Günaydın Mesajları

Sevdiklerinize ‘günaydın’ demek için en iyi yol, onlara muhteşem günaydın mesajları göndermektir. Sabah sevdiği insanlardan tatlı günaydın mesajları alan insanlar, etraflarındakilere tüm gün adeta ışık saçar.

Siz de sevdiklerinizin gününü aydınlatmak isteyenlerdenseniz, sizin için seçtiğimiz günaydın mesajılarını inceleyebilir ve onları bu basit ama anlamlı hareketinizle gün boyu gülümsetebilirsiniz.

çiçeksepeti app indirim kodu

günaydın mesajları

⏩ Günün, kahvenin ilk yudumu kadar harika olsun! Günaydın aşkım.

Çok Satanlar >> En Güzel Hediyeler

günaydın mesajları

⏩ Gülümsemen güneş gibi ışıltılı. Umarım yüzünde bir gülümseme ile uyanırsın ve bana yaptığın gibi dünyanın yarısını aydınlatırsın. Günaydın!

⏩ Her sabah uyandığımda seni düşünüyorum ve yüzüme getirdiğin gülümseme bütün gün sürüyor. Günaydın aşkım!

günaydın mesajları

⏩ Güneş doğudan doğmaz, yatağımda, yanımda yükselir. Günaydın gün ışığım!

⏩ Bugün yağmur yağıyor olabilir, ama senin sayende sadece güneşli gökyüzünü görüyorum. Her zaman günümü aydınlatacaksın. Günaydın!

⏩ Sadece ‘günaydın’ yazarak sevdiklerinizi sabahın ilk ışıklarında, mutlu etmeniz çok zor. Bu yüzden onları romantik mesajlarla etkilemeye ne dersiniz?

⏩ Şu an kalbim daha hızlı atmaya başladı. Diğer yarımın uyandığını hissediyorum. Günaydın sevgilim!

⏩ Sabah erkenden uyanmak, seni tanıyana kadar günün en nefret ettiğim kısmıydı. Şimdi ise her sabah seni görme umuduyla uyanıyorum. Günaydın sevgilim!

⏩ Her zaman sabah duyduğun ilk ve gece duyduğunuz son ses olmak istiyorum. Günaydın!

⏩ Romantik günaydın mesajları da bana yetmez, daha fazlasını istiyorum diyenler, sizin için seçtiğimiz etkileyici günaydın mesajlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

⏩ Mevsim kış olsa bile, gülüşün kalbimdeki baharı uyandırıyor. Günaydın meleğim!

⏩ Akşam yatmadan önce ve sabah kalktığımda aklıma ilk gelen şey sensin. Günaydın!

⏩ Gece bitti. Sabah başladı. Şimdi uyanma ve sana sarılma zamanım geldi. Günaydın aşkım!

⏩ Keşke bir zaman makinem olsaydı ve uyandığında her gün orada olabilseydim. Günaydın!

⏩ Ben ne romantik biriyim ne de etkileyici sözler söyleyebiliyorum diyenler, belki de sizin misyonunuz sevdiklerinizi güldürerek uyandırmaktır. Evet tam da böyle biriyim diyorsanız, sizin için seçtiğimiz komik günaydın mesajlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

⏩ Öğleden sonraya kadar sana ulaşamayacağımı biliyorum ama yine de günaydın demek istedim.

⏩ 07:00’da kalkmak için alarmı 06:00’dan sonra her dakika ertelediğini biliyorum. O erteleme arasında bu mesajımı da göreceğine eminim. O yüzden bana hemen cevap ver. Günaydın!

günaydın mesajları

⏩ Tarihteki en kısa korku hikayesi, bugünün Pazartesi sabahı olması. Günaydın dostum, işe yine geç kalma.

⏩ Tanrı uykuyu, şeytan ise alarmı yarattı diye söylenerek kalkacağını biliyorum. Günaydın!

⏩ Romantik günaydın mesajları sadece kadınlara mı atılır? Tabii ki hayır. Erkekler de güne sevdiklerinden alacakları bir günaydın mesajı ile uyanmak ister.

