İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Açılış Tören

Açılış törenlerinde sevdiklerinizin başarısını kutlamak için onlara yalnızca tebrik mesajı iletmek ve onlarla telefonda konuşmak yeterli olmayabilir. Güzel ve bir o kadar da heyecanlı başlangıçları temsil eden açılış kutlamalarına bir açılış tören çiçeği ile eşlik edebilirsiniz. Açılış törenine katılamadığınız anlarda da tebriğinizi çeşitli açılış çelenkleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Açılış çiçekleri ile sevdiklerinize destek olduğunuzu ve onların başarısını kutladığınızı zahmetsizce gösterebilirsiniz. Girişimi gerçekleştiren eş ve dosta duygusal desteğinizi sunabilmek için ÇiçekSepeti’nde bulunan açılış tören çiçeklerini inceleyebilirsiniz.

Açılış Tören Çiçeği Göndermenin Önemi

Girişimci arkadaşlarınıza çiçek göndererek onların yanında olduğunuzu ve onlar için iyi dilekler dilediğinizi gösterebilirsiniz. Harika kokusu, gösterişli yapısı ve rengarenk yapraklarıyla çiçek ve çiçek aranjmanları, yeni ve güzel başlangıçları kutlamanın en şık yolu. Pembe, beyaz, kırmızı, mor, sarı çiçek renkleriyle törenin gözdesi olabilecek çiçekler sevdiklerinize görkemli bir tebrik sunmak amacıyla harika bir fikir olabilir. Özel olarak tasarlanan çiçek aranjmanları ile tören alanında sıcak, görkemli ve neşeli bir ortam oluşturabilirsiniz. Tüm çiçeklerin çeşitli aranjmanlarını ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. ÇiçekSepeti üzerinden gönderdiğiniz çiçekler ve tasarım çiçek aranjmanları açılış töreni sonrası ofiste de dekorasyon amaçlı kullanmaya uygundur. Dekorasyon haline gelebilecek açılış tören çiçekleri ile girişimci yakınlarınızın gönlünü zahmetsizce fethedebilirsiniz

Anlamlı Birer Hediyeye Dönüşen Bitkiler

ÇiçekSepeti’nde renkli çiçeklerin yanı sıra yeşil yaprakları bulunan ev ve ofis çiçekleri de bulunur. Devasa yeşil yapraklardan zarif küçük yapraklı bitkilere kadar birçok açılış tören çiçeği bulabilirsiniz. Parlayan yeşil yapraklar açılış töreninde göz alıcı bir ambiyans oluşturabilir. Ayrıca, girişimci yakınınıza yeşil yapraklı çiçeklerin sunduğu pozitif enerji ile motivasyon desteği sağlayabilirsiniz. İhtişamlı yapraklara ve parlak renklere sahip tüm çiçekler tören alanında herkesin dikkatini çekebilir. Bu sayede, tören sahibi ve davetlilerin aklında unutulmaz ve olumlu bir izlenim bırakabilirsiniz.

Ofis, ev ve diğer yaşam alanlarının gözde çiçeği olan saksı bitkileri, açılış törenlerinde de farklı bir ambiyans oluşturabilir. Uzun ömürlü ve bakımı kolay saksı çiçekleri girişimi gerçekleştiren eş ve dosta başarılarının devamını dilemek için harika bir hediye olabilir. Bununla birlikte, uzun ömürlü saksı çiçekleri zor koşullara karşı dayanıklı olduğu için girişimde bulunan arkadaşınızın ofisinde uzun süre ona eşlik edebilir. Girişimci yakınlarınızın her gün baş ucunda yer alabileceği canlı bir çiçek oldukça anlamlıdır. Aynı zamanda, tören standında gönderdiğiniz saksı çiçeğinin yer alması hem tören alanını canlandırabilir hem de çekilen fotoğraflara farklı bir hava katabilir.

Açılış Tören Çiçekleri ÇiçekSepeti’nde!

Açılış törenlerinde girişimi gerçekleştiren eş ve dostlarınıza manevi destek sunmak için ÇiçekSepeti’nde bulunan açılış tören çiçeklerini tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde yüzlerce farklı çiçek ve çiçek aranjmanı bulunur. Açılış tören kutlamalarına bereket, zenginlik, başarı ve refahı temsil eden lilyum, papatya, gerbera, orkide, antoryum, gül gibi hem zarif hem de anlamlı çiçekleri gönderebilirsiniz. Bu çiçekleri isterseniz buket halinde isterseniz de aranjman halinde satın alabilirsiniz. Çeşitli çiçekler ile oluşturulan çiçek aranjmanları törende harika bir görsel oluşturabilir.

Açılış törenlerinde bulunmak ve tören alanına çiçek göndermek girişimcileri desteklemek için oldukça önemli bir adım. Desteğinizi, tebriğinizi ve sevincinizi yüzlerce farklı çiçek ve çiçek aranjmanı ile gösterebilirsiniz. Bununla birlikte, ÇiçekSepeti ile gönderdiğiniz çiçeklerin üzerine tebrik mesajı ve isim yazarak hediyenizi özelleştirebilirsiniz. Tören alanında etkili ve kalıcı bir izlenim oluşturmak ve girişimci yakınlarınızı mutlu etmek için tercih edeceğiniz açılış tören çiçeklerini en avantajlı fiyatlarla satın almak için ÇiçekSepeti’nden sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.