İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Cenaze Çiçekleri

 

Sevdiklerinizin bu üzücü günlerinde yanlarında olmak ve onlara desteğinizi hissettirmeniz için Cenaze Çiçekleri kategorisi ÇiçekSepeti'nde. Cenaze çelenkleri alternatifi ile cenazeye çiçek gönderebilirsiniz.

Kelimelerin pek bir anlam ifade etmediği, duyguların ise yoğun bir şekilde yaşandığı cenazelerde, çiçekler, sevdiklerimize desteğimizi sunabilmenin en kolay yolu olabilir. Kelimeleri bir araya getiremediğimiz acı günlerde çiçekler büyük ölçüde yardımcı olur. Çiçekler, kelimelerin anlatmaya yetmediği her durumda daha fazla anlam taşır ve doğanın bize ölümü de hatırlatmasının en kibar yoludur. Güzel görüntülerinin çok ötesinde tertemiz ve naif mesajları sevdiklerimize ulaştırır. Cenaze için çiçek göndermek ya da çelenk göndermek, sonsuz yolculuğuna uğurlanan kişinin son töreninde onun sevildiğini herkese gösterme amacını taşır. Ayrıca sevdiklerini kaybeden kişilerin de yalnız olmadıklarını vurgulamak için oldukça önemlidir. Onlara her zaman yanlarında olduğunuzu, O'nu sevdiğinizi ve önemsediğinizi bir çiçek yardımıyla gösterebilir özellikle böyle zor zamanlarda moral verebilmek için çiçeklerden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda acı kayıpları olan sevdiklerinizin bu acı günlerinde yanında olamasanız da manevi olarak destek olduğunuzu göstermek için ÇiçekSepeti cenaze çiçekleri kategorisinden faydalanabilirsiniz.

Cenaze Çiçek Aranjmanları

Samimiyet dereceniz ne olursa olsun, cenazeler hayatın en acı ve zor zamanlarından biridir. Yakınlarınızın veya tanıdıklarınızın sonsuz yolculuğa uğurlandığının haberini aldığınızda ebedi yolculukları sırasında onlara destek vermek, yanlarında olmak istersiniz. Acı günlerde yanında olamadığınız tanıdıklarınız için sizi temsil edecek bir çelenk, kaybettiğiniz kişinin ardında kalanlarla acılarını paylaştığınızı ve manevi olarak yanlarında olduğunuzu hissettirmenizi sağlayabilir. ÇiçekSepeti’nin özenle hazırladığı zarif ve şık aranjmanlarla "cenazeye hangi çiçek gönderilir?" gibi sorularınıza cevap olacak ürünlere ulaşabilir, böylece duygularınızı yansıtma fırsatı bulabilirsiniz. Aynı zamanda cenaze çiçekleri ile yakınlarınıza ihtiyaç duydukları desteği sağlayabilirsiniz. Hayatta yaşanan mutlu anlarda olduğu kadar cenaze gibi hüzünlü ve acı zamanlarda da sevdiklerinize olan hislerinizi anlatmanıza yardımcı olan ÇiçekSepeti, cenaze çiçekleri ile hem acılara ortak olabilmenizi hem de yakınlarınıza varlığınızı hissettirebilmenizi sağlar. Bu duygu dolu günler için çeşitli renklerdeki gerberalarla donatılmış çelenkleri tercih edebileceğiniz gibi ÇiçekSepeti'nin özenle yetiştirdiği çeşitli saksı çiçekleri de tercihleriniz arasında yer alabilir. ÇiçekSepeti'nde yer alan cenaze çiçekleri kategorisindeki ürünlerle, merasim ve cenaze törenlerinde bizzat bulunmasanız bile geride kalanlara hislerinizi ve desteğinizi online sipariş avantajıyla yansıtabilirsiniz.

Taziye İçin Çiçek Çeşitleri

  • ÇiçekSepeti’nin büyük özveriyle hazırlanan merasim ve taziye çiçekleri kategorisinde; anma, ölüm ve benzeri durumlarda karanfillerden faydalanabilirsiniz.
  • Cenaze çiçeği olarak sık tercih edilen, ayrılık ve hüzün simgesi olan, çeşitli renklere sahip çelenkler, farklı boyutlarda sevdikleriniz için hazırlanır. Bu çelenkler sayesinde taziye günlerinde yanında olamadığınız yakınlarınıza destek olabilirsiniz.
  • Boyutları büyük olan garberalar, uzun süre solmadan canlılığını koruyabilen taziye çiçekleridir. Kırmızı, pembe ve beyaz renklerdeki gerberalardan oluşan ayaklı çelenkleri kimi zaman tek kimi zaman da çift katlı olarak anma törenleri için tercih edebilirsiniz.
  • Yeşillikler ve tüllerle süslenen, tek renk veya birçok rengin birleşmesinden meydana gelen ferforje çelenkler ile sonsuz sevgiyi simgeleyen saksı çiçekleri gibi seçenekler arasından bütçenize uygun olanı seçerek ÇiçekSepeti’nin sunduğu kolay alışveriş sayesinde online cenaze çiçeği gönderebilirsiniz.
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.