Hediye Notları

Hediye notu, hediyeyi harika yapan şeydir. Yıllar geçse de yazmış olduğunuz o bir kaç satır hafızalarda yer edecek ve hediyenin manevi değerinin kat kat artmasını sağlayacaktır. Özel biri için çok güzel bir hediye seçtiniz ama üzerine yazacağınız etkileyici bir hediye notu bulamadınız mı? Sizler için en etkileyici ve güzel hediye notlarını derledik çünkü bir hediyenin ne olduğu kadar hediyenin sunumu da önemlidir.

Sevgiliye alınabilecek hediye alternatifleri için tıklayınız

Binlerce çeşit kişiye özel hediye için tıklayınız

hediye notları

⏩ Beni sonsuz aşkınla bambaşka dünyalara taşıdığın için sonsuz teşekkürler. Seni tarif edilemeyecek bir tutkuyla seviyorum.

⏩ Sevgili kuzenimin, şimdiye kadarki en iyi doğum gününü geçirmesini diliyorum. Bugün hediyeyi ben almış olabilirim ama sana söz veriyorum, birkaç hediye karşılığında sırlarını kimsenin önünde açıklamayacağım!

⏩ Dünyayı fethedebilecek bir güzelliğe sahipsin. Kalbimin sana neden düştüğüne şüphe yok! Kalbimin kraliçesine bu hediye az bile!

⏩ Bu gün benim için senden daha özel çünkü bu gün senin bu dünyadaki varlığını temsil ediyor. En mutlu yılın olsun sevgilim! Seni çok seviyorum, umarım hediyeme baktıkça yüzünde kocaman bir gülümseme oluşur!

⏩ Bu dünyaya geldiğin gün, birçok insan için en şanslı gündü. Hayatımı çok fazla mutluluk, sevgi ve barışla zenginleştiriyorsun. Seni tahmin ettiğinden daha çok seviyorum. Sana layık olmasa da hediyemi kabul edersen çok mutlu olurum!

⏩ Hayatıma girdiğinde, yanında şefkat ve sevgi getirdin. Bana olan tüm şefkat ve sevgiye sahip olduğum için şanslıyım. Özel bir gün olmasını bekleyemedim, yüzünü biraz olsun güldürmek istedim. Hediyeni güle güle kullan!

⏩ Hayatım boyunca senin gibi biriyle tanışacağımı hiç düşünmemiştim. Tüm günlerin en az doğum günün kadar muhteşem olmalı. Bu sıradan günde de senin için en iyisini yapmak istiyorum. O yüzden içimden geldi hediyemi kabul et!

⏩ Bu günde doğmamış olsaydınız, 'harika' kelimesi şimdiye kadar sözlüklerde biterdi. Doğum günün kutlu olsun tatlım! Umarım hediyeni beğenirsin!

⏩ Birlikte olduğumuzda güzel gözlerindeki ışıltıyı ve güzel gülümsemeni görmeyi seviyorum. Ama o zamana kadar benim yerine gözlerine baksın diye bu hediyeyi göndermek istedim!

⏩ Gelecekteki öğrencilerinize güzel hayat dersleri vermeye devam etmeniz için zekanız her gün ikiye katlansın. Sizi çok seviyorum canım öğretmenim!

hediye notları

⏩ Sana verilebilecek en güzel hediyeyi düşündüm. Ancak dünyanın en mükemmel varlığına daha iyi ne verilebilirdi ki? Sonsuz sevgimi aşk dolu kalbimi vermeye karar verdim. Tabi sembolik bir de hediye. Sevgi dolu günlerimiz kutlu olsun.

⏩ Doğum günümüz başlı başına harika bir olay. Senin doğum gününse, arkadaşlığının ifade ettiği şeyler için şükretmeme izin veren olağanüstü bir gün!

⏩ Bugün kutlama için en iyi zaman. Bol sürprizli ve sevgi dolu bir gün geçirmeni istiyorum! İşe hediyeni açarak başlayabilirsin! Seni çok seviyorum.

⏩ Beni çok iyi tanıyorsun ve hala yanımdasın! Ya biraz çılgınsın ya da sansasyonel bir arkadaşsın. Dostluğumuzu kutlamamız gerektiğini düşündüm, o yüzden bu hediye senin. Güle güle kullan!

⏩ Sen benim en sevdiğim öğretmenlerimden birisin. Hayatıma değer katan her küçük dersi bana sen öğrettin. Olağanüstü mutlu bir doğum günü diliyorum, sevgili öğretmenim!

⏩ Değerli hayat dersleriniz benim için dünyadaki en iyi hediyedir, benim elimden yalnızca baktıkça beni hatırlamanızı umduğum bir hediye almak geliyor!

⏩ Sen sadece bir öğretmen değil, aynı zamanda iyi bir arkadaş, rehber ve filozofsun. Birçoğumuz için ilham kaynağısın ve seni tanıdığımız için çok şanslıyız. Katkınız için teşekkürler. Harika bir gün ve yıl geçirin!

⏩ Bu özel günde, bize her gün verdiğiniz paha biçilmez hediyeler için teşekkür etmek istedik. Doğum günün kutlu olsun!

⏩ Dünyanın en yetenekli öğrencisi şimdiye kadarki en harika doğum günü kutlamasına sahip olsun. Doğum günün kutlu olsun

⏩ Seçkin bir öğrenciydin ve kendini nerede bulursan bul, başarı ile buluşacağına eminim. Doğum günün kutlu olsun!

⏩ Sana sadece doğum günlerinin getirebileceği tüm sevgi dolu anlar, eğlence ve heyecan diliyorum. Doğum gününün tadını çıkar ve sonuna kadar kutla. Harika bir yıl geçirin!

hediye notları

⏩ Şarap eskidikçe güzel, gün yenilendikçe, tatlı yenince güzel ve hayat... Hayat, seni sevince güzel sevgilim.

⏩ Her öğrencinin, sözleri benim için etkileyici ve unutulmaz olan bir yetenekli öğretmeni vardır. Benim için sen o öğretmensin. Doğum günün kutlu olsun.

⏩ Doğduğun gün hayatımın harika bir anıydı. Senin gibi güzel bir kıza sahip olduğum için çok şanslıyım. Doğum günün bolca neşe, mutluluk, pasta ve hediyelerle dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun!

⏩ Tatlı bir ruha harika bir doğum günü diliyorum, yoluna çıkan her güzel şeyi hak ediyorsun!

⏩ Dünyama geldiğin için her gün şükrediyorum. Kahkahaların ve gülüşlerin kalbime bir merhem gibi. Hayatımıza neşe ve mutluluk getirdin. Doğum günün kutlu olsun sevgili oğlum!

⏩ Doğum günün kutlu olsun oğlum, senin zeki bir adama dönüşmeni izledik. Önümüzdeki yıl birçok yeni başarı yolu getirsin.

⏩ Yaptığın tüm küçük şeylerle bizi her gün kutsanmış ve gururlu hissettiriyorsun. Aynısını yapmaya devam et. Doğum günün kutlu olsun, güzel kızım benim!

⏩ Senin gibi yetenekli, sevgi dolu ve ilgili birini tanıdığım için çok şanslıyım. Bunu neden her gün değil de bir gün kutlayalım ki! Umarım hediyeni beğenirsin.

⏩ Seninle her çalıştığımda kendime ne kadar şanslı olduğumu hatırlatıp duruyorum. Benim için büyük mutluluk ve rahatlık. Doğum günün kutlu olsun!

⏩ Muazzam bağlılığınız ve çalışmaya olan sıkı çalışmanız, hayatta daha büyük ve ulaşılamaz hedeflere ulaşmak için bizi her zaman motive etmiştir. Umarım hediyeniz sizi yeni başarılara ulaştırır!

⏩ Liderimize en sıcak doğum günü dilekleri! Başarının sırlarını bilen ve aynı zamanda iyi bir yönetici olan biriyle çalışmak çok güzel.

⏩ Sırf senin gibi sevgi dolu ve ilgili bir meslektaşım yüzünden ofisteki her günüm kendi evimde geçirilen bir güne dönüşüyor. Doğum günün kutlu olsun canım. Sen her zaman en iyisisin.

hediye notları

⏩ Gözlerine bakmak, yüzme bilmeyen bir çocuğun dünyanın en derin okyanusunda yüzmek gibi. Can simidim, sevgilim. İyi ki benimlesin.

⏩ Bize o küçük mutluluk anlarını getirmeye devam ederken, seninle çalışmaktan asla yorulmamamın gerçek sebebi sizsiniz. Doğum günün kutlu olsun meslektaşım!

⏩ Size şimdiye kadarki en neşeli ve muhteşem doğum gününü diliyorum! Sizin kadar çalışkan ve yetenekli biriyle iş yerini paylaşmak çok büyük bir onur.

⏩ Birlikte çalıştığım en parlak ve en yetenekli kişisin. eğlenceli ve heyecan verici anlarla dolu harika bir doğum günü geçir! Umarım şimdiye kadarki en iyi doğum günü kutlamasını yaşıyorsundur!

