. Kadınlar Günün kutlu olsun anneciğim.

⏩ Hayat nasıl olursa olsun senin mutlu, korunaklı ve eğlenceli dünyada olmak harikaydı! Kadınlar Günün kutlu olsun. Hak ettiğin tüm mutlulukları bulman için elimden ne gelirse yapacağım!

⏩ Tanrı seni annem olarak bahşettiği için ne kadar şanslıyım! Kadınlar Günün kutlu olsun tanrının lütfu!

⏩ Bu özel günde, sana ne kadar değerli olduğunu söylemek istiyorum. Bunu sana hissettiremiyorsam bir terliği hak ediyorum demektir! Bu kadar tatlı ve sabırlı olduğun için teşekkürler. Kadınlar Günün kutlu olsun!

 

Çok Satanlar >> Canlı Çiçekler

 

⏩ Hastalandığım zaman baş ucumdan hiç ayrılmayan, ben okuldan dönene kadar pencere önünde bekleyen canım annem. Canla başla büyüttün beni ama beklemelerin hiç bitmedi. Her zaman kalbin kalbimin yanında attı. Tüm emeklerin için sonsuz teşekkürler. Kadınlar Günün kutlu olsun.

⏩ Gerçek kahramanların pelerine ihtiyaçları yoktur. Dizin yaralandığında öperek geçiren, ilk kalp yarasında sarılarak dindiren annelerdir gerçek kahramanlar. 8 Mart Kadınlar Günün kutlu olsun anneciğim.

⏩ Her zaman, her yere ve her şeye yetişebilmene hayranım. Öylesine kocaman ki kalbin, sevdikçe daha da büyüyor sanki. Tek dileğim senin kadar harika bir kadın olmak canım annem. Kadınlar Gününü kutlarım.

⏩ Emek ne demek deseler, hemen annem derim! Dünümü güzelleştiren, bugünümü inşa eden, geleceğime ışık olan annem! Kadınlar Günün kutlu olsun!

⏩ Gülüşü ile dünyaları yenecek güçte olduğuna inandığım ve yanında her zaman güvende annem, ilk kahramanım, sırdaşım. Güçlü kadınlara en güzel örneksin, senin ışığında büyümenin gururu ile yaşıyorum. Kadınlar Günün kutlu olsun.

⏩ Bugün olduğum her şey senin sayende anne. Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. Kadınlar Günün kutlu olsun!

⏩ Anne, sen tanıdığım en ilham verici insansın. Senin varlığın bana büyük şeyler başarmak için ilham veriyor. Kadınlar Günün kutlu olsun canım!

⏩ Cefakar anam, sana sahip olduğum ve tüm yaramaz davranışlarıma katlandığın için minnettarım. Bana her zaman nazik ve iyi bir insan olmam için ilham veriyorsun. Kadınlar Günün kutlu olsun!

⏩ Kadınlar Günün kutlu olsun annem. Dürüst olmak gerekirse, sen her zaman tüm ailenin en güçlü direği olduğun için hayatım kolaylaştı. Senin oğlun olmaktan gerçekten gurur duyuyorum.

⏩ Kadınlar Günün kutlu olsun! Sana olan sevgimin miktarını kelimeler ifade edemez anne. Tek istediğim seni gururlandırmak.

⏩ Sen benim rol modelimsin anne. Senin dörtte birin kadar başarılı olsam bile çocuklarıma hatta torunlarıma yetecek güçte olurdum! Kadınlar Günün kutlu olsun süper kadın!

⏩ Sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Seni görmesemi, yaptıklarını yapabilmek için sihirbaz ya da süper kahraman olmak gerektiğini sanardım. Kadınlar Günün kutlu olsun deli kadın!

⏩ Sevgili anneciğim, umarım yüzündeki gülümseme hiç solmaz. Bu özel günde, hayatımızda ne kadar önemli olduğunuzu söylemek istiyorum. Kadınlar Günün kutlu olsun!

⏩ Kadınlar günün kutlu olsun canım annem. Senin gelinin olduğum için çok gurur duyuyorum.

⏩ Anne, ahlakını her zaman hatırlayacağım ve yolundan gideceğim. Kadınlar Günün kutlu olsun, imza: En sevdiğin kızın!

⏩ Bana kadınların her şeyi yapabileceğini gösterdin. Kadınlar Günün kutlu olsun anneciğim.

⏩ Hayatımdaki en özel insanın Kadınlar Günü kutlu olsun! Anne, sevgin ve ilgin beni bugün olduğum kişi yaptı.

⏩ Anne, sen gördüğüm en iyi insan olabilirsin ve bu annem olduğun için değil. Her gün hayatına dokunduğun insanları görüyorum ve gülümsemeleri beni her seferinde şaşırtıyor. Kadınlar Günü kutlu olsun sihirli annem!

⏩ Sadece kadınlar günü nedeniyle değil, her gün bu ilgiyi hak ediyorsun anne. Seni çok seviyoruz, Kadınlar Günü kutlu olsun!

⏩ Canım annem, Kadınlar Günü kutlu olsun! Dokunduğu her şeyi altına çeviren bir peri gibisin! Bu işin sırrı, altın gibi bir kalbe sahip olmak sanırım :)

 

Çok Satanlar >> Kadınlar Günü Çiçekleri

 

⏩ Ne zaman mutsuz olsam, ne zaman ümitsizliğe kapılsam, sadece sesini duymak bile yetiyor kendime getirmeye. Yeniden güçlendiğimi hissediyorum, ayağa kalkma gücü buluyorum. Hakkını nasıl öderim bilmem annem. Kadınlar Günün kutlu olsun.

⏩ Hiçbir zorluktan korkmayan, evlatları için yapamayacağı şey olmayan canım annem. Emek emek bizleri bugüne getirdiğin, her zaman yanımızda olduğun için ve bizlere verdiğin bütün güzellikler için çok teşekkür ederiz. Kadınlar Günün kutlu olsun.

⏩ Bugün hakları için dünyayı değiştiren kadınları anma günüymüş. Emeklerinin karşılığı için her savaşa girmeye hazır, gücüne inanan kadınların günü. Hayatımda gördüğüm en cesur ve güçlü kadın olan annem, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günün kutlu olsun!

⏩ En zor görev anneliktir. Bunca yıl bize verdiğin emeğin maddi bir karşılığı olması mümkün değil. Üstelik ne yıllık izin istedin ne de emeklilik. Varlığına binlerce şükür fedakar anneciğim. Kadınlar Günün kutlu olsun.

⏩ Her sabah kalktığında ilk önce bizleri düşündüğünü ve her gece yatarken bizler için dua ettiğini bilmek bile kendimizi güvende hissetmemiz için yetiyor birtanecik annem. Kadınlar Gününü kutluyorum. Tüm emeklerin ve fedakarlıkların için teşekkürler.

Kadınlar Günü Aksesuarları
Kadınlar Günü Kişiye Özel Hediyeler
Kadınlar Günü Kozmetik Setleri
 

İlişkili Ürün Kategorileri:

» Kadınlar Gününe Özel Çiçek Aranjmanları

» Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

» Kadınlar Günü İçin BonnyFood Ürünleri

» Kadınlar Günü Kişiye Özel Hediyeler

» Kadınlar Günü Hediye Setleri

» Kadınlar Günü Kol Saatleri