Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yeni Yıl Hediyesinin Vazgeçilmezi: Kupa Bardaklar

Yeni yıl demek, sevdiklerinizi mutlu edecek birbirinden güzel hediyeler de demektir. Herkes bilir ki; yeni bir yıla girerken en sevdiklerinizle hediyeleşmemek olmaz. Büyük küçük herkes bu özel günde ufak da olsa bir yılbaşı hediyesi ile mutlu olmayı bekler. 10’dan geriye doğru saymaya başladığınız o heyecanlı anlarda hediyeleriniz ile yeni yılı daha da coşkulu bir şekilde karşılayabilir, sevdiklerinizin mutluluğu ile siz de mutlu olabilirsiniz. Birbirinden renkli, yılbaşı temasına uygun hediyeleri ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Yılbaşı için hediye arayışınız devam ediyor ama bir türlü içinize sinen bir hediye bulamıyorsanız, çok pratik bir hediyemiz var; kupa bardaklar! Yılbaşının favori hediyeliklerinden olan kupalar, tam da bu anlar için en büyük kurtarıcınız olacak. İsimli, fotoğraf baskılı, yılbaşı desenli, sihirli, aşk temalı… Yılbaşında sevdikleriniz için onları mutlu edecek bir yılbaşı kupası mutlaka var. Yeni yılda; evde, okulda, ofiste yüzlerinde bir tebessüm ile kullanabilecekleri özel yılbaşı temalı kupa bardak modelleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Kalitesi ve tasarımları ile göz dolduran bu kupalar sayesinde sevdiklerinizin kalbini bu yılbaşında da çalacaksınız.

Yeni Yıl Temalı Bardaklar

Yeni yıl teması ile hazırlanan ürünler herkesin ilgisini çekiyor. Yılbaşı ağacı, Noel Baba, ren geyiği, kar tanesi, konfeti, kurabiye, şekerleme gibi birçok desenle süslenen bu yılbaşı hediyeleri, yeni yıla girerken motivasyonunuzu ve mutluluğunuzu da artırıyor. Bu konsept ile hazırlanan ve sevdiğiniz kişilerden de isim, fotoğraf gibi izler taşıyan kupalar, kişiye özel yılbaşı ürünleri kategorisinde en beğenilen ürünler arasında yer alıyor. Görür görmez içinizi ısıtan ve yeni yıl ruhunu içinde taşıyan kupalar ile isterseniz kendinizi isterseniz sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Aralık ayının son günü olan yılbaşı, aynı zamanda yılın en soğuk günleri arasında da yer alıyor. Yılbaşı temalı tüm gösterimlerde aklınızda en çok kalan sahneyi sevdikleriniz için canlandırmanın en kolay yolu da yılbaşı kupalarından geçiyor. Işıl ışıl bir yılbaşı ağacı altında sevdiklerinizle sıcacık çikolatanızı yudumlayabilmek için her birine yılbaşı teması ile süslenen tasarım kupalar hediye edebilirsiniz. Yüzlerce seçenek arasında size ve sevdiklerinize en uygun kupayı yılbaşı indirimleri devam eden ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Çay ve Kahve Kupaları Sevdiklerinizi Mutlu Ediyor!

Yılbaşında hediye edilen kupaların sadece yılbaşı temalı olması gerekmiyor. Hediye edeceğiniz kişinin günlük hayatını kolaylaştıracak ve aynı zamanda farklı tasarımları ile dikkat çekecek kupalar tercih ederek de sevdiklerinizi sadece yılbaşında değil, her gün düşündüğünüzü gösterebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde bulunan eğlenceli kupalar ile çay ve kahve içerken sevdiklerinizin keyfine keyif katabilirsiniz. Isıya dayanıklı, kullanımı kolay bu kupalar bazen sevdiğiniz bir fotoğraf, bazen sevdiğiniz bir söz ya da bir karikatür ile süslenebilir ve sıradan bir kupadan uzaklaşarak en sevilen hediyeler arasında yer alabilir. Seçim yaparken onun karakterine en uygun olan kupayı seçmek ama hediye etmek için de yılbaşını tercih etmek doğru bir karar olacaktır. Yeni yıl temalı ve birçok farklı tasarıma sahip kupa bardakları ÇiçekSepeti’nde bulabilir, online alışveriş yoluyla sipariş edebilirsiniz.

Yeni yıl temasına uygun dekoratif yılbaşı hediyeleri ile sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin tercihleri arasında kupalar da bulunuyor. Kupa bardaklar, sadece bir şeyler içmek için değil dekoratif olarak kullanmak için de tercih edilebiliyor. Yılbaşı temalı bir kupa bardak, kolaylıkla bir kalemliğe ya da saksıya dönüşebiliyor. Böylece hem uzun süre kullanılabilir oluyor hem de yaşam alanlarını dekoratif anlamda zenginleştiriyor. Şık ve kullanışlı yılbaşı kupa modelleri online alışveriş fırsatlarıyla ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor!