İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Farklı Zevklere Hitap Eden Yüzlerce Çiçek Aranjmanı

Rengarenk çiçekler en özel tasarımlar ile hazırlanıyor, ÇiçekSepeti’nin Çiçek Aranjmanları sayfasında sizleri bekliyor! Taze kesme çiçeklerle çeşitli vazo, çiçek kutusu ve taşıma çantası içerisinde ya da buket halinde hazırlanan çeşitli çiçek aranjmanlarını bu sayfa içerisinde bulabilirsiniz. Çeşitli boylarda saksı bitkilerini, sepet içerisinde tasarlanan çiçekleri ve çok daha fazlasını inceleyebilir, en beğendiklerinizi sevdikleriniz veya kendiniz için sipariş verebilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nin Çiçek Aranjmanları içerisinde yer alan tasarımların birçoğunu aynı gün teslim edilecek şekilde sipariş verebilir, dilerseniz hemen dilerseniz ileri bir tarihte teslim edilmek üzere siparişinizi planlayabilirsiniz. Üstelik çiçeğiniziin teslim edilmesini istediğiniz saat aralığını yine siz belirleyebilirsiniz.

Romantik Sürprizler İçin Hazırlanan Çiçek Aranjmanları

Her bir rengi ayrı etki yaratan karanfiller, rengarenk çardak güller, yeşil biçmeler, gösterişli çiçekleri ile gerberalar, mis kokulu lilyumlar, en doğal halleri ile papatyalar, sukulent çeşitleri, hüsnüyusuflar, rengarenk gül çeşitleri ve daha birçok çiçekle hazırlanan çiçek aranjmanları, tüm sevdiklerinizi mutlu edecek hediye seçenekleri içerisinde yer alıyor.

ÇiçekSepeti'nin çiçek aranjmanı çeşitleri arasında tüm sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz alternatifler bulunmakta. Biricik aşkınız için romantik günleri daha da unutulmaz kılacak jestleri etkileyici bir çiçek aranjmanı ile yapabilir, onun için kıpkırmızı güllerin bulunduğu bir kutuda çiçek aranjmanı sipariş edebilirsiniz. Onu ne kadar sevdiğinizi bir de güllerin dilinden ifade ederken çiçeğiniz ile birlikte gönderebileceğiniz romantik bir çiçek notu ile günün mutlu edeni olabilirsiniz.

Çiçekler tüm sevdiklerimizi mutlu edebilmemiz için bizlere yardımcı olurlar. Her zaman yanlarında olamasak bile özel anlarda çiçeklerimiz onlara eşlik eder. ÇiçekSepeti’nin Çiçek Aranjmanları kategorisinde yer alan çiçek buketleri ile arkadaşlarınızın doğum günlerinde onlara "yanındayım" mesajı verebilir ya da taş saksılar içerisinde hazırlanan mini orkideleri tercih ederek şık bir sürpriz sunabilirsiniz.

Aile bireyleriniz için seçebileceğiniz çiçek aranjmanı modellerini de bu sayfa içerisinde bulabilir, tüm özel günlerde nerede olursanız olun onların yanlarında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Kişiye özel stickerlar ile tamamlanan çeşitli çiçek aranjmanı alternatiflerini değerlendirebilir, özelleştirilen birçok tasarım içerisinden benzeri olmayan çiçekleri sipariş edebilirsiniz.

Tüm Duygu ve Dileklerinizi İleten Çiçek Aranjmanları

Çiçek aranjmanları ile tüm duygularınızı ve dileklerinizi ifade edebilmeniz mümkün. Bu sayfa içerisinden tüm hislerinize tercüman olabilecek bir çiçek aranjmanı sipariş verebilirsiniz. Biricik aşkınıza onu ne kadar çok sevdiğinizi ilan etmek istediğiniz anlarda romantik bir çiçek aranjmanı seçebilir, ufak kırgınlıklar yaşadığınız kişilerle aranızı düzeltmek istediğiniz zamanlarda bembeyaz çiçekler ile hazırlanan bir çiçek aranjmanı gönderebilirsiniz. Yeni başarılarını tebrik etmek istediğiniz yakınlarınız için gösterişli aranjmanları inceleyebilir, rahatsızlık geçiren sevdikleriniz için geçmiş olsun dileklerinizi ileten moral yükseltici bir aranjmanı satın alabilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nde yüzlerce farklı aranjman alternatifi bulunur. Tüm bu aranjmanlar içerisinde kullanılan çiçekler, aranjmanların büyüklüğü veya tasarıma göre çiçek aranjmanı fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Her bütçeye hitap eden çiçek alternatifleri ile dilediğiniz her an ÇiçekSepeti’nin Çiçek Aranjmanları sayfası içerisinde yer alan tasarımlardan istediğinizi seçebilir, mobil cihazlarınızdan veya bilgisayarlarınızdan anında siparişinizi verebilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli çiçek siparişinin değişmez adresi ÇiçekSepeti ile seçmiş olduğunuz çiçekleri dilediğiniz tarihte ve saat aralığında teslim edilmek üzere planlayabilirsiniz. Ödemelerinizi mobil olarak gerçekleştirebilir, kredi kartı ve banka hesap kartı ile ödeyebilme opsiyonlarının yanı sıra EFT veya havale yöntemleri ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.