İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Diyarbakır Çiçek Siparişi

Diyarbakır’a çiçek göndermenin en pratik yolu internetten çiçek siparişi vermektir. Böylece yüzlerce çiçek aranjmanı arasından size en uygun olan çiçeği seçebilir, kolay ödeme seçenekleri ve kampanyalardan faydalanarak hem bütçenize hem de zevkinize en uygun çiçeği bulabilirsiniz. Üstelik aynı gün teslimatlı çiçek siparişi vermenin yanı sıra ileri tarihli çiçek siparişi de oluşturabilirsiniz.

9000 senelik bir tarihi olan Diyarbakır, Mezopotamya ile Anadolu medeniyetlerinin geçiş bölgesinde olan konumu sebebi ile hala yaşayan bir tarih olarak görülebilir. Dünya tarihinin en önemli uygarlıklarına ev sahipliği yapan bu şehrin her yanı görülmeye değerdir. Bununla birlikte Diyarbakır Kalesi ve Hevsel Bahçeleri, 2015' yılında UNESCO tarafından Dünya Mirası olarak tescillenmiştir. Şehrin bitki örtüsü bozkırdır, buna rağmen şehrin yeşil alanı diğer karasal iklimi yaşayan şehirlere nazaran yeşildir.

Diyarbakır Çiçekçi

Diyarbakır çiçekçileri her gün yüzlerce kişiyi mutlu ederek en güzel çiçekleri alıcılarına teslim ederler. En taze mevsim çiçekleri, rengarenk aranjmanlar ve özel tasarım çiçekler ile doğum günleri, yeni iş tebrikleri, yeni bebek hayırlamaları ve Sevgililer Günü ile Anneler Günü gibi özel günlerde yüzler gülümser.

Cep telefonu, tablet veya bilgisayarınızdan her an ulaşıp çiçek siparişi verebileceğiniz Çiçek Sepeti Diyarbakır şubesi size birçok imkan sunar. Diyarbakır Çiçeksepeti sayesinde çok kısa bir sürede çiçeğinizin teslim edileceği tarih ve zaman aralığını planlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra birçok çiçeği, birçok bölgeye aynı gün teslimatlı olarak gönderebilirsiniz. Özel kampanyalar, taksitli ödeme seçeneği ve yılların vermiş olduğu deneyim ile hem kaliteli hem de güvenli alışveriş yapabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin Diyarbakır çiçekçilik bayisinden tasarım vazolar içerisinde çeşitli çiçekler ile hazırlanan aranjmanlar, kucak dolusu çiçek buketleri, uzun ömürlü saksı bitkileri ve özel davetler için çelenkler ile kutlama sepetleri gönderebilirsiniz.

Diyarbakır Çiçek Sepeti

Bağlar, Kayapınar, Yenişehir ya da Diclekent çiçekçi bayilerinden başka bir bölgeye çiçek göndermek istediğinizde size en yakın çiçekçi olan Çiçek Sepeti aracılığı ile 7 gün 24 saat çiçek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Diyarbakır çiçek siparişinizi hemen ciceksepeti.com adresinden verin, en güzel çiçekler ile sevdiklerinizi mutlu edin!

Çiçek Sepeti Diyarbakır ile Diyarbakır' a çiçek göndermek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.