İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Bebek Hediyeleri

Sevdiklerinizin ailesinin yeni üyesi dünyaya "merhaba" dediğinde ve etrafındaki herkesi tarifsiz bir mutluluk sardığında, böyle en güzel zamanlarda da onların yanınızda olduğunuzu hissettirmek için sevimli bir "yeni bebek hediyesi" hoş bir jest olacaktır. Yeni doğan en güzellik için bebek görme hediyesi alternatiflerini sıraladığımız hediyelerle, onların mutluluklarını paylaşın! Hem kız bebek hem erkek bebek için yeni doğan hediyeleri ve bebek sepetlerini şimdi online sipariş verebilirsiniz.

Yeni doğan bebeğe ne hediye alınır?

İsim baskılı mama önlüğü, biberon, bebek kıyafetleri, nazarlık, bebek bileklikleri ve bebek sepetleri en fazla tercih edilen yeni doğan hediyelerinin başında gelir. Alternatif olarak anne-babayı tebrik etmek mahiyetinde dekoratif kokulu taşlar, en güzel bir çiçek buketi de alınabilecek hediyeliklerdendir.

Yeni bebeğe hediye anneleri mutlu etmenin sırrı. Dokuz ay boyunca heyecanla beklenen minik misafiri karşılamanın en güzel adresi: ÇiçekSepeti Hediye! Birbirinden sevimli bebek sepetleri ve oyuncaklar ile bu minik prensin/prensesin mutluluğunu taze anne ve baba ile paylaşın!

  • Yeni doğan bebek hediyeleri iki türlüdür. Bunlardan biri bebeğin doğumundan sonra dağıtılan hediyeler bir diğeri de bebeği görmeye gelen kişinin hazırladığı hediyelerdir. Yakınlarınızın bebekleri için kendi el emeğiniz olan bir hediye yapmak istiyorsanız ya da dünyaya yeni gözlerini açan miniğin gelişini kutlamak amacıyla el yapımı hediyelikler dağıtmak istiyorsanız birçok seçeneğiniz var. Bebek için hazırlayabileceğiniz el yapımı ürünlerin başında hırka, patik, battaniye, yastık gibi gereçler vardır. Hastanede veya evde dağıtılacak bebek hediyelerinin başında ise mini şeker kavanozları, lavanta keseleri ve fotoğraflı hediyelikler gelir. ÇiçekSepeti’nin sizler için hazırladığı el yapımı bebek hediyeleri için Bebek Şekerleri ve Magnetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Yeni doğan bebeği görmeye giderken hem anneyi mutlu eden hem de bebeğin ihtiyacı olan hediyeleri tercih edebilirsiniz. Minik bebeğin isminin yazılı olduğu Kişiye Özel Bebek Ürünleri , önlükler, biberonlar, kıyafetler, bakım çantası, kanguru ve daha birçok hediye sayılabilir. Yeni doğan bebeği görmeye giderken tercih edebileceğiniz, bu güzel olayı kutlamak amacı ile hazırlanan yüzlerce hediye için Bebek Hediyeleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • En eski adetlerimizden biri yeni doğan bebek için altın hediye vermektir. Çok eski bir Anadolu geleneği olan yeni bebek için altın hediyesi, günümüzde hala devam etmektedir. Ucunda nazar boncuğu bulunan ve ya ‘Maşallah’ yazan bebek iğneleri, isim yazılı bileklikler ve küpeler en çok tercih edilen bebek görme hediyelerindendir. ÇiçekSepeti’nin Altın Bebek Takı Hediyelikleri sayfasından en güzel hediyeleri seçebilir, Bebek Hediyeleri sayfasından yüzlerce yeni doğan bebek görme hediyesine göz atabilirsiniz.
  • Yeni bir üyenin aileye katılacağı o son günlerde yetiştirilmesi gereken bir çok iş vardır. Bunlardan biri de dağıtılacak bebek hediyeleridir. Yeni doğan bebeğin gelişini kutlamak ve sevdikleriniz ile bu mutlu haberi paylaşmak için yaptırabileceğiniz kişiye özel bebek hediyelerine ÇiçekSepeti’nden kolayca ulaşabilir ve anında siparişinizi verebilirsiniz. Böylece aradığınız hediyelikler en kısa sürede adresinize teslim edilir. Kişiye özel bebek hediyeleri için Kişiye Özel Bebek Ürünleri sayfasını inceleyebilşr, hayata merhaba diyen sevimli bebeğin dünyaya gelişini kutlamak için hazırlanan yüzlerce hediye için Bebek Hediyeleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.