İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Trüf Kek Çikolata

Duygularınızı ifade etmenin en lezzetli yolu Trüf kek çikolata aranjmanları! Şık görseli, enfes çikolata kokusu, yumuşacık dokusuyla bu ürün, tüm duyulara hitap eden bir hediye alternatifi. Sevdiğiniz insanların yüzünde sıcak bir gülümseme oluşturmak istiyorsanız, kek buketlerini orijinal bir armağan seçeneği olarak değerlendirebilirsiniz.

Her Yaş İçin Mükemmel Hediye

Trüf kek buketleri neşeli ve tarz tasarımlarına ek, mükemmel lezzetiyle her yaş grubunun beğenisini kazanır. Mutlu etmek istediğiniz insanların gözünde bir parıltı, ağızlarında bir lezzet esintisi bırakmak istiyorsanız, eğlenceli trüf çikolata modellerine göz atabilirsiniz.

Farklı aromalarla lezzetlendirilmiş trüfler, ağızda dağılan kurabiyeler ve enfes çikolatanın mükemmel dansıyla ortaya çıkan truf aranjmanlarını her durum için uygun bir alternatif. Yeni doğum yapan arkadaşa, onu düşündüğünüzü belli etmek istediğiniz sevgiliye, sınavı kazanmış yeğeninize, iş arkadaşınıza hediye edebileceğiniz bu tasarımlar, beyler için de ideal hediye seçenekleri arasında yer alır.

Temalı Trüf Kek Çikolata

Temalı zengin aranjman seçeneği arasında hediye aldığınız kişiye ve ilgili duruma en uygun olan tasarımı seçebilirsiniz. İştah açıcı kek buketleriyle kırdığınız bir kalpten özür dileyebilir, sevdiklerinizin yeni işini ya da doğum gününü kutlayabilir, aşkınızı ilan edebilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin özel temaları arasında anneniz, babanız, öğretmeniniz ya da iş arkadaşınız için de özel tasarımlar var. İsterseniz mesajınızı ÇiçekSepeti'nin sizin için seçtiği kelimelerle iletebilir, isterseniz trüf aranjmanınıza size özel bir mesaj ekleyerek hediyenizi kişiselleştirebilirsiniz.

Bebek hediyesi için özel olarak tasarlanmış yenilebilir buketler kız ve erkek çocuk için farklı seçenekler sunar. Bebekler için özel demetler, farklı lezzet seçenekleriyle yeni doğan yakınlarının ağzını tatlandırmaya hazır. Farklı tatların bir araya geldiği aranjmanlar porsiyon adetiyle de tüm misafirlere yeter.

Sevdiklerinize duygularınızı ifade etmenin en tatlı yolu olan trüf, kek ve çikolata çeşitlerini isterseniz klasik çikolata kutusunda, isterseniz de tasarım bir buket halinde yollayabilir ya da kek, kurabiye sepetleriyle kalplerini kazanabilirsiniz.

Özel Tasarımlar

ÇiçekSepeti'nin özel tasarımları kek, çikolata ve kurabiyeleri daha da çekici hale getirir. Klasik rengarenk çikolatayla kaplanmış kek topları, sevdiklerinizin gününü renklendirmek için özel olarak dizayn edilir. Gül biçimindeki trüf kekler sayesinde ona hem bir gül demetinin hem de bir kutu trufun mutluluğunu aynı anda sunabilirsiniz. Özür dilemek için yolladığınız bir hediyenin üzerinde ne kadar üzgün olduğunuzu ifade eden bir sembol olmasını istiyorsanız, smileyli trüfler duygularınızı kelimelerden daha etkili biçimde aktarır.

Anneler günü, doğum günü, öğretmenler günü temalı özel tasarımlar hayatınızın merkezindeki insanları mutlu etmenin en patik yolu. Kalp seklindeki özel trüfler ona olan sevginizi, güller onu ne kadar düşündüğünüzü ifade eder. Minik kelebekli trüflerin bulunduğu buketlerle sevdiklerinizin gününe neşe katarken ağızlarını tatlandırabilirsiniz.

Mutlu Etmenin Adresi

ÇiçekSepeti orijinal tasarımları ve eşsiz lezzetiyle trüf kek aranjmanlarıyla sevdiklerinizi mutlu etmeye hazır. Taze ve lezzetli kek, kurabiye ve çikolataları isterseniz buket halinde, isterseniz kutuda ya da sepette satın alabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin özel tasarımları arasında herkese ve her duruma uygun bir yenilebilir aranjman bulmak mümkün.

Tek yapmanız gereken ÇiçekSepeti'nin web sitesini ziyaret ederek birbirinden şık ve lezzetli tasarımlara göz atmak ve mutlu etmek istediğiniz kişiye ve hediye aldığınız duruma uygun bir model beğenmek. Detaylı açıklamalar da ürünün içeriği ve görünümü hakkında detaylı bilgi vererek seçim yapmanızı kolaylaştırabilir. Sevdiklerinizin yüzünde gülümseme, ağızlarında enfes bir tat için ÇiçekSepeti'nden bir trüf aranjmanı seçebilir, evinizden çıkmadan mutlu etmenin keyfine varabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.