İPTAL

Whatsapp Sözleri

1,5 milyar aktif kullanıcısıyla, dünyanın en popüler ve en çok kullanılan akıllı telefon uygulamalarından biri olan WhatsApp, hayatımızın olmazsa olmazlarından biri. Çünkü hem iş hem de gündelik yaşantımızda tüm iletişimizi bu platform üzerinden sağlıyoruz. Tüm iletişimimiz WhatsApp üzerinden olunca da, bu alanda kendimizi çok iyi ifade etmemiz gerekiyor.

Peki WhatsApp’ta kendimi en iyi şekilde nasıl ifade ederim diyorsanız, öncelikle WhatsApp durumunuza yazacağımız etkileyici bir söz ile kendinizi tanımlayarak işe başlayabilirsiniz. Numaranızı telefon rehberlerine ekleyen insanların, WhatsApp kişi listelerinin altında ilk görecekleri şey güncel durumunuz olduğu için, bu alanı düşüncelerinizi ve kişiliğinizi yansıtabileceğini düşündüğünüz bir söz ile taçlandırabilirsiniz. Tabii karakter kısıtını göz önüne alarak… Bu alan için maksimum karakter sınırı 139 harften oluşmaktadır.

WhatsApp durum güncelleme işleminizi yapmak ve WhatsApp durum alanında standart olarak çıkan “Hey there! I am using WhatsApp.” ifadesinden kurtulmak için aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayabilirsiniz.

1- WhatsApp uygulamasına girip fotoğrafınızın ve isminizin yazdığı alana tıklarsanız, profil düzenleme seçenekleri karşınıza çıkacaktır. Bu alanda bulunan ‘Hakkımda’ kısmına tıklayın.

2- ‘Hakkımda’ kısmında seçili olan cümleye tıklayın. Şimdi, mevcut durumunuzu silebilir ve bu alana 139 karaktere kadar istediğiniz durum güncellemesini yazabilirsiniz.

3- Maksimum 139 karakterlik durum güncellemenizi girdikten sonra, ‘Kaydet’ butonuna tıklayarak yeni durum güncellemenizi oluşturabilirsiniz.

** Ben hazır durum ifadelerinden birini kullanmak istiyorum diyenler, yine aynı alanda durum güncellemesi yaptığınız başlığın hemen altında, standart durum ifadelerini bulabilirsiniz. Bu ifadelerden birine tıkladığınızda, mevcut durumunuz direkt olarak güncellenir.

WhatsApp'taki durumunu güncellemek ya da zaman zaman değiştirmek, yaşam tarzınızı ya da o an içinde bulunduğunuz ruh halini yansıtacağı için sürekli aynı durum ifadesini kullanmak istemeyenler, en iyi WhatsApp durumlarını ve sözlerini mi arıyorsunuz? Doğru yere geldiniz. Bu yazıda Whatsapp sözleri ile ilgili her şeyi bulabilirsiniz.


İkinci şans kaybedenler içindir.


Sahip olduğun her şey için minnettar ol, çünkü yarın başına ne geleceğini asla bilemezsin.


İnsanların benim hakkımda ne düşündüğü umrumda değil, bu dünyadaki herkesi memnun etmek için doğmadım.


Gemi limanda güvendedir, fakat gemi bunun için yapılmamıştır.


Sadece söylediklerinizden değil, anladıklarınızdan da sorumlusunuz.


Başarısızlık geçicidir, sadece vazgeçmek onu kalıcı kılar.


Başarıya ulaşmak için başarı arzunuz, başarısızlık korkunuzdan daha büyük olmalıdır.


Hatalar zaman zaman iyidir, çünkü yapmamanız gerekenleri gösterir.


Hata yapmıyorsan, gerçekten denemediğin içindir.


Asla başarıyı hayal etmedim. Bunun için çalıştım.


Ve bir şeyi gönülden istediğinizde, tüm evren bunu başarmanıza yardımcı olur.


‘WhatsApp’ta kimseye içinde bulunduğum ruh halini yansıtmama gerek yok, ben bu uygulamayı eğlence olarak kullanıyorum.’ diyorsanız, sizin için seçtiğimiz komik whatsapp durum mesajlarına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz


Mutluluğun formülünü buldum. Malzemeyi alabilmem için biraz paraya ihtiyacım var.


Yanlarındayken telefonuma bakmayı unuttuğum insanlarla takılmayı seviyorum.


6 aylık bir tatile ihtiyacım var. Hem de yılda sadece 2 kere…


Hiçbir şey yapmamak çok zor bir şey… Ne zaman biteceğini asla bilemezsiniz.


Hayattaki en büyük kaygım, online arkadaşlarımın ölümlerinden nasıl haberdar olacağım.


Zaman sizin için beklemiyorsa, endişelenmeyin. Sadece pili saatten çıkarın ve hayattan keyif alın.


WhatsApp’a yazacakları durum mesajları ile telefon rehberinde bulunan insanlara ruh halini ya da kişiliğini yansıtmak isteyenler için oluşturduğumuz liste, umarız Whatsapp durumuna ne yazacağını bilmeyenler için faydalı olmuştur.


 

İlişkili Ürün Kategorileri:

» Kişiselleştirilebilir Hediyelik Ürünler

» Ünlü Markaların Saat Modelleri (%50'ye Varan İndirimler)

» Bayan & Erkek Çanta Modelleri

» Kişisel Bakım Ürünleri