İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yeni İş için özel BonnyFood Lezzetleri

Yeni işinde başarılar dilemek istediğiniz sevdiklerinizi BonnyFood'un eşsiz lezzetleriyle buluşturun! İlk iş günü heyecanının yerini tatlı anlarla doldurun. Sevdikleriniz, enfes kek kurabiye buketleri, çikolatalar ve macaronlar ile yeni işlerine tatlı bir başlangıç yapacak; yeni iş arkadaşları ile tanışma faslı, gurme lezzetler ile çok daha keyifli ve kolay olacak!

Yeni bir işe girmek veya terfi almak, kutlanmaya değer olayların başında geliyor. ÇiçekSepeti, yeni bir kariyer yoluna başlarken hissedilen heyecan ve başarı duygusunu sevdiklerinizle paylaşmak için tercih edebileceğiniz birbirinden lezzetli hediyeler sunuyor. Yeni işe kek kurabiye hediye ederek; arkadaşınızı, eşinizi, ailenizi veya diğer tüm yakınlarınızı şımartan bir destek sunabilirsiniz. Her durum için harika birer hediye seçeneği olan kek, kurabiye ve çikolataları kişisel notlarınızla süsleyerek sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Hemen şimdi birbirinden lezzetli ve görkemli kek ve kurabiye hediyeleri, ÇiçekSepeti’nin aynı gün teslimat ve ücretsiz kargo ayrıcalıklarıyla sipariş edin!

Yeni İşe Kek Kurabiye Hediye Seçenekleri ÇiçekSepeti’nde!

Yeni işe giren yakınlarınıza tatlı bir jest yapmak için kek, çikolata, pasta ve kurabiyeden daha lezzetli bir seçenek olamaz. Kek buketlerinden kişiselleştirilmiş çikolatalara ve resimli pastalara kadar tercih edebileceğiniz birbirinden leziz hediyeler bulunuyor. Her yaşta kişinin karşı koyamayacağı bu tatlar, yeni işe giren yakınlarınıza olan desteğinizi gönülden hissettirmenizi sağlıyor. Başarı ve motivasyon temennilerinizi ekleyeceğiniz notlar, aynı gün teslimat ayrıcalıklarıyla sevdiklerinize sunuluyor. Yumuşak dokusu ve lezzetli kremasıyla hem göze hem de damaklara hitap eden kek buketleri; bitter çikolata, meyve, karamel veya diğer farklı aromalarıyla baş döndürüyor. Çiçeklerle birlikte sunulan çikolata ve kek aranjmanları, sevginizi ekstra göstermek istediğiniz zamanlar için harika birer seçenek. Tatlarına, şekillerine, boyutlarına ve türlerine göre her bütçeye uygun aranjmanlar bulunuyor. Siz de hemen şimdi birbirinden leziz ve gösterişli kek ve kurabiye paketlerini tek bir tıkla sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Kek Buketleri

Her hediye özel olsa da kişiselleştirilmiş seçenekler, herkesin kendini daha değerli hissetmesini sağlıyor. Sevginizi somut bir şekilde ifade etmenizi sağlayan lezzetli çikolata, kek ve kurabiye paketleri, mesaj veya fotoğraflarla kişiselleştirilebiliyor. Çikolata seven yakınlarınıza yeni iş tebriğinde başarı dileklerinizi tek tek harfler şeklinde ekletebilirsiniz. Kek buketlerinin ortasına da benzer şekilde mesajınızı veya temennilerinizi büyük bir şekilde yazdırabilirsiniz. Tartolet veya truf gibi farklı aranjmanlardan oluşan buketleri kişiselleştirmek için kişiye özel mesajınızı satıcınıza iletmeniz yeterli. Son dakikada dahi bir ömür hatırlanabilecek türden bir jest yapmanıza imkân sunan ÇiçekSepeti, aynı gün hediyenizi teslim ediyor. Yeni iş tebriği kek buketleri, farklı içerik ve boyutlarıyla her bütçeye uygun seçeneklerden oluşuyor. Kalp ve gül şeklindeki çikolata ve truflerle süslenen kek buketleri, strafor kağıdın üzerine özenle yerleştirildiği için sevdiklerinize güvenle teslim ediliyor. Kırmızı kadife dokular, yoğun browni dilimleri ve meyvemsi keklerden oluşan egzotik tatları sevdiklerinizin fotoğraflarıyla süslenen paketlerle de hediye edebilirsiniz.

Her Zaman Her Yerden Sevdiklerinizi Şımartın

ÇiçekSepeti, sevdiklerinizden ayrı olduğunuzda bile varlığınızı ve desteğinizi hissettirmeniz için mesafeleri ortadan kaldırıyor. Dünyanın neresinde olursanız olun, yakınlarınıza kek, çikolata, pasta, kurabiye, çiçek ve daha birçok kişiselleştirilmiş ürün hediye etmek çok kolay. ÇiçekSepeti, sevdiklerinize yaptığınız jestleri güvenle teslim etmekle kalmıyor, aynı zamanda teslimat sürecini sorunsuz bir şekilde deneyimlemenizi sağlıyor. Birbirinden lezzetli seçeneklerin yer aldığı koleksiyonda seçim yaparken sevdiklerinizin damak tadına uygun aranjmanları tercih edebilirsiniz. En sevdiği meyve, çikolata türü veya kek çeşidiyle hazırlanmış bir paket, yeni işe başlarken yakınlarınızın kendilerini çok daha motive ve hazır hissetmelerine destek oluyor. Söz konusu hediye olunca klasiklerin dışına çıkmaktan keyif alıyorsanız, emojilerle süslenen buketleri de değerlendirebilirsiniz. Eğlenceli ve cesur yakınlarınıza desteğinizi hissettirirken, aynı zamanda yüzünde tatlı bir tebessüm yaratmak için emoji kek ve çikolata buketlerini ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.