⏩ Görünüşe göre pastada doğru sayıda mum koyacak kadar yerimiz yok! O yüzden tatlı bir hediye gönderelim dedik! Doğum günün kutlu olsun canım!

⏩ Aklımdan geçtin ve içimden sana minik bir hediye almak geldi. Umarım beğenirsin. Güzel bir gün geçir!

⏩ Dostum, bu çok özel bir gün çünkü bu gün senin gibi tatlı bir insanın gelişiyle bu dünyanın acıları kayboldu. Doğum günün kutlu olsun!

⏩ Bu tarihte başın biraz daha ağrıyabilir. Çünkü yaşlanıyorsun! Eski dostuma mutlu yıllar!

⏩ Sanırım bugün sana şekersiz bir pasta almalıyım çünkü artık geleneksel tatlı pastaların senin yaşına uygun olduğunu düşünmüyorum. O yüzden bu hediyeyle idare et ihtiyar!

⏩ Sonsuza kadar benim gerçek ve en iyi arkadaşımsın, Senin gibi bir arkadaşım, sensiz bir hayatı hayal etmek zor. Ailem gibi yanımdasın. Eğlence dolu harika bir doğum günü geçir. Tabii bensiz biraz zor olur…

⏩ En iyi arkadaşlıklar futbol maçları gibidir. Birlikte çalıştığımızda daha birçok hedefe ulaşılır. Hayattaki en sevdiğim arkadaşıma en iyi dileklerimle.

hediye notları

⏩ Grisi yoktur aşkın; ya siyahı, ya beyazı seçeceksin. Sen benim kalbimin en beyazı... Hep mutlu olmanı dilerim.

⏩ Her durumda her zaman yanımda oldun. Seni seviyorum sevgili arkadaşım ve seninle sıradan bir günü bile paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Minik bir hediyeyle yüzünü güldürmek istedim, güle güle kullan!

⏩ Seni çok özlediğimi fark ettim ve ya beni unuttuysan diye kendimi hatırlatmaya geldim! Fotoğrafımıza her gün bakarsan beni daha çok ararsın diye düşünüyorum. Ne zaman görüşeceğiz?

⏩ Çok uzun zamandır birlikteyiz. Sensiz tek bir satır düşünemiyorum. Yine de güzel bir hediye notu yazmayı beceremiyorum!

⏩ Seni düşündüğümde aklıma o kadar çok şey geliyor ki, bunu yazıya dökebilecek kelimeler henüz sözlüklerde yok! O yüzden bugünü biraz olsun özelleştirmek için minik bir hediye almak istedim. Umarım beğenirsin!

⏩ Attığım her adımda,aldığım her nefeste ve yaşadığım her anda aklımdasın. Seninle bir ömür birlikte olmak istiyorum. Şu an yanında olamadığım için benden bir anı göndermek istedim. Ona iyi bak, yakında beraberiz!

⏩ Bugünü unuttum sandın değil mi? Bilirsin sürprizleri severim ;) Umarım şu an güzel yüzün gülümsemenle aydınlanmıştır!

⏩ Sana hayatımda 1 şey verebilseydim, sana her zaman kendini benim gözümden görme yeteneği verirdim, o zaman benim için ne kadar özel olduğunu gerçekten anlarsın. Şu an yalnızca bunu hediye edebiliyorum, umarım beğenirsin!

⏩ Aklında olmaktansa kalbinde olmayı tercih ederim. Çünkü akıl unutabilir ama kalp her zaman hatırlayacaktır. Kalbimden kalbine gelen bu hediyeyle sana sarılıyorum canım!

⏩ Sen benim hayatımda mütevazı bir insan değilsin, bundan daha fazlasısın, benim iyi dileklerim, sevgilim, akıl hocam, arkadaşımsın ve bunun da ötesinde hayatımın insanısın- yani özetle hediye seçmek için çok zorlu bir insansın! Umarım beğenirsin, güle güle kullan!

hediye notları

⏩ Sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Dilerim bu hediye beni yanında hissettirir.

hediye notları

⏩ Miladım oldun, hayata dair hatırladığım ilk anımsın. Hediyeni güvercinlerin kanatlarında göndermek isterdim, kısmet değilmiş. Hep benimle kal sevdiğim...

⏩ Yaşamak için hayata dört elle sarılmak lazımdı oysa benim sadece 2 elim vardı. Sonra sen, ben oldun... İyi ki varsın şükür sebebim...

hediye notları

⏩ Ne dağlara yazarım aşkımı ne de taşlara... Ben senin aşkını kalbime yazdım, her nefesimde seni yaşıyorum.