⏩ Kadınlara ‘günaydın’ derken söylenecek o kadar cümle varken, erkekler için her zaman bu cümleler kısıtlı kalsa da, üzülmeyin. Sizin için seçtiğimiz erkek sevgiliye günaydın mesajları ile sizi bu dertten kurtarıyoruz.

⏩ Sabah uyandığında kaprisli ve tembel olsan bile, hala seni çok seviyorum. Günaydın!

⏩ Günün en sevdiğim kısmı sabah, çünkü gözlerimi her açtığımda o yakışıklı yüzünü görüyorum. Seni seviyorum. Günaydın!

günaydın mesajları

⏩ Günaydın yakışıklı, harika bir gün geçir! Seni seviyorum!

⏩ Beni her zaman dünyanın en güzel kadınıymışım gibi hissettirdiğin için teşekkür ederim. Günaydın aşkım!

⏩ Günaydın mesajları sadece kadınlara ya da sevgiliye mi yazılır? Tabii ki hayır. Günaydın mesajları arkadaşa da yazılır… Çünkü gerçek arkadaşlarınızı güne mutlu başlamasını sağlamak, sizi de mutlu eder.

⏩ Hem arkadaşımı hem de kendimi mutlu etmek istiyorum diyenler, arkadaşlarınıza atabileceğiniz günaydın mesajlarına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

⏩ Sıcak bir gün doğuşundan daha güzel olan bir şey varsa, o da bizim dostluğumuzdur. Günaydın!

⏩ Dünyanın sona erdiğini hayal etmek kolay. Ama en iyi arkadaşım olmadan bir gün geçirmeyi hayal etmek zor. Günaydın!

günaydın mesajları

⏩ Annen geç kalkıyorsun diye sinirlenebilir, baban sana tembel serseri diyebilir. Ama ne kadar geç uyanırsan uyan, her zaman benim en iyi arkadaşım olacaksın. Günaydın!

⏩ Hayatı yaşamaya değer kılan şey dostluktur. Günaydın!

⏩ Sabah mesajlarına önem veren ve bir gün olsun unutulmak istemeyen sevdiklerinize özel seçtiğimiz günaydın mesajlarına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

günaydın mesajları

⏩ Sabah kahvemin cappuccino, latte veya mocha olup olmaması umrumda değil. En sevdiğim kahve, seninle paylaştığım kahve. Günaydın!

⏩ Bu sabah uyandığında fazla sıcak mı hissettin? Nedeni seni hayallerimde sarmamdı. Günaydın!

⏩ Sana aşık olmak, her sabah erkenden uyanmaya değer… Günaydın canım!

⏩ Gözlerin mi doldu? İşler ters mi gidiyor? Unutma… Ben her zaman yanındayım… Günaydın canım!

günaydın mesajları

⏩ Tatlım, senin değişmeni asla istemeyeceğim çünkü sen olduğun gibi mükemmelsin. Harika bir gün geçir. Günaydın!

⏩ Sevdiklerinizin yeni, parlak ve güneşli bir sabaha başlamadan önce sizden alacakları günaydın mesajları; yeni sabahı tutku, umut ve coşkuyla karşılamaları için onları teşvik edecektir. Bu yüzden hadi durmayın ve yeni güne başlarken onlara ‘günaydın’ deyin.

⏩ Günaydın canım! Umarım iyi uyumuşsundur ve her zamankinden daha iyi hissediyorsundur. Sadece seni çok sevdiğimi ve fiziksel olarak yanında olamasam da kalbimin her zaman seninle olduğunu hatırlatmak istedim. Harika bir gün geçir!

⏩ Yeni bir güne seninle uyanmak gördüğüm en güzel rüya. En güzel sabahlar senin olsun, günaydın aşkım.

⏩ Muhtemelen öğlene kadar yataktan çıkmayacağını biliyorum ama yine de sana günaydın demek istedim! Günaydın uykucu, günün çok güzel geçsin.

⏩ Bu sabah büyülü bir şeyin başlangıcı olsun. Seni seviyorum, kendine benden bir kahve ısmarlamayı unutma. Günaydın!

