Ürün Özeti
Bu ürünün kampanyalı satışı stoklarla sınırlıdır. Bir tüketici bu kampanya stoğundan maksimum 10 adet satın alabilir.
Çiçeksepeti kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Ürünün iade politikasını öğrenmek için tıklayın.
Bu ürün Koycebine tarafından gönderilecektir.
Bu Satıcının Tüm Ürünlerini Görüntüle
Ürün sayfasında gördüğünüz fiyat bilgileri, satıcı tarafından belirlenmektedir.
Ödeme Seçenekleri
ciceksepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
| Dahili Hafıza | 64 GB |
|---|
| Ekran Boyut Aralığı | 6 inç ve Üzeri |
|---|
| Ekran Boyutu | 6,53 inç |
|---|
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
|---|
| Kablosuz Şarj | Yok |
|---|
| Kamera Çözünürlüğü Aralığı | 20 MP ve Üzeri |
|---|
| Kamera Çözünürlüğü | 48 MP + 8 MP + 2 MP |
|---|
| Ön (Selfie) Kamera Aralığı | 8 - 13,9 MP |
|---|
| Ön (Selfie) Kamera | 8,0 MP |
|---|
| Pil Gücü Aralığı | 5000 mAh ve Üzeri |
|---|
| Pil Gücü | 6000 mAh |
|---|
| RAM Kapasitesi | 4 GB |
|---|
| Yüz Tanıma | Var |
|---|
Ürün Kodu: kcm34170504
Ürün Özellikleri
Kamera Çözünürlüğü
30 MP üstü
Ön Kamera Çözünürlük Aralığı
8 MP - 11.9 MP
Ekran Boyut Aralığı
6 - 6,4 inç
Batarya Kapasitesi
5000 mAh ve Üzeri
{"ProductCode":"kcm34170504","VariantCode":"kcm34170504-1","CategoryId":13180,"RecommendedProductCount":12,"DateBasedDiscountProgressBarRemainingTime":24,"TimeZone":"+0300"}
{"ProductCode":"kcm34170504","VariantCode":"kcm34170504-1","CategoryId":13180,"RecommendedProductCount":6,"DateBasedDiscountProgressBarRemainingTime":24,"TimeZone":"+0300"}
{"DateBasedDiscountProgressBarRemainingTime":24,"TimeZone":"+0300"}