Bu ürünün kampanyalı satışı stoklarla sınırlıdır. Bir tüketici bu kampanya stoğundan maksimum 10 adet satın alabilir.
Çiçeksepeti kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Ürünün iade politikasını öğrenmek için tıklayın.
Bu ürün REYONTEK tarafından gönderilecektir.
Bu Satıcının Tüm Ürünlerini Görüntüle
Ürün sayfasında gördüğünüz fiyat bilgileri, satıcı tarafından belirlenmektedir.
| Ağırlık | 202 g |
|---|---|
| Arttırılabilir Hafıza | Yok |
| Boyutlar | 75.6 x 161.4 x 7.8 |
| Çift Hatlı | Var ( Çift İşlemcili ) |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Ekran Boyut Aralığı | 6 inç ve Üzeri |
| Ekran Boyutu | 6,7 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080 x 2400 |
| Ekran Tipi | Dynamic AMOLED |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| İşletim Sistemi | Android 11 |
| İşletim Türü | Android |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Kamera Çözünürlüğü Aralığı | 20 MP ve Üzeri |
| Kamera Çözünürlüğü | 12 MP + 64 MP +12 MP |
| Kamera Zoom (Yakınlaştırma) | Var |
| Ön (Selfie) Kamera Aralığı | 8 - 13,9 MP |
| Ön (Selfie) Kamera | 10 MP |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Pil Gücü Aralığı | 4000 - 4999 mAh |
| Pil Gücü | 4800 mAh |
| RAM Kapasitesi | 8 GB RAM |
| Şarj Girişi | Type-C |
| Yüz Tanıma | Var |