⏩ Son zamanlarda her sabah seni hayal ediyorum. Her zaman gibi. Bu nasıl bir büyü? Günaydın gördüğüm en güzel büyücü!

⏩ Günaydın, dün gece seni rüyamda gördüm. Seninle buluşmak ve rüyamda olanları anlatmak için sabırsızlanıyorum. Bir dakika… Sanırım rüyam böyle başlıyordu!

⏩ Bugün en güzel günün olabilir! Umarım sabahın huzurlu enerji ve olumlu düşüncelerle doludur. Sadece sana güçlü, akıllı ve güzel olduğunu ve hiçbir şeyin seni durduramayacağını hatırlatmak istedim. Günaydın!

⏩ Bugün sabah gerçekten kutsanmış hissediyorum ve bunun sebebinin sen olduğuna oldukça eminim. Bu güzel duyguyu tüm dünyadaki en harika kadınla paylaşmak istiyorum. Günaydın aşkım!

⏩ Güne kocaman bir gülümsemeyle mi başlıyorsun? Cevap ne olursa olsun, gününün gülümsemeyle biteceğine emin olabilirsin. Seni seviyorum ve deli gibi özlüyorum. Gü-nay-dııın!

⏩ Seninle bir güne başlamak başıma gelebilecek en güzel şey. Yataktan kalkıp sana veda etmekten nefret ediyorum; sadece seni düşündüğümü ve seni herkesten çok sevdiğimi unutma. Güzel bir gün geçir bebeğim.

⏩ Güneş'ten daha parlak parlamak nasıl mümkün olabilir? Bu sorunun cevabını bilen tek kişi sensin. Sabahın tadını çıkar ve dünyanın en inanılmaz kadını olduğunu unutma. Günaydın, seni seviyorum!

⏩ Sabahları sana günaydın diyebildiğim için seviyorum. Uyanır uyanmaz ilk iş sana mesaj atmak, güzel bir sabaha başlamanın garantisi! Günaydın canım!

⏩ Uyanık olduğunu biliyorum, muhtemelen yeni bir günü karşılıyor ve yapman gerekeni yapmaya hazırlanıyorsun. Bunu düşünmeyi seviyorum. Seni seviyorum. Sbahaları seviyorum!

⏩ Sabah ilk düşüncemin sen olduğunu fark ettim. Bunca yıldan sonra, hala her zaman seni düşünüyorum. Günaydın sabaha doğan güneşim!

⏩ Günaydın aşkım. Umarım harika bir sabah geçiriyorsundur. Mesajımı cevapladığında benim harika günüm başlayacak, çok bekletme!

⏩ Sensiz sabahlar tam bir işkence. Bana en iyi kahveyi kim yapacak? İşe geç kalana kadar kim bana sarılacak? Seni çok özledim bebeğim. Sonsuza kadar kollarımda kalmanı istiyorum. Seni seviyorum, harika bir gün geçir.

⏩ Neredeyse her gece seninle ilgili rüyalar gördüğümü biliyor muydun? 7/24 aklımdasın. Tek düşündüğüm senmişsin gibi hissediyorum ve bunu seviyorum. Günaydın canımın içi!

⏩ Yeni bir gün geldi ve onu seninle geçirme fırsatım olduğu için çok mutluyum. Sabahın mutlulukla dolsun, ilk kahvenin tadı dünkü öpücüğün dudaklarımda kaldığı gibi damağında kalsın!

⏩ Keşke şu an yanında olabilseydim. Senin yanında uyanmak tüm dünyadaki en güzel şey. Sesinin sesi sabahımı mutlulukla dolduruyor ve en kısa zamanda duymayı umuyorum. Günaydın bebeğim.

⏩ Umarım şimdiye kadarki en güzel sabahı yaşıyorsundur, güneş ışığım. Günaydın!

⏩ Yüzümde kocaman bir gülümsemeyle uyanıyorum çünkü her rüyamda seni buluyorum. Her sabah mutlu uyanma sebebimsin. Bunca yıl tek ihtiyacım olan güne sana günaydın diyerek başlamakmış!

