İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Antalya Çiçek Siparişi

Akdeniz bölgesinin en kıymetli illerinden biri olan Antalya’da yaşayan sevdiklerinize çiçek göndermenin hem en hızlı hem de en güvenilir yoludur internetten çiçek siparişi vermek. Gün içinde yaşanan iş ve hayat koşturmacası sırasında çiçekçiye giderek çiçek beğenmeniz ve sevdikleriniz için sipariş etmeniz pek mümkün olmayabilir. Bilhassa şehir dışından sipariş veriyorsanız böyle bir ihtimal söz konusu bile değildir. Antalya çiçek siparişi için yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak internetten çiçek siparişi verebilirsiniz. Alanya Çiçekçi, Manavgat Çiçekçi ya da Kumuca Çiçekçilik gibi birçok yerden çiçek siparişi vermek için yalnızca birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli!

Torosların zirvesinde bulunan Antalya’da her mevsim rengarenk çiçekler açar. Tarihi, doğal güzellikleri ve Akdeniz kültürünün o sıcacık yapısı doğasına da yansır. Bitki çeşitliliği konusunda çok zengin olan Antalya’da bulunan 200 tür bitki, dünya üzerinde yalnızca Antalya’da yetişir.

Antalya Çiçekçi

Antalya çiçekçileri sevgi ile hazırladıkları çiçekler ile birbirini mutlu etmek isteyen kişilere her gün aracı olurlar. Papatya aranjmanlarından tasarım çiçeklere, teraryumlardan orkidelere şehrin dört bir yanına çiçek teslimatı yapan Antalya Çiçek Sepeti çiçekçileri size en yakın çiçekçi olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşarlar. Dünyanın herhangi bir yerinden Antalya’ya aynı gün teslimatlı çiçek gönderebileceğiniz, kolay ödeme seçenekleri ve kampanyalı ürünleri ile 7 gün 24 saat çiçek siparişi oluşturup dilediğiniz zamanda gönderilmesi için siparişinizi planlayabileceğiniz Çiçeksepeti, eğitimli bayileri ile sizlere hizmetlerini sunar.

Antalya Çiçek Sepeti

Çiçeksepeti Antalya şubesinden çıkan bütün çiçekler aynı güzelliğe ve kaliteye sahiptir. Muratpaşa’dan Kepez’e, Alanya’dan Manavgat’a, Antalya’ya çiçek göndermek istediğiniz her an en tek yapmanız gereken ciceksepeti.com üzerinden dilediğiniz çiçeği seçerek siparişinizi tamamlamak. Hemen Çiçek Sepeti’nden siparişinizi verebilir ve dilediğiniz gün ve tarihte teslimat yapılacak çiçeğinizle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.