Unutulmaz Yıldönümü Sürprizleri

En unutulmaz anılarınızı düşünün. Bazen erken kutlanan bir sürpriz doğum günü, tüm sevdiklerinizin hep bir ağızdan sizin için iyi dilekler dilediği o an; bazen sevdiğinizi ilk öptüğünüz, sevildiğinizi ilk kez duyduğunuz an; bazen yeni bir bebeğin hayata merhaba dercesine ağlaması…

Kutlanacak ne kadar çok anı var değil mi? Tekrar takrar hatırlamak ve mutlu olmak için milyonlarca sebep var. Geçen sene bugün ile başlayan bir cümlenin heyecanı yıllar geçtikçe yerini mutlu tebessümlere bırakıyorken kim istemez ki 25 sene önce bugün geçen cümleler kurmayı?

Hayatınızı anlamlandıran sevdiklerinizi anmanın, onları gülümsetmenin verdiği mutluluğu hiçbir şey veremez kolay kolay. Peki siz yıldönümlerinizde neler yaparsınız?

Sevdiğinizle unutulmaz bir anıyı daha paylaşmak için tavsiyelerimiz;

Yıldönümü Sürprizleri - Çiçek

Çiçek Alın

 

Klasikleşmiş vazgeçilmez bir sürpriz. Günün hangi saatinde olursa olsun bir buket mis kokulu gülle karşılaşmak, papatyalarla donatılmış bir masada yemek yemek, kır çiçeklerinin ferahlığı ile karşılanmak mutluluk vericidir.

 

Hislerinizi Dile Getirin

Onu ne kadar çok sevdiğinizi en son ne zaman dile getirdiniz? Gün boyunca onu ne kadar sevdiğinizi ona hatırlatabilir ya da gün sonunda gözlerinin içine bakarak romantik bir konuşma yapabilirsiniz.

 

Söz Uçar Yazı Kalır

Ona bir mektup yazın, yıllarca okuyabileceği; sizi özlediğinde baş ucundan ayırmayacağı bir hatıra olarak saklayacağı bir anı bırakabilirsiniz. Eğer bunu yapabileceğinizden emin değilseniz, küçük post-it kağıtlarına sevginizi ifade eden cümleler yazarak evin farklı bölmelerine yerleştirebilirsiniz.

 

Ona Kendi Ellerinizle Bir Hediye Hazırlayın

Ev Yapımı Yıldönümü Hediyesi

İster etrafı kumaş kaplanmış bir çerçeve ister içine sevgi sözcükleri saklanmış kurabiye dolu bir kutu isterseniz de fotoğrafınızı paylaşacağınız mini bir kolye… Fotoğraflarınızla hazırlayacağınız bir video onu çok duygulandıracak ve mutlu edecektir.

 

Şaşırtın

Daha önce yapmadığınız bir şeyi yapın. Yemeği hep eşiniz hazırlıyor ise bu sefer siz  ona elinizden gelenin en iyisi ile bir yemek hazırlayın. Sakın yeteneksizim diye bahane üretmeyin. Unutmayın, önemli olan çok lezzetli olması değil, sizin yapmış olmanızdır. Hep istediği ancak engel olduğunuz bir şeyi hediye edin ona, mesela bir oyun konsolu. Sizden hiç beklemediği bir şeyi yapın ve onun şaşkınlığını zevkle izlemenin keyfine varın.

Erkeğe Yıldönümü Hediyeleri

Hediye Vermeyi Unutmayın

Hediye vermek, hediye almaktan çok daha fazla mutlu eder insanı. Bir başkasının sevincine ortak olmak, onu gülümseten olmak, mutluluğuna sebep olmak gibisi var mı? Sevdiğinizi en mutlu edecek hediye ve çiçek çeşitleri için Sevgiliye Hediye sayfamıza göz atabilirsiniz.