Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Salon Bitkileri Çeşitleri

Ev dekorunuza farklı bir stil kazandırabilecek salon bitkileri, size yaşam boyu eşlik edebilir. Oturma odası evinizin kalbi sayılır. Yaşam alanınızda doğanın esintisini hissetmek size ve ailenize çok iyi gelecek. Salon bitkilerinin salgıladığı oksijen, yaşam kalitenizi artırdığı için çok değerlidir. Öte yandan, salon bitkileri sahip olduğu zengin yeşil tonları ve rengarenk çiçekleri ile bir görsel meditasyon imkanı sunar. Barındırdığı özellikler ve sahip olduğu şık görünüm ile arkadaşa, sevgiliye, iş arkadaşına, aileye verilebilecek en güzel hediyeler arasında yer alır.

Salon Bitkileri Nelerdir?

Salon bitkileri ev dekorunuza ve stilinize hitap edecek onlarca farklı çeşide sahip. Evinizde Ege esintisini hissetmek istiyorsanız zeytin ağacı harika bir seçim olabilir. Öte yandan büyük, kalın ve yeşil yaprakların meditasyon etkisi ile evinizde huzurlu bir ortam inşa etmek isterseniz deve tabanı, ficus nathasja, chamadore bitkilerini tercih edebilirsiniz. Bunların dışında ficus ginseng bonsai ve zelkova bonsai salon bitkileri, özel görünümleriyle evinize şık bir dokunuş yapar. Büyük yeşil yaprakların yanı sıra rengarenk çiçek dalları görmeyi tercih ediyorsanız antoryum, spatifilyum, guzmanya, orkide ve farklı renklerde yetişen kalanchoe bitkilerini salonunuzda yetiştirebilirsiniz. ÇiçekSepeti üzerinden ev dekorunuz için ihtiyacınız olabilecek tüm bitki çeşitlerine ayrıcalıklı salon bitki fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

Salon Bitki Türleri ve Kullanım Alanları

Guzmanya bitkisi, canlı yeşil yapraklarının arasında bulunan zarif bir çiçeğe sahiptir. Bu çiçek kırmızı, sarı, turuncu, pembe ve mor renkte olabilir. Harika renkleri ile ev ve ofis ortamlarına eşsiz bir hava katabilirsiniz. Farklı çeşitleri ile bu çiçeği sevdiğiniz renklerde tercih edebilir ve ev dekorunuzla uyumlu hale getirebilirsiniz. En yakın arkadaşınızın, annenizin ve kız arkadaşınızın en sevdiği renkleri tercih ederek hiç beklenmedik bir anda guzmanya bitkisi ile onları şaşırtabilirsiniz. Renkli çiçeklerden ve renkli yapraklardan hoşlanıyorsanız antoryum bitkisini de tercih edebilirsiniz. Kocaman, capcanlı yeşil ve kırmızı renklerde yaprakları bulunan antoryum bitkisi ile evinizde modern bir hava yakalayabilirsiniz.

Spatifilyum, ev ve ofis ortamına kolayca uyum sağlayabilen çiçeklerden biridir. Beyaz çiçekleri ile bulunduğu ortama zarif bir şıklık sunabilir. Göz alıcı beyaz çiçeğinin yansıttığı zarif görünüm ile spatifilyum bitkisi, sevdikleriniz için değerli ve özel bir hediye olabilir. Canlı yeşil yaprakları ve beyaz çiçeği ile spatifilyum harika bir anneler günü hediyesine dönüşebilir.

Salon bitkisi olarak kullanılan zeytin ağacı, koyu yapraklı ağaç seven yakınlarınız için mükemmel bir hediye. Bonsai çiçek grubundan olan zeytin ağacı, sahip olduğu şık görünüm ile tüm ev dekorları için uygun olabilir. Bolluk ve bereket anlamı taşıyan ev bitkisi türlerinden olan zeytin ağaçlarını yeni evli bir çifti ziyaret ettiğinizde ev hediyesi olarak tercih edebilirsiniz.

Orkideler, neredeyse her evde ve ofiste bulunan, bulunduğu ortamı neşelendiren ve mekana farklı bir hava katan salon bitkilerindendir. ÇiçekSepeti’nde bulunan çoklu dallara sahip orkide çiçeği, evinizin modern görünümüne eşlik edebilir. Aynı zamanda 7 dal beyaz orkide aranjmanlarınızı ofis ve şirket dizaynı için tercih edebilirsiniz. Kişiselleştirilebilir saksılara en yakın arkadaşınızın veya sevgilinizin resmini bastırabilirsiniz. Tebrik mesajları da kişiselleştirilebilir saksılar üzerinde yer alabilir.

Salon Bitkileri Çiçeksepeti’nde!

Çiçeksepeti sayesinde dünyanın birçok yerinden bitkiyi evinizde yetiştirebilirsiniz. Hatta bu benzersiz çiçekleri özel günlerde yakın çevrenize hediye etmek üzere kullanabilirsiniz.

Çiçeksepeti farklı dekorlara uyum sağlayabilecek çeşitli çiçek ve saksı türlerine sahiptir. Kaktüs, sukulent, starliçe, para çiçeği, sıklamen çiçeği, bonsai ağacı, zeytin ağacı gibi saksılı canlı bitki türlerini online satın alabilirsiniz. Doğum günü, yıl dönümü, iş tebriği ve geçmiş olsun dileklerinizi salon bitkileri ile gerçekleştirmek için ÇiçekSepeti ürünlerini inceleyebilirsiniz. Kolayca sipariş vererek yaşam alanlarınızı renklendirebilirsiniz.