⏩ Tüm dünyanın en güzel prensesine günaydın. Güneş parlıyor, kuşlar şarkı söylüyor ama hiçbir şey seninle kıyaslanamaz. Sen benim hayatımın ışığısın ve umarım bu mesaj sana pazartesi sabahını atlatman için güç verir.

⏩ Günaydın günışığım! Uyanma ve gerçek dünyanın bazı sorunlarıyla yüzleşme zamanı. Her şeyle başa çıkmana yardım edeceğimi biliyorsun, değil mi? Seni bu gezegendeki herkesten daha çok sevdiğimi her zaman hatırla.

⏩ Seninle tanıştığımdan beri, her sabah harika uyanıyorum. Benim olduğun bir dünyada uyanmak büyük bir lütuf. Hayatımın her saniyesinde seni deli gibi özlüyorum. Umarım harika bir sabah geçiriyorsundur aşkım.

⏩ Kahvemde şeker sevmiyorum çünkü senin sevgin onu başka hiçbir şeyin yapamayacağı şekilde tatlandırıyor. Seni çok özledim ve seni görmek için sabırsızlanıyorum. Günaydın!

⏩ Böyle tatlı bir arkadaşla harika bir sabah geçirmemek ne mümkün! Hayatımın tuzu biberi, günaydın!

⏩ Kendinizi ne kadar şanslı sayarsan o kadar şanslı olursun derler. Benim sana günaydın dediğim günleri saymam yeter! Günaydın şansım!

⏩ Güzel arkadaşlığımız sabahın erken saatlerinde içilen bir fincan kahve gibi - canlandırıcı, düşündürücü, güçlü ve bağımlılık yapıcı. Hayatımda bundan daha iyi bir kombinasyon bulamam! Günaydın!

⏩ İyi günde, kötü günde, en komik anımızda ve en berbat günlerimizde hayatımın ayrılmaz bir parçası olduğun için teşekkür ederim. Günaydın can dostum!

⏩ Yeni bir gün daha ve senin yanında parlayıp çiçek açmak için sabırsızlanıyorum. Özgür ruhunla dostluğumuzu en iyi hale getiriyorsun. Sen tanıştığım harika insansın. Günaydın!

⏩ En güzel arkadaşıma günaydın! Seninle yeni bir gün daha geçirmek için sabırsızlanıyorum.

⏩ Hayatta senin gibi bir arkadaş bulmak oldukça zor. Sana sahip olduğum için yeterince şanslı olduğumu kabul ediyorum. Günaydın ve olağanüstü bir gün geçir!

⏩ Senin yakın arkadaşım olman bir rüyanın gerçekleşmesi gibi. Seçilmiş ailem, sana tüm kalbimle harika bir sabah diliyorum.

⏩ Hayatımda senin gibi bir arkadaşım hiç olmadı. Delinin tekisin ama sen olmasam ne yapardım düşünemiyorum bile! Günaydın en sevdiğim çatlak!

⏩ Erken kalktığında yapacak daha çok şey var. Mesela beni daha çok görmek! Günaydın, uyan ve harekete geç dostum!

⏩ Gerçek bir arkadaş gibi, istemesen de seni uyandırmak için her zaman yanında olacağım.

⏩ Uyumayı ne kadar sevdiğini biliyorum ama kalkıp güne başlamanın zamanı geldi. Uyan dostum.

⏩ Kuşlar, güzel ruha bir sabah şarkısı söylemek için cıvıl cıvıl. Bu müziğin keyfini çıkarman ve seni bekleyen harika güne başlaman için sana günaydın demek istedim!

⏩ Her yeni gün boş bir sayfa gibi başlıyor. Ben de bu temiz sayfaya sana günaydın diyerek başlamak istedim! Bugüne güzel şeyler yazdığından emin olmak istiyorum :)

⏩ Günaydın canım! Seninle tanışmadan önce günler geçmek bilmiyordu. Şimdi 24 saat bile yetmiyor! Bu yüzden uyanır uyanmaz sana günaydın demek istiyorum, çünkü bir saniyesini bile kaçıramam!

⏩ Gülüşün kadar güzel bir güne başlamak istiyorum. Günaydın sevgilim, uyandığında bana bir fotoğraf atar mısın?

