İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Saksı

İç ve dış mekanlar için üretilen özel tasarımlı saksı çeşitleriyle yaşam alanlarınıza canlılık katabilirsiniz. Evinizi, ofisinizi, balkonunuzu, terasınızı ve bahçenizi rengârenk çiçeklerin süslediği sıra dışı saksı modelleri ile renklendirmek için ÇiçekSepeti saksı kategorisini hemen inceleyebilirsiniz. Özel tasarım saksı modelleri her zevke ve tarza hitap eden ürünler sunarak ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur. Birbirinden güzel saksı çeşitlerini sevdiklerinize hediye etmek için de satın alabilirsiniz.

Dekorasyon Tarzına Uygun Saksı Modelleri

Ünlü markalar tarafından farklı materyallerle üretilen tasarım saksı modelleri iç ve dış mekân kullanımına uygun özellikler içerir. Estetik tasarımlı saksı çeşitleri sade ya da desenli yüzeyler, farklı hacim ölçüleri, canlı ve pastel renkler gibi özelliklerle üretilerek yaşam alanlarınıza yakışan seçenekler sunar. Tamamen el yapımı olan vazo görünümlü dekoratif saksı modellerini evinizde ya da ofisinizde kullanabilirsiniz. Kırmızı, siyah, mavi, yeşil, pembe ve gri gibi renklerle çatlak desen görünümü verilerek üretilen ve özel şekilli kabartmalarla süslenen modeller, iç mekân kullanımı için oldukça uygun. Bahçe, balkon ve terasınızda kullanacağınız bir model arıyorsanız topraktan veya ahşaptan üretilen geniş hacimli saksı çeşitleri, tercih edebileceğiniz ideal seçenekler olmayı başarır. Geniş bir renk yelpazesi sunan kaliteli plastik saksıları da dış mekânlarınızda kullanabilirsiniz. Balkon demirlerine asılacak biçimde tasarlanan plastik saksılarda yetiştireceğiniz rengârenk çiçekler, kendinizi doğada hissetmenize yardımcı olabilir.

İç Mekanlar İçin Dekoratif Saksı Modelleri

Tasarım ürün özelliği taşıyan çiçeklik ve saksı modelleri ile iç mekanlarınızı kişiselleştirmeniz mümkün. Tekli, ikili ve üçlü setlerden oluşan uzun ayaklı bakır çiçeklikleri evinizin farklı köşelerinde, antre ve hol gibi alanlarınızda ya da ofisinizde kullanarak özel bir ambiyans yaratabilirsiniz. Küçük, orta, büyük boy ürün seçenekleri sunan özel tasarımlı saksılar modern ve nostaljik modellerden oluşur. İç ve dış mekân kullanımına uygun olarak tasarlanan, paslanmaz ve leke tutmaz galvanizden üretilen ayaklı saksı modellerini ise istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Galvaniz saksı çeşitleri size gold, beyaz, siyah veya iki renkli olmak üzere birçok seçenek sunarak ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur. Doğa ortamını evinizde hissetmek istiyorsanız ahşap saksı ve çiçeklik modelleri tam size göre. Hindistan cevizi görünümünde tasarlanan büyük boy saksı sepetler, yüzde 100 zeytin ağacından üretilen masif saksı modelleri, kütük saksı seçenekleri, hasır 3’lü saksı setleri sayesinde doğayı evinize ve ofisinize taşıyabilirsiniz. Estetik ve özgün tasarımlı dekoratif saksı modellerini ÇiçekSepeti’nde kolayca bulabilirsiniz.

Hediyelik Özel Tasarım Saksı Çeşitleri

El yapımı ürünlerden oluşan ve farklı ölçülerle tasarlanan vazo görünümlü saksı çeşitleri, hayal gücünüzü kullanabileceğiniz modeller içerir. Kendi kullanımınızın dışında iş arkadaşlarınıza ve yakın dostlarınıza hediye edebileceğiniz ürünler arasında, kırık yumurta görünümlü saksıdan tabaklı kahve fincanı saksıya kadar birçok sıra dışı model bulmanız mümkün. Masa üstü kullanıma uygun olarak tasarlanan ahşap ayaklı ve beton gövdeli vazo saksı modellerini şık bir ofis hediyesi olarak değerlendirebilirsiniz. Eskitme tekniğiyle üretilen üçlü antik saksılar, kadın ve erkek figüründen oluşan biblo saksılar, doğal mermerden üretilen saatli saksılar gibi estetik tasarımları arkadaşlarınıza hediye etmek için satın alabilirsiniz. Daha özel bir ürün arıyorsanız ÇiçekSepeti saksı kategorisinde bulunan kişiye özel modelleri hemen inceleyebilirsiniz. Kırılma, çatlama ve sızdırmaya karşı ekstra dayanıklı malzemeden üretilen dekoratif tasarımlı sukulent ve kaktüs saksı modellerini ise tekli, 2’li ve 3’lü setler hâlinde satın almanız mümkün. Tercihinizi porselen ve seramik ürünlerden yana kullanmak isterseniz, canlı renkler ve özel tasarımlarla üretilen saksı modellerini ÇiçekSepeti’nde kolayca bulabilirsiniz. İstediğiniz ürün siparişinizi hemen vererek en kısa sürede teslim alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.