İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Çorum Çiçek Siparişi

Çorum’a çiçek göndermek istediğinizde tercih edebileceğiniz en kolay ve güvenilir yol online çiçek siparişi vermektir. Bu sayede hem fotoğraflarına bakarak seçtiğiniz çiçekleri sevdikleriniz için gönderebilir hem de kredi kartınız ile kolayca ödeme yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra aynı gün teslimatlı dilerseniz de ileri bir tarih için Çorum çiçek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Çorum, hem tarih hem de kültürel bakımdan günümüzden 7000 yıl öncesine ait izler taşır. Anadolu’nun en eski uygarlıklardan biri olan Hititlerin ilk başkenti Hattuşa Antik Kenti şehirde olup bu bölge UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Listesine alınmıştır. Çorum ili kurak bir iklime sahip olduğu için bilhassa yaz aylarında yeşil bir manzara ile karşılaşmak pek yaygın değildir. Ancak siz, en güzel çiçekler ile Çorum’da yaşayan sevdiklerinize doğadan bir parça hediye edebilirsiniz.

Çorum Çiçekçi

Sevdiklerinizin doğum günlerinde, romantizmi hak eden yıldönümü ve kutlamalarda kısacası tüm önemli günlerde, çiçekleriniz ile onların yanlarında olabilirsiniz. Çorum’da yaşayan sevdiklerinizin ev veya işyerlerine rengarenk güller, mis kokulu papatyalar, hüsnüyusuflar, karanfiller ya da orkideler göndermek istediğinizde, şehrin dört bir yanında bulunan Çorum Çiçek Sepeti bayileri, bu talebinizi yerine getirir. Siz de Çorum'da yaşayan sevdiklerinizi mutlu etmek veya Çorum ilçesinde yaşan sevdiklerinize çiçeklerle sürpriz yapmak için internette Çorum çiçekçilik, Osmancık çiçekçi gibi aramalar yapmak yerine hemen ÇiçekSepeti üzerinden sipariş oluşturabilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Birbirleri ile ekip ruhu içerisinde çalışan Çorum çiçekçileri, tüm siparişlerinizde aynı kalite ile hizmet verir. Çiçeksepeti Çorum şubesi sayesinde, Sungurlu’ya gönderdiğiniz çiçekler ile Osmancık’a gönderdiğiniz çiçekler aynı elden çıkmışcasına aynı kalite ve güzelliğe sahip olurlar.

Çorum Çiçek Sepeti

Çorum’da ikamet eden sevdiklerinize en güzel ve özel çiçekleri göndermek için tek yapmanız gereken ciceksepeti.com adresini ziyaret etmek. Siz de hemen size en yakın çiçekçi olan ciceksepeti.com adresini ziyaret ederek sevdiklerinize onları çok mutlu edecek bir jest yapabilirsiniz.

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.