Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Hukukun savunucusu, avukat yakınlarınız için unutulmaz bir sürpriz yapmaya hazır mısınız? Onlara doğum günlerinde, yeni bir işe başladıklarında veya içinizden mutlu etmek geldiği herhangi bir anda, yalnızca kendisine hitap eden bir hediye verebilir ve mutlu edebilirsiniz.

Ayrıca toplumsal olarak da bu kadar özel bir görev üstlenen yakınlarınıza, mesleklerine adanmış bir gün olan Avukatlar Gününde de unutulmaz sürprizler yapabilirsiniz. 5 Nisan Avukatlar Günü için, adaletin bekçisi avukat sevdiklerinize adanmış benzersiz hediyeler Çiçeksepeti’nde!

Bir çok meslek grubunun kutsallığı vurgulanırken avukatlık ilk aşamada akla gelmez çoğu zaman. Ancak bu büyük bir haksızlıktır. Adaleti sağlamak için canla başka çalışan hukukçu sevdiklerimize gereken ihtimamı göstermemiz gerekir.

Avukatlar Günü Nedir?

Mustafa Kemal Atatürk’ün 5 nisan 1923 tarihinde Ankara Barosunu açması ile birlikte, adaleti Türk avukatlarına emanet ettiğini dile getirmesi üzerine o günden bu yana 5 Nisan günü Avukatlar Bayramı / Avukatlar Günü ilan edilmiştir.

Avukatlar Gününe Özel Hediyeler

Avukat sevdiklerinize, bu yüce görevleri için tebrik ve teşekkürlerinizi ileterek, bu özel günde mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Çiçeksepeti, avukatlara özel hediye seçenekleri ile her yıl daha güncel ve çeşitli sürprizler sunuyor. Avukatlar Gününe özel olarak tasarlanan Yenilebilir Çiçek’larla çeşitli kek, kurabiye ve lezzet buketlerini tercih edebilir, hukukçu sevdiklerinize lezzetli bir sürpriz yapabilir, ona özel hediyelerle mutlu edebilirsiniz. Ayrıca bu önemli günlerini bir çiçek ile en kibar şekilde kutlayabilirsiniz.

Avukatlar Günü Hediyesi Nasıl Seçilir?

Hukuka ve adalete gönül veren yakınlarınız için, mutluluk verecek bir sürpriz yapmak amacındaysanız onlara Avukatlar Gününde özel bir hediye alabilirsiniz. Avukat yakınlarınıza hediye seçerken dikkat etmeniz gereken bazı ince noktalar bulunuyor.

#1 Aranızdaki İlişkiye Göre Hediye Seçimi

Hediye göndereceğiniz kişi eğer eşiniz veya sevgiliniz ise çok resmi hediyeler seçmenize gerek yok. Ancak sıradan bir günden daha özel olması için çabalamanızı öneririz. Yani göndereceğiniz bir hediyenin yanına şık bir orkide veya gül buketi de eklerseniz çok daha mutlu eden bir sürpriz yapmış olursunuz.

Eğer hediye göndereceğiniz kişi bir arkadaşınız, iş ilişkisi kurduğunuz bir yakınınız veya saygı duyduğunuz bir büyüğünüz ise daha ciddi hediyeler tercih edebilirsiniz. Hukukçu bir hocanıza adalet terazisi hediye edebilir, şık bir sürpriz yapabilirsiniz. Kupa bardak üzerine basılmış bir adalet terazisi sembolü, yakınınızın adı ve soyadı ile ona özel hale getirilebilir ve her kullanımda sizi hatırlamasını sağlayabilir. Bir diğer yandan adalet heykeli hediye ederek de masasında sizden bir anı oluşturabilirsiniz.

#2 İşlevsel Hediye Seçenekleri

Ofislerinde veya özel hayatlarında kullanabilecekleri hediyeler alarak avukat sevdiklerinizi memnun edebilirsiniz. Programını tutması için üzerinde adının yazdığı bir defter ve kalemden oluşan set, masasına yerleştirebileceği masaüstü taşı veya kahvesini yudumlarken kullanabileceği bir kupa bardak.

#3 Kişilerin Zevklerine Yönelik Hediyeler

Avukat sevdiklerinizin kişisel zevklerine yönelik bazı hediyeler seçerek onları mutlu edebilirsiniz. Çiçeksepeti’nin birbirinden özel hediyeleri arasından kol düğmesi, cüzdan gibi kişisel zevklere hitap eden hediyeler de seçebilirsiniz.

#4 Hukuk Öğrencisine Hediye Seçimi

Adaleti savunmaya hazırlanan, avukat adayları için Avukatlar Gününde hediye almak çok gurur verici ve teşvik edicidir. Hukuk fakültesinde öğrenim gören hevesli arkadaşlarınıza esprili kupa bardaklar hediye edebilirsiniz. Çiçeksepeti avukatlara özel hediyeler kategorisinde bu kupalardan bulabilirsiniz.

Kişiye özel bardaklar, en anlamlı oscarlar ve birbirinden lezzetli avukatlara özel Yenilebilir Çiçeklar özel kutlamaları unutulmaz kılacak. 5 Nisan Dünya Avukatlar Gününe uygun avukatlara özel sürprizler Çiçeksepeti'nde...