İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Doğum Günü Hediyeleri, Çiçekleri ve Bonnyfood Lezzetleri

Doğum günleri birçok insan için kendini özel hissettikleri günlerdir. Bir insanın doğduğu gün pek çok kültürde önem arzeden ve kutlanılan önemli günlerdir. Bu özel günde sevdikleri tarafından hatırlanmak, tebrik edilmek tarifsiz mutluluk verir. Doğum günlerinin olmazsa olmazı doğum günü tebrik mesajları ve tabiki sürpriz bir doğum günü hediyesi özel geçen bir günü tamamlayacak başlıca unsurlar olacaktır. Sevdiklerinizin yeni yaşını kutlarken, onlara çiçek veya hediye gibi küçük armağanlar vermek sizi hatırlatacak en anlamlı jestler olacaktır.

Doğum Günü

Doğum gününde sevdiklerinize zarif tasarımlı bir çiçek ve anlamlı bir hediye sunulması "iyi ki doğdun", "iyi ki hayatımdasın" ve "benim için değerlisin" hissiyatını verebilmenin en nahif hâlidir. Ailenizden birisi, hayatınızın aşkı, hatırı sayılır bir arkadaşınız veya yanında bulunamayacağınız kadim dostunuzun en mutlu gününü kutluyor olabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin seçkin ürün yelpazesinde bulunan çiçek ve hediye alternatifleri sayesinde sevdiklerinize elit bir doğum günü sürprizi hazırlayabilir; aynı gün teslim ayrıcalığından yararlanarak unutulmaz bir hatıra bırakabilirsiniz.

Doğum Günü Kutlaması

Özel günlerin değerini artırmak üzere hazırlanan pek çok ikili kombinasyon çiçek ve hediye alternatifleri ÇiçekSepeti'nde mevcut. Bunlar arasında, çiçek ve çikolata tasarımları, taze çiçek aranjmanları ve hediye setleri, saksıda çiçek ve bonnyfood tasarımları bulunuyor. Doğum günü için özenle bir araya getirilen saksıda çiçek ve makaron çikolata formlarını, teraryum ve meyve sepeti ürünlerini, karışık çiçek aranjmanlarını ve hediyelik seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Ayrıcalıklı bir doğum günü sürprizi ile sevdiklerinizin mutluluğunu taçlandırabilir, onların yaşamınıza kattığı değeri gösterebilirsiniz. Seçeceğiniz bir buket çiçek ve küçük bir armağan sayesinde ömründen bir yaş daha alan özel insanlarla aranızdaki bağları daha da güçlendirebilirsiniz.

Doğum Günü Süprizleri

Kişiye özel sunulan hediye alternatifleri arasında LED ışıklı orijinal figürlü gece lambası, şık tasarımlı kupa modelleri, farklı boyutlarda peluş ayıcıklar, müzik kutuları, el işçiliği ahşap maketler ve daha fazlası bulunuyor. Dilerseniz sevdiğiniz kişinin ismi ya da baş harfi seçtiğiniz hediyelik eşyalara işlenerek gönderilebilir. Doğum günü kutlaması için sevdiklerinizin zevkine uygun çiçek aranjmanları sunan modellerden antoryum saksıda orkide, akvaryum vazoda güller, kütükte papatya ya da mesajlı bonsailerden biri seçilebilir. Kutlama mesajı ve iyi temennileri içeren yazınızı çiçek ve hediyenizle birlikte ulaştırabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin ikili kombinasyonları arasında teraryum içerisine canlı orkide, bonsai aranjmanları ve yapay teraryum tasarımları şık ve estetik bir şekilde hazırlanır. Doğum gününde sevdiklerinizin mutluluğuna vesile olmak için hazırlanan Mutluluk Evi, Kalbim, Hayat Işığım teraryumlar gibi birçok sade ve gösterişli estetik tasarım örnekleri bulunuyor. Meyve sepeti ürün grubunda sunulan meyve, çikolata ve şekerleme kombinasyonları; çiçek, kalp, ev, neşeli, ayıcıklı figürlerle süslenir. Hem göze hem damak tadına hitap eden bu anlamlı ve orijinal tasarımlar ile sevdiklerinize nefis aromalar ve gülümseten mutluluklar tattırabilirsiniz. Şık ve kullanışlı, takı ve aksesuarlar tekli ya da set olarak tasarlanıyor. Üzerinde O'nun ismi veya baş harfi yazılı yastık, küpe, vazo, gerdanlık gibi fotoğraflı ürün seçenekleri de kişiye özel hediyeler arasındadır. Doğum günü ürünleri sayesinde hatırlanma gereksiniminin en fazla hissedildiği yaş dönümünde sevdiklerinize heyecan verici ve duygu yüklü bir sürpriz gerçekleştirme imkânınız olur. Bu sayede sizin için ayrı bir önem ifade ettiğini gösterebilir ve doğum günü sevincine ortak olabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin geniş ürün yelpazesinden çiçek ve hediye seçiminizi kolayca yapabilir; online sipariş ayrıcalıkları sayesinde değer verdiklerinize hayalinizdeki hediyeyi sorunsuz bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.