Bu ürünün kampanyalı satışı stoklarla sınırlıdır. Bir tüketici bu kampanya stoğundan maksimum 10 adet satın alabilir.
Çiçeksepeti kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Ürünün iade politikasını öğrenmek için tıklayın.
Bu ürün Ceptemax tarafından gönderilecektir.
Bu Satıcının Tüm Ürünlerini Görüntüle
Ürün sayfasında gördüğünüz fiyat bilgileri, satıcı tarafından belirlenmektedir.
| Ağırlık | 191 g |
|---|---|
| Arttırılabilir Hafıza | Yok |
| Assisted GPS (Baz İstasyon Destekli Küresel Konumlama Sistemi) | Var |
| Bağlantı Hızı | 42.2 Mbps |
| Bekleme Süresi | Bekleme süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. |
| Bluetooth | Var |
| Boyutlar | 156.7 x 74.3 x 8.8 mm |
| Çift Hatlı | Var ( Tek İşlemcili ) |
| Dahili Hafıza | 64 GB |
| Dahili Modem | Var |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Ekran Boyut Aralığı | 6 inç ve Üzeri |
| Ekran Boyutu | 6,39 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080 x 2340 |
| Ekran Renk Çözünürlüğü | 16 Milyon |
| Ekran Tipi | AMOLED |
| E-mail Desteği | Var |
| Entegre Flaş | Var |
| Entegre Kamera | Var |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| Görüntülü Konuşma | Var ( Uygulama ile data kullanır ) |
| Göz Taraması | Yok |
| GPS (Küresel Konumlama Sistemi) | Var |
| HandsFree (Eller Serbest) | Var |
| İşlemci Kapasitesi | 2,2 GHz Dual Core + 1,7 GHz Hexa Core |
| İşletim Sistemi | Android 9.0 (Pie) |
| İşletim Türü | Android |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü Aralığı | 20 MP ve Üzeri |
| Kamera Çözünürlüğü | 48 MP + 8 MP + 13 MP |
| Kamera Zoom (Yakınlaştırma) | 2x, Var |
| Klavye | Yok |
| Konuşma Süresi | Konuşma süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir |
| Mobil Bağlantı Hızı | 4.5G |
| MP3 Çalma | Var |
| NFC (Yakın Alan İletişimi) | Var |
| Ön (Selfie) Kamera Aralığı | 20 MP ve Üzeri |
| Ön (Selfie) Kamera | 20 MP |
| Parmak İzi Okuyucu | Ekranın İçinde |
| Pil Gücü Aralığı | 4000 - 4999 mAh |
| Pil Gücü | 4000 mAh |
| Pil Türü | Li-Po |
| Radyo | Var |
| RAM Kapasitesi | 6 GB RAM |
| Ses Kayıt | Var |
| Şarj Girişi | Type-C |
| Şebeke | 800/850/900/1800/1900/2100/2300/2500/2600 |
| Telefon Hafızası | Var |
| Telefon Tipi | Bar Tipi |
| Video Kayıt | Var |
| Video Oynatma | Var |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Yüz Tanıma | Var |
| Zil Tipi | Polifonik - MP3 |