⏩ Dünyanın 7 harikası varmış. Yalan! Senin varlığının yanında başka bir harikadan söz edilebilir mi? Gönlümün anahtarı al senin olsun sevdiğim, kapım açık, hep gel...

⏩ Bana her bakışında kendimi kaybediyorum. Güzel gözlerinden sen sorumlusun; bana seslendiğin an kulaklarım dünyaya sağır, bülbül sesinden sen sorumlusun; ellerimi tuttuğunda hayat durur gibi oluyor, aşık gönlümden sen sorumlusun...

 

Yapay Zekanın Yazdığı Hediye Notları

⏩ Emekli olan babama bir hediye mesajı yazabilir misin?

Babacığım, emeklilik günlerine hoş geldin! Seni tebrik ediyorum, çünkü yıllar boyunca verdiğin çalışma ve emeklerinin karşılığını alıyorsun. Sen her zaman bizim için çok çalıştın ve bugün senin için ödüllendirildiğini görmenin mutluluğunu yaşıyorum. Seni sevmenin ve seninle gurur duymanın ne kadar özel olduğunu hissediyorum. Artık emeklilik günlerinde keyifle vakit geçirebilirsin ve dilediğin gibi yaşayabilirsin. Seni her zaman hatırlamak ve seninle gurur duymak için sana bir hediye aldım. Umarım seni mutlu eder ve her zaman kullanırsın. Seni seviyorum, babacığım!

⏩ İşinden istifa edip kendi işini kuran yakın arkadaşıma bir hediye notu yazar mısın?

Sevgili [arkadaşın adı],

Senin cesaretin ve kararlılığın beni her zaman sana hayran bırakmıştı ve şimdi kendi işini kurmak için attığın bu adım da beni aynı şekilde gururlandırdı. Bu yola çıkmak hiç kolay değil, ama azmin ve inancın sayesinde bu hedefine de ulaşacağına eminim.

Sana her zaman destek olacağım ve senin yanında olacağım. Yeni işinde sana başarılar diliyorum ve bu yeni yolculuğunda her zaman senin yanında olduğumu hatırlamanı istiyorum.

Sevgilerimle,

[Adın]"

⏩ Uzun zamandır taşınmayı beklediği eve taşınan, yeni ev hediyesi aldığım arkadaşıma bir hediye notu yazabilir misin?

"Sevgili [arkadaşının adı],

Senin için yeni evinde harika bir yaşam diliyorum. Bu yeni dönemi kutlamak için küçük bir hediye hazırladım, içine senin için en iyi dileklerimi de ekledim. Yeni evinde mutlu bir hayat sürmeni diliyorum. Yeni evinde, umarım ki çok mutlu olursun. Unutma, ev sadece bir bina değildir, bir ev senin hayatının bir parçasıdır. Senin için en iyi dileklerimle, yeni evin seni hep mutlu etsin.

Sevgilerimle,

[Adın]"

⏩ Sevgilim için sıradan bir günde sürpriz bir hediye aldım. Bunun için bir hediye notu yazabilir misin?

Sevgilim, bugün seni mutlu etmek için ufak bir sürprizim var! Seninle beraber olmak, seninle vakit geçirmek benim için büyük bir mutluluk. Sana ufak bir hediye almaya karar verdim, umarım beğenirsin.

Bu hediyeyi sana sadece bir hediye olarak vermiyorum, aynı zamanda seninle olan zamanımın, sana olan sevgimin ve takdirimin bir ifadesi olarak da düşünebilirsin. Seninle olan her anım, senin benim için ne kadar değerli olduğunu hissettiriyor. Sana olan sevgim hiçbir zaman azalmayacak, seni her zaman destekleyerek yanında olacağım. Seni seviyorum!

⏩ Bugün arkadaşımın yeni işindeki ilk günü. Ona bir kahve seti aldım ve yanına hediye notu eklemek istiyorum. Kısa bir not yazabilir misin?

Yeni başlangıçlara kahve ile başlamak için bir set aldım. İlk gününde sana eşlik etsin ve seni motive etsin. Yeni işinde başarılar!

Arkadaşa Hediye
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
 
 
 

Diğer İlişkili Kategoriler:

» Sevgiliye Hediye

» Yeni Bebeğe Hediye

» Çocuğa Hediye

Mesleklere Göre:

» Avukata Hediye

» Doktora Hediye

» Hemşireye Hediye