⏩ Sabah kucaklaşmalarımızı özledim, çabuk dön, şimdiden özledim seni. Günaydın!

⏩ Sen yanımdayken alarma ihtiyacım yok, sen benim uyku tulumumsun. Günaydın aşkım!

⏩ Senin yanında uyanmak beni rahatlatıyor ve bana ev hissi veriyor. Günaydın tatlım, seni seviyorum!

⏩ Günaydın güzellik! Güzel parlak güneş dışarıda seni öpmek için bekliyor!

⏩ Eskiden her kelebek bir tırtıldı. Büyüyecek ve yüksekten uçacaksın. Bu yüzden umudunu kaybetme ve kendine güven. Günün harika geçsin canım!

⏩ Gündoğumları da senin gibi güzel! Güzel günüme yanında oturarak başlamak istiyorum. Günaydın tatlım, umarım harika bir gün geçirirsin!

⏩ Günaydın sevgilim, umarım gözlerini açtığında ilk bunu okursun, gününün planladığın gibi ve harikadan da öte geçmesini dilerim!

⏩ Sen gözlerini açtığında dünya sevginin gücüyle dönüyor gibi hissediyorum! Günaydın güneşim!

⏩ Sensiz yeni bir güne başlamaktan nefret etsem de mesajımı okurken yüzündeki gülümsemeyi hayal ederek kendimi avutuyorum. Günaydın, görüşmemize bir gün daha yaklaştık!

 

Yapay Zekanın Yazdığı Günaydın Mesajları

⏩ Sevgilime Behçet Necatigil şiirleri tonunda bir günaydın mesajı yazar mısın?

Güneş seni uyandırırken, yıldızlar seni unutmamış. Seni seven ben, günaydın sevgili. Seni her zaman bekleyen bir yıldız gibiyim. Seni seviyorum.

⏩ "Her sabah bana yüzümü güldüren günaydın mesajları atan sevgilime güzel bir günaydın mesajı yazmak istiyorum. Biraz eğlenceli, mutluluğu çağrıştıran ve aşk dolu bir günaydın mesajı yazar mısın?

Merhaba canım! Bugün yeni bir güne merhaba diyerek seni düşünmek bile kalbimi neşeyle dolduruyor. Seninle birlikte her şey daha güzel ve anlamlı hale geliyor. Sana olan sevgim, her gün daha da büyüyor. Bugün de birlikte yeni anılar biriktireceğimiz, güzel şeyler yaşayacağımız bir gün olacak. Haydi, güneşli bir günün tadını birlikte çıkarmak için kahvaltı masasına oturalım. Güzel bir gün diliyorum!

⏩ Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım."" sözüne benzer bir günaydın mesajı yazar mısın?

Güneş gibi doğan yüzün, içimi sıcacık bir hisle dolduruyor ve seninle birlikte uyanmak, her sabahın en güzel hediyesi. Seni sevmek, her günün başlangıcında kalbimin en güzel yerinde, en özel köşesinde hissetmek gibi bir şey. Gözlerim seni aradığında, seninle birlikte uyumaktan kaynaklanan huzur ve mutlulukla dolup taşıyorum. Benim hayatımın anlamı, güneşim, sevgilim, hayatımın merkezi olan sensin. Bugün de seninle birlikte, yeni anılar biriktireceğimiz ve sana olan sevgimin her saniyesini hissedeceğimiz güzel bir gün bizi bekliyor. Günaydın aşkım, seni seviyorum!

⏩ Sevgili olmamızın 1.yılını kutlamak istediğim sevgilime onu ne kadar çok sevdiğimi hissettirecek bir günaydın mesajı yazar mısın?

Seni her gün daha da çok sevdikçe, aşkımın derinliği artıyor. Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatamam, ama her gün seninle birlikte olmak benim için bir mutluluk. Seni seviyorum, sevgilim, bu birlikteliğimizin 1. yılını kutluyorum.

⏩ Mesajı okuyan kişiyi çok mutlu edecek, güne güzel başlamasını sağlayacak ve onu ne kadar sevdiğimi ifade edecek bir günaydın mesajı yazar mısın?

