Mutlu Etmenin Adresi

ANTALYA ÇİÇEK SİPARİŞİ

CicekSepeti.com, Antalya’ yı mutlu ediyor!

Antalya’ da yaşayan tüm sevdiklerinizi mutlu etmenin yolu, CicekSepeti.com’ dan geçiyor! Yeşiliyle ayrı güzel, mavisiyle ayrı güzel, havasıyla enerjisiyle, portakal kokularıyla tüm yaz çiçekleri kadar canlı bir şehir Antalya… Bu güzel şehrin sıcak insanlarına, en az Antalya kadar güzel çiçekler göndermek istiyorsanız, size düşen sadece CicekSepeti.com’ un birbirinden büyüleyici ve özgün tasarım çiçeklerinden dilediğinizi seçmek! Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, Antalya’ da yaşayan sevdiklerinize çiçek siparişinizi verin, biz çiçeğinizi en taze haliyle teslim edelim. Türkiye’ nin en geniş çiçek dağıtım ağına sahip online çiçekçisi CicekSepeti.com, ister aynı gün, ister dilediğiniz ileri bir tarihte, sevginizi sevdiklerinize iletmek için çalışıyor.

Antalya’ ya çiçek göndermek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

EMRE K.

İstanbuldan antalyaya düğün tebriği için yolladım. değerli çiçek sepeti çalışanları sadece telefonla tam istediğim saatte salona teslim ettiler. hiç bir fiyat farkı bile istemeksizin bu hizmeti verdiği için çok teşekkür ederim. ayrıca çiçek de düğün salonuna yakışır şekilde güzel olmuş. aynen fotoğrafta görülen ürün gitmiş. (taşların dizilişi bile aynı şekildeydi). her şey için teşekkürler ve sonsuz başarılar çiçek sepeti.

AYCAN TOZLU

İstanbuldan antalyaya çiçek siparişinde bulundum ve 1 saat için de siparişim karşı tarafın eline ulaşmıştı. İlgi ve alakanıza teşekkür ederim ve keisnlikle sizi herkese de tavsiye ederim.

ELIF ÖZÇELIK

İstanbuldan antalya için sipariş verdik. gayet başarılı ve hızlı.

Ürünü sepetinizden çıkarmak istediğinizden emin misiniz?

Kupon indiriminizi iptal etmek istediğinizden emin misiniz?

CCKWEB06/2.0.0.1014