Bu ürünün kampanyalı satışı stoklarla sınırlıdır. Bir tüketici bu kampanya stoğundan maksimum 10 adet satın alabilir.
Çiçeksepeti kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Ürünün iade politikasını öğrenmek için tıklayın.
Bu ürün REYONTEK tarafından gönderilecektir.
Bu satıcının ürünlerinde geçerli 350,00 TL Üzeri Kargo Bedava
Bu Satıcının Tüm Ürünlerini Görüntüle
Ürün sayfasında gördüğünüz fiyat bilgileri, satıcı tarafından belirlenmektedir.
| Ağırlık | 189 g |
|---|---|
| Assisted GPS (Baz İstasyon Destekli Küresel Konumlama Sistemi) | Var |
| Boyutlar | 159.9 x 75.1 x 8.4 |
| Çift Hatlı | Var ( Tek İşlemcili ) |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Ekran Boyut Aralığı | 6 inç ve Üzeri |
| Ekran Boyutu | 6,5 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080 x 2400 |
| Ekran Tipi | PLS |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| Görüntülü Konuşma | Var |
| Hafıza Kartı Tipi | Micro SD |
| İşletim Türü | Android |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü Aralığı | 20 MP ve Üzeri |
| Kamera Çözünürlüğü | 64 MP + 12 MP + 5 MP + 5 MP |
| MP3 Çalma | Var |
| NFC (Yakın Alan İletişimi) | Var |
| Ön (Selfie) Kamera Aralığı | 8 - 13,9 MP |
| Ön (Selfie) Kamera | 32 MP |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Pil Gücü Aralığı | 4000 - 4999 mAh |
| Pil Gücü | 4500 mAh |
| RAM Kapasitesi | 8 GB RAM |
| Şarj Girişi | Type-C |
| Video Kayıt | Var |
| Video Oynatma | Var |
| Yüz Tanıma | Var |

F*** E***
AYDIN
06 Ocak 2022
06 Ocak 2022
F*** E***
AYDIN