Günaydın sevgilim, uyandığım ilk anda seni düşünmek, güne mutlu ve sevgi dolu bir başlangıç yapmamı sağlar. Seni ne kadar çok sevdiğimi ifade etmek için kelimeler yetersiz kalır. Sen hayatımın her anında yanımda olmanı sağlar, seni sevmek benim için en güzel şeydir. Bugün senin için güzel bir gün olmasını dilerim, mutlu, huzurlu ve sevgi dolu olsun. Seni her zaman seviyorum ve seni düşünüyorum. Günaydın sevgilim, mutlu bir gün geçirmen dileğiyle.

⏩ Yıl dönümümüzde eşimi mutlu edecek kısa bir günaydın mesajı yazar mısın?

Günaydın sevgilim, bugün yıl dönümümüz ve geçirdiğimiz bir yılın daha her saniyesinde seninle olmaktan dolayı çok mutluyum. Seninle geçirdiğim her an özel ve benim için çok değerli. Sen benim hayatımda bir mucizesin, senin sevgin ise benim için sonsuz bir hazinedir. Seninle evli olmak, benim hayatımın en büyük şansı. Sana olan sevgim her saniye daha da büyüyor. Seni ne kadar çok sevdiğimi ifade etmek için yeterli kelime yok, ama senin varlığın kalbimdeki sevgi dolu her şeyi ifade ediyor. Seni seviyorum sevgilim, her zaman ve sonsuza kadar!

⏩ Haftanın ilk gününde arkadaşımı motive etmek için bir günaydın mesajına ihtiyacım var. Ona göndereceğim kısa ama etkili bir mesaj yazar mısın?

Günaydın! Yeni bir haftaya başlarken, senin için başarılarla dolu bir hafta olmasını dilerim. Hayallerine doğru adımlar atmaya devam et, kendine inan ve hedeflerine odaklan. Unutma, ssenin içinde büyük bir güç var; bu güçle her şeyi başarabileceğine inanıyorum. Bugünün başarısızlıklarını, yarının fırsatlarına dönüştür. İyi haftalar!

⏩ Bugün kardeşimin çok zor bir sınavı var. Ona bir günaydın mesajı atarak başarılar dilemek istiyorum. Kısa bir günaydın mesajı yazar mısın?

Günaydın kardeşim, bugün senin için önemli bir gün ve senin başarın için buradayız. Senin kadar akıllı ve çalışkan biri için başarı kaçınılmazdır. İnanıyorum ki bugün başarın için bir adım daha atacaksın. Her zaman yanındayız ve sana destek olacağız. Şimdiden başarılar diliyorum!

⏩ Uykucu sevgilime esprili bir günaydın mesajı yazar mısın?

Güneş yavaş yavaş doğarken, sen hala yastığında mışıl mışıl uyuyorsun. Sanırım bugün seni uyandırmak için biraz daha erken kalkmam gerekecek. Umarım harika bir gün geçirirsin ve uyanır uyanmaz enerjik olursun!

⏩ "Önemli bir güne uyanan arkadaşıma cesaret verici bir günaydın mesajı yazar mısın?

Günaydın dostum! Bugün hayatında büyük bir adım atıyorsu, seninle gurur duyuyorum. Hiç şüphem yok ki, bu zorlu bir yolculuk olacak ama inanıyorum ki başarılı olacaksın. Her adımında sana destek olacağım, yanında olduğumu unutma. Bu önemli günde sana her zaman inandığımı hatırlatmak istiyorum. Sana iyi şanslar diliyorum.


Canlı Renkleri ile Zakkum Çeşitleri
Trend Bitki: Kaktüs
Rengarenk Kalanşo Çiçekleri
 

İlişkili Ürün Kategorileri:

» Romantik Bir "Günaydın" Demek İçin Çiçek Önerileri

» "Günaydın" Temalı Hediyelik Eşyalar

» Kişiye Özel Mesaj Baskılı Ürünler

» Mesajlı Çiçekler (Saksı Üzerine Kendi Mesajını Oluştur)