Bu ürünün kampanyalı satışı stoklarla sınırlıdır. Bir tüketici bu kampanya stoğundan maksimum 10 adet satın alabilir.
Çiçeksepeti kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Ürünün iade politikasını öğrenmek için tıklayın.
Bu ürün Firsat Kurdu tarafından gönderilecektir.
Bu satıcının ürünlerinde geçerli 350,00 TL Üzeri Kargo Bedava
Bu Satıcının Tüm Ürünlerini Görüntüle
Ürün sayfasında gördüğünüz fiyat bilgileri, satıcı tarafından belirlenmektedir.
TECNO Pova 6GB Ram128GB Mavi (TECNO Türkiye Garantili)
| Marka | Tecno |
| Seri | Pova |
| Model | LD7 |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Renk | Mavi |
| Stil | Bar |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 (Q) |
| İşletim Sistemi | Android |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| Flash | Var |
| Yüz Algılama | Var |
| Konum İşaretleme | Var |
| Otomatik Odaklama | Var |
| Ön Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Micro SD Desteği | Var |
| Ram | 6 GB |
İşlemci | |
| İşlemci Tipi | 2x GHz ARM Cortex-A75 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
Ekran | |
| Ekran Tipi | IPS LCD |
| Ekran Boyutu | " |
| Ekran Çözünürlüğü | 720x1640 piksel |
| Renk Derinliği | 16 M |
| Dokunmatik | Var |
Ağ/Bağlantı |
| Ağ/Bağlantı |
Gövde | |
| Sim Tipi | Nano SIM |
Batarya | |
| Batarya Kapasitesi | 6000 mAh |
Özellikler | |
| Çoklu Sim | Var |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Hızlı Şarj | Var |
| Parmak İzi Okuma | Var |
| USB Giriş Tipi | Micro USB |
| USB Versiyonu | |
| Pakete Dahil Kablolar | Micro USB |
Bu İlan ENTEGRA ile Listelenmiştir

i***
DENİZLİ
04 Temmuz 2022
04 Temmuz 2022
i***
DENİZLİ
m*** s*** g***
ANTALYA
19 Mayıs 2022
19 Mayıs 2022
m*** s*** g***
ANTALYA
oyun kutusu
MERSİN
15 Ağustos 2022
15 Ağustos 2022
oyun kutusu
MERSİN
Ü*** İ***
ISTANBUL-ANADOLU
15 Temmuz 2022
15 Temmuz 2022
Ü*** İ***
ISTANBUL-ANADOLU
H*** Ç***
MUĞLA
10 Haziran 2022
10 Haziran 2022
H*** Ç***
MUĞLA
K*** Y***
DENİZLİ
12 Haziran 2022
12 Haziran 2022
K*** Y***
DENİZLİ
R*** Ö***
KONYA
15 Aralık 2021
15 Aralık 2021
R*** Ö***
KONYA
K*** Ç***
ISPARTA
13 Haziran 2022
13 Haziran 2022
K*** Ç***
ISPARTA