Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
BURADAN
BAŞLAYIN

Antalya Çiçek Siparişi

Akdeniz bölgesinin en kıymetli illerinden biri olan Antalya’da yaşayan sevdiklerinize çiçek göndermenin hem en hızlı hem de en güvenilir yoludur internetten çiçek siparişi vermek. Gün içinde yaşanan iş ve hayat koşturmacası sırasında çiçekçiye giderek çiçek beğenmeniz ve sevdikleriniz için sipariş etmeniz pek mümkün olmayabilir. Bilhassa şehir dışından sipariş veriyorsanız böyle bir ihtimal söz konusu bile değildir. Antalya çiçek siparişi için yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak internetten çiçek siparişi verebilirsiniz. Alanya Çiçekçi, Manavgat Çiçekçi ya da Kumuca Çiçekçilik gibi birçok yerden çiçek siparişi vermek için yalnızca birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli!

Torosların zirvesinde bulunan Antalya’da her mevsim rengarenk çiçekler açar. Tarihi, doğal güzellikleri ve Akdeniz kültürünün o sıcacık yapısı doğasına da yansır. Bitki çeşitliliği konusunda çok zengin olan Antalya’da bulunan 200 tür bitki, dünya üzerinde yalnızca Antalya’da yetişir.

Antalya Çiçekçi

Antalya çiçekçileri sevgi ile hazırladıkları çiçekler ile birbirini mutlu etmek isteyen kişilere her gün aracı olurlar. Papatya aranjmanlarından tasarım çiçeklere, teraryumlardan orkidelere şehrin dört bir yanına çiçek teslimatı yapan Antalya Çiçek Sepeti çiçekçileri size en yakın çiçekçi olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşarlar. Dünyanın herhangi bir yerinden Antalya’ya aynı gün teslimatlı çiçek gönderebileceğiniz, kolay ödeme seçenekleri ve kampanyalı ürünleri ile 7 gün 24 saat çiçek siparişi oluşturup dilediğiniz zamanda gönderilmesi için siparişinizi planlayabileceğiniz Çiçeksepeti, eğitimli bayileri ile sizlere hizmetlerini sunar.

Antalya Çiçek Sepeti

Çiçeksepeti Antalya şubesinden çıkan bütün çiçekler aynı güzelliğe ve kaliteye sahiptir. Muratpaşa’dan Kepez’e, Alanya’dan Manavgat’a, Antalya’ya çiçek göndermek istediğiniz her an en tek yapmanız gereken ciceksepeti.com üzerinden dilediğiniz çiçeği seçerek siparişinizi tamamlamak. Hemen Çiçek Sepeti’nden siparişinizi verebilir ve dilediğiniz gün ve tarihte teslimat yapılacak çiçeğinizle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

Antalya İçi Çiçek Siparişi Nasıl Verilir?

Antalya içi çiçek gönderimlerinizde online çiçek siparişini tercih edebilirsiniz. Cep telefonu, tablet veya bilgisayardan ÇiçekSepeti’ne giderek dilediğiniz çiçek aranjmanlarını seçebilir, çiçeğinizin teslim edilmesini istediğiniz tarihi ve saat aralığını belirleyebilir, çiçeğinize kart notu ekleyebilir ve dilediğiniz online ödeme yöntemlerinden birini kullanarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Çiçeğiniz yola çıktığında ve alıcıya ulaştığında gelen bilgilendirme mesajı ile sürprizlerinizi planlayabilirsiniz.

Antalya’ya Bugün Teslim Çiçek Gönderebilir miyim?

Antalya’da yaşayan yakınlarınız için dilediğiniz anda aynı gün teslimatlı çiçek siparişi verebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ÇiçekSepeti’nden çiçeğinizin teslim edilmesini istediğiniz semtin adını girerek arama yapmanız, çıkan çiçek alternatiflerinden dilediğinizi seçtikten sonra çiçeğinizin teslim edilmesini istediğiniz tarih ve zaman aralığını belirlemenizdir.

Antalya’ya Tasarım Çiçek Nasıl Gönderilir?

Antalya’nın işinin ehli butik çiçekçileri, en özel çiçeklerini ÇiçekSepeti’nde sergiliyor. Butik Çiçekler sayfasından gönderim yapmak istediğiniz semti seçtikten sonra listelenen özel aranjmanlar içerisinden dilediğiniz tasarımı seçebilir, sevdikleriniz için sipariş edebilirsiniz. Bu sayfa içerisinde yer alan birçok kişiye özel çiçek seçeneğini değerlendirebilir, butik çiçekçi buketleri ya da teraryum aranjmanları içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

ÇiçekSepeti'nden Antalya’ya Hangi Çiçekler Gönderilir?

ÇiçekSepeti’nden Antalya‘ya gönderebileceğiniz çiçekler içerisinde orkide, antoryum, bonsai, barış çiçeği, kalanchoe, guzmania, yucca ve daha birçok saksı çiçeği ile gül, lisyantus, gerbera, papatya, lilyum gibi çiçekler ile hazırlanan çiçek aranjmanları yer alır. ÇiçekSepeti’nden dilediğiniz çiçek aranjmanlarını seçerek sevdiklerinize gönderebilir, kampanyalı çiçek aranjmanlarını incelemek için İndirimli Çiçekler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Antalya'ya Yakın Diğer Bölgelere Çiçek Siparişi