İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Arkadaşa Hediye

En keyifli anları birlikte paylaştığınız, en zor zamanlarınızda desteğini hissettiğiniz arkadaşlarınızı mutlu etmek için gönderebileceğiniz on binlerce hediye seçeneği, bu sayfada sizler için bir araya getirildi.

Onu ne kadar iyi tanıyor olsanız da en yakın arkadaşa hediye seçmek bazen zor olabilir. Doğum günlerinde, tebrik ve teşekkür etmek istediğinizde, desteğinizi göstermek istediğiniz zamanlarda ya da yalnızca onu mutlu edecek bir sürpriz yapmak istediğinizde ÇiçekSepeti’nin en yakın arkadaşa hediye önerileri sunan bu kategorisinden faydalanabilirsiniz.

Zevkinizi yansıtan zariflikte takı ve aksesuar ürünleri, çeşitli alternatifler ile sunulan ev dekorasyon ürünleri, her kullanımda sizi hatırlatacak bardak setleri, anılarınızı hatırlatan fotoğraflı hediyeler, giyim ürünleri ve daha birçok farklı kategoride yer alan hediye seçenekleri ile ÇiçekSepeti’nden yakın arkadaşa hediye seçmek son derece kolay.

Seçtiğiniz hediyeleri doğrudan arkadaşlarınızın adresilerine gönderebilir, arkadaşa hediye notu alternatiflerini değerlendirerek hediye kart notları ile sürprizinizi daha da özelleştirebilirsiniz.

Erkek arkadaşa hediye seçerken ÇiçekSepeti’nin onlarca farklı kategori içerisinden derleyerek hazırladığı Arkadaşa Hediye sayfasından faydalanabilirsiniz. Cüzdan, kalem setleri, saat, kol düğmesi, isme özel hazırlanan baskılı defter ve termos setleri, hediye setleri kişisel ihtiyaçlara yönelik hediyeleri inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Kız arkadaşa hediye seçerken dikkat edilecek unsurlardan birisi onun zevklerini ve ilgi alanlarını değerlendirmektir. Kolye, küpe ve çeşitli takılar ile hazırlanan aksesuar setleri, müzik kutusu, gece lambası, içerisinde çeşitli hediyelerin bir araya getirildiği hediye kutuları ve daha birçok farklı hediye önerisini bu sayfada bulabilir, anında siparişinizi verebilirsiniz.

Siz de her anınızda size destek olan arkadaşlarınızın özel günlerinde ya da yalnızca içinizden onları gülümsetmek geldiğinde ÇiçekSepeti’nin Arkadaşa Hediye sayfası içerisinde bulunan tüm bu ürünler içerisinden dilediğinizi seçerek siparişinizi verebilirsiniz.

Arkadaşlarınız için hediye seçerken aşağıdaki kategorileri de inceleyebilirsiniz: