İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Şanlıurfa Çiçek Siparişi

Şanlıurfa çiçek siparişi için en güvenilir ve pratik çiçek gönderme yöntemi internetten çiçek siparişi vermektir. Bu sayede aranjman fotoğrafına bakarak göndermek istediğiniz çiçeği kolayca seçebilir, ödemesini online olarak yapabilirsiniz. Dilerseniz çiçeğinizin ileri bir tarihte ve dilediğiniz saat aralığı içerisinde teslim edilmesini sağlayabilir, dilerseniz aynı gün teslimatlı olarak çiçek siparişi verebilirsiniz.

Sadece ülkemiz için değil insan tarihi için en önemli şehirlerden biridir Şanlıurfa. MÖ 11000 yılına dayanan tarihi ile bilinen ilk mabet olan Göbeklitepe Höyüğü’ne ev sahipliği yapan Urfa, kışın sert, yazın fazla sıcak iklimine rağmen dünyanın her yerinden ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Karasal iklimin hakim olduğu Urfa’da yaşayan sevdiklerinize rengarenk çiçekler göndererek onlara dört mevsim baharı hissettirebilirsiniz.

Şanlıurfa Çiçekçi

Türkiye’nin en kalabalık illerinden biri olan Şanlıurfa’da her gün yüzlerce çiçekçi en güzel çiçekleri ile sevdiklerinizi mutlu etmek için çalışırlar. Romantik güllerden beyaz orkidelere, rengarenk mevsim çiçeklerinden huzur dolu papatyalara yüzlerce çiçeği Urfa’da yaşayan sevdiklerinize gönderebilir, ne kadar uzakta olursanız olun onların her an yanlarında olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

Tüm ürünleri eğitimli bayileri tarafından aynı kalite standartlarında hazırlanan Çiçek Sepeti Şanlıurfa şubesi, size her daim en yakın çiçekçi olarak hizmet verir. Siparişiniz ister Haliliye çiçekçisi isterse Eyyübiye’deki bir çiçekçi tarafından hazırlanıyor olsun, her zaman aynı güzelliğe ve kaliteye sahip olur. Alanlarında uzman ve uyum içerisinde çalışan Şanlıurfa çiçekçilerinin hünerli ellerinden çıkan çiçek aranjmanları sevdiklerinizin yüzlerini gülümsetmek için her an sadece birkaç tık uzağınızda.

Şanlıurfa Çiçek Sepeti

Şanlıurfa ÇiçekSepeti sayesinde sevdiklerinizin doğum günleri, yıldönümleri, Anneler Günü, Babalar Günü, yeni iş tebriği veya bebek tebriği gibi tüm özel günler daha da mutluluk dolacak. Şanlıurfa’ya çiçek göndermek için tek yapmanız gereken ciceksepeti.com adresini ziyaret ederek dakikalar içerisinde hem zevkinize hem de bütçenize en uygun çiçeği göndermek!

Çiçek Sepeti ile Şanlıurfa'da yaşayan sevdiklerinizi, sevginizi anlatacak bir çiçekle mutlu etmek çok kolay! Ne kadar uzakta olursanız olun, aklınızı ve kalbinizi dolduran sevdiklerinize, duygularınızı anlatmak istiyorsanız tek yapmanız gereken, CicekSepeti.com' un birbirinden büyüleyici ve özgün tasarım çiçeklerinden dilediğinizi seçmek! Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, Şanlıurfa'da yaşayan sevdiklerinize çiçek siparişinizi verin, biz çiçeğinizi tazehaliyle teslim edelim. Türkiye'nin online çiçekçisi CicekSepeti.com, ister aynı gün, ister dilediğiniz ileri bir tarihte, sevginizi sevdiklerinize iletmek için çalışıyor.

Çiçek Sepeti ile Şanlıurfa'ya çiçek göndermek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.