Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Ağaç

Ağaçlar ve süs ağaçlar, yaşam alanlarınıza canlılık kazandıran ve bulunduğu ortamın havasını değiştiren bitkilerdir. Bahçe, balkon ve teras gibi mekanlarda bu bitkilere yer vererek doğayı yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Çeşitli fide seçenekleri ve ağaç türlerini ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde bulabilir, doğayla iç içe bir yaşam alanı tasarlarken süs ağaçlarından yararlanabilirsiniz!

Organik ve Taze Meyveler Yetiştirin

Limon, çilek, elma ve kiraz gibi meyveleri kendiniz yetiştirmek istiyorsanız sera ve bahçe gibi alanlar için dilediğiniz fide seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Taptaze ve organik meyveleri kendiniz yetiştirirken eğlenceli bir hobiye de sahip olabilirsiniz. Fide ve fidan seçeneklerinde pek çok meyve türüne kolaylıkla ulaşılabilir.

Meyvesiz ağaç alternatiflerini de değerlendirerek yaşam alanınızda doğal dokunuşlar yaratmanız mümkün. Meyve vermeyen ağaçlar ile meyve veren seçenekler arasında görünüm açısından bir fark bulunmaz. Salon ve oturma odası gibi mekanlarda bu ağaçlara yer vererek doğal esintilerle buluşabilirsiniz. Fide ya da yetişmiş versiyonlarını tercih edebileceğiniz bu bitkiler, sağlıklı bir atmosfer oluşturmayı da kolaylaştırır.

Çam Ağaçlarının Zamansız Popülerliği

Tür çeşitliliği oldukça fazla olan çam ağaçları, farklı boyut seçenekleri ile her mekanın ihtiyaçlarına hitap eder. Bahçe ve teras gibi mekanlar için hızla gelişen büyük çam türlerine göz atarak bahçeniz için en güzellerini tercih edebilirsiniz. Çam ağaçlarının eşsiz güzelliği ve iç açıcı kokusunu iç mekanlarda değerlendirmek istiyorsanız bodur türler ile beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.

  • Karaçam, ladin, sarıçam ve fıstık çamı gibi seçenekleri fide ya da saksı boyutunda tercih edebilir, dilediğiniz yetiştirme stilinde birbirinden güzel çam ağaçlarına sahip olabilirsiniz.
  • Saksı boyutundaki ürün seçeneklerini doğasever sevdiklerinize hediye ederek onlara hoş sürprizler yapabilirsiniz.
  • Minyatür çam seçenekleri ve şık saksı tasarımlarıyla uyumlu kombinler oluşturarak en güzel anlarınıza doğal dokunuşlarla katkıda bulunabilirsiniz.

Süs Ağaçlarıyla Rengarenk Ortamlar Oluşturun!

Süs ağaçları, rengarenk yapraklarıyla yaşam alanlarınıza capcanlı bir atmosfer kazandırır. Bodur ağaç seçenekleriyle tercih edebileceğiniz bu bitkiler hem iç hem de dış mekanlar için tercih edebilirsiniz. Alev ağacı, Areka palmiyesi ve Mandevilla sarmaşığı gibi göz alıcı bitkiler, hediyelik ürün seçenekleri arasında da ön plana çıkar. Sevdiklerinize yapacağınız özel gün sürprizlerini elegan görünüme sahip süs ağaçları ile taçlandırabilirsiniz. Bitki yapraklarıyla uyumlu saksılar tercih ederek şık bir hediye seçeneği oluşturabilirsiniz.

Bahçe dekorasyonunda yol çizgisi oluştururken süs ağaçları sıklıkla tercih edilir. Rengarenk yapraklara sahip birbirinden güzel süs ağaçlarını bahçe dekorasyonunda kullanarak şık dekoratif dokunuşlara imza atabilirsiniz. Bonsai gibi minyatür ağaç tasarımları, masa üzeri, sehpa ve raf gibi alanlarda sergilenerek mekana hoş bir hava kazandırır. Egzotik ağaçlar, tasarımlarında yer alan özel figürlerle seçkin hediye alternatifleri de sunar. Baykuş, bank ve özel taş figürleriyle tamamlanan minyatür ağaçlar, kişiselleştirilmiş dizaynlarıyla her zevke hitap eder.

Aromatik Bitkiler ile Farklı ve Taptaze Bir Ortam Oluşturun

Sağlık için faydalı olduğu bilinen aromatik bitkileri tohum, fidan ya da ağaç formunda tercih ederek yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda yer verdiğiniz bu bitkiler, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda ulaşılabilir olduğunda sağlığınız için yararlı etkiler sunabilir. Dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz taptaze aromatik bitkiler, içeceklerinize güzel aromalar kazandırır. Bu sayede aloe vera gibi terapötik bitkilerin iyileştirici etkisinden pratik bir şekilde yararlanılabilir.

Saksılarda yetiştirebileceğiniz nane ve reyhan gibi bitkileri iç mekanlarda da yer vererek ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda taze bir şekilde kullanılmaya uygun hale gelir. ÇiçekSepeti’nin uygun fiyatlı ağaç seçeneklerinden yararlanarak süs bitkileri, ağaçlar ve çeşitli fide seçeneklerine ulaşabilir, en iyi ağaç çeşitlerini aynı gün kargo fırsatıyla hemen sepete ekleyebilirsiniz!