İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Şekerlemeler

Rengarenk şeker ve bonibonlardan oluşan bir paketin ısıtmayacağı bir kalp, güldürmeyeceği bir yüz yok. İlk olarak zengin sunumlarıyla göze, ardından da lezzetleriyle damağa hitap eden şekerleme ürünlerini ÇiçekSepeti'nde sayısız çeşidiyle bulabilirsiniz. Tüm özel günlerinizde veya canınız ne zaman isterse sevdiklerinize hediye edebilir ya da yalnızca kendinizi şımartabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin şekerleme ürünleri arasında şık sepetler ya da kutular içinde sunulan birçok seçenek bulabilir ve isterseniz oyuncak aksesuarlarla zenginleştirilen paketleri de tercih edebilirsiniz. 

Sevimli Oyuncaklarla Sunulan Şekerlemeler

ÇiçekSepeti'nin oyuncaklı şekerleme ürünleri arasında jelibon, draje, marşmelov, lolipop, burgu şeker, lokum gibi birbirinden lezzetli seçenekler mevcut. Şekerleme paketinizi dilerseniz ayıcık, koala, tavşan, sıpa ya da aslan gibi sevimli hayvanların pelüş oyuncaklarıyla birlikte sunabilirsiniz. Özellikle pelüş ayıcıklı seçeneklerin alternatif tasarımlarına da ulaşabilir, dilerseniz "Seni Seviyorum" ya da "İyi ki Doğdun" mesajı taşıyan ayıcıkları da tercih edebilirsiniz. Oyuncaklı şekerleme paketini ailenizin minik bireyine hediye etmek için alıyor ve çok fazla tatlı yesin istemiyorsanız daha az şeker içeriği barındıran ve astronot biblosuyla sunulan Uzay Şekerleri'ni ya da oyuncak kamyonet eşliğinde gönderilen "Bir Kamyon Şeker" paketini tercih edebilirsiniz. Hediye edeceğiniz oyuncaklı şekerlemeler için daha seçkin bir ürün arıyorsanız gül yapraklı lokumlarla sunulan ve pelüş bir koala ile gönderilen ürünleri inceleyebilirsiniz. 

Şekerleme Ağaçları ve Buketleri

Marşmelovlardan oluşan bir ağaca ya da çikolata güllerinden derlenen bir bukete kimse hayır diyemez. Özellikle, kırdığınız bir kalbi yeniden kazanmak istiyorsanız bu paketler tam da size göre. Şekerlemelerinizi dikkat çekici tasarımlarla sunulan bu tasarımlar arasından seçerek göze de hitap eden bir hediye sunabilirsiniz. Papatya şekilli tatlılarla derlenmiş bir buket, şık bir saksı içinde sunulan ve aşkı temsil eden kırmızı şekerlemeler, romantik bir sepet içinde sunulan ve bir sepet dolusu çiçek görünümü veren bonibonlar ya da marşmelov ağaçları gibi birçok çarpıcı paket seçeneği ÇiçekSepeti'nde mevcut. Saksı içinde sunulan şekerlemeleri tercih ederek sevdiklerinize ek bir hediye daha sunabilirsiniz. Bu tarz işlevsel bir şekerleme paketi seçmek isterseniz romantik bir ahşap fener ile birlikte sunulan ürünleri de tercih edebilirsiniz. 

Jelibon ve Marşmelov Tutkunlarının Vazgeçilmez Markası 

ÇiçekSepeti dünyaca ünlü jelibon ve marşmelov markası Harribo'nun ürün paketlerini de sizler için sunuyor. Ebeveynlere porsiyon kontrol imkanı sunan Harribo Mutluluk Paketi'ni özellikle çocukların kalabalık doğum günü partileri için tercih edebilirsiniz. Altın ayıcıkların tek tek paketlendiği ve bir küre içinde sunulduğu bu ürün ile gerekli hijyen şartlarını da sağlamanız mümkün. Harribo'nun en gözde şekerlemelerini bir arada sunan Eğlence Paketi ile zengin bir ürün içeriğine sahip olabilirsiniz. Harribo Bayram Mix paketi sayesinde bayram şekeri ihtiyacınızı tek siparişle giderebilirsiniz. Kolalı, meyveli ya da altın ayıcıklı tüm Harribo jelibonlarına ve markanın tüm marşmelov çeşitlerine ÇiçekSepeti sayesinde ulaşmanız mümkün. Harribo ürünlerini dilerseniz 24'lü, 30'lu ya da 68'li gibi çoklu paket seçenekleriyle de sipariş verebilirsiniz.  

Yılbaşına Özel Şekerlemeler 

Yeni yıla girerken sevdiklerinizi mutlu edecek şekerlemeler sipariş etmek isterseniz, yılın bu önemli günü için özel olarak tasarlanmış şık paketleri inceleyebilirsiniz. Oyuncak kardan adamla birlikte sunulan gül yapraklı lokumları ya da bisküvili drajeleri tercih edebilirsiniz. Bisküvili drajeler için oyuncak yılbaşı geyiği ile sunulan paketler de mevcut. Yılbaşına özel oyuncaklarla hem lezzetli hem de kalıcı bir hediye alternatifi düşünebilirsiniz. Bu gibi özel günleriniz için çekmeceli şık kutularda sunulan şekerlemeleri de tercih edebilir ve kalabalık ortamlarda bile herkese yetecek kadar şekere sahip olmanız mümkün. Farklı içerik ve paket tasarımlarıyla sunulan şekerleme ürünlerinin sayısız çeşidine ÇiçekSepeti'yle ulaşabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.