İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Doğum Günü Çikolataları

İyi ki doğdun demenin binbir türlü yolu vardır. Birbirinden güzel çikolatalarla süslenmiş bir kutu ile yapılan doğum günü kutlamasının ağızda bırakacağı tat içlerinde en lezzetli olanıdır. Doğum günü kutlamalarında O’na verilecek en güzel hediyeliklerden biri olan çikolatalar farklı seçeneklerle sizlere sunulur. Özel tasarımlarda ve farklı temalarda sunulan çikolatalar, isme özel baskılı olarak, kutulu seçeneklerde veya çikolatalı draje kutuları gibi farklı şekillerde tercih edilebilir. Kaliteli tasarım kutularda, şık dantel ve kurdelelerle süslemiş, sıradan çikolatalardan ayrılan ürünler, sevdiklerinizin özel anlarını unutulmaz kılar. Kutu tasarımı ile zengin bir dış görünüme sahip madlen çikolatalar, buket şeklinde hazırlanmış rengarenk tartoletler, lezzetli cakepopslar ve çok daha fazlasını ÇiçekSepeti sizler için özenle hazırlar. İçerik açısından da farklılık gösteren doğum günü çikolataları; sütlü, bitter ya da meyveli olmak üzere pek çok farklı çeşitle karşınıza çıkar. Kutu büyüklüğüne bağlı olarak 400 gr ile 670 gr'lık kutular halinde satılır. İsme özel hazırlanan, metal, ahşap kutular ya da cam veya porselen kavanozlar içinde aranje edilmiş çikolataları sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Doğum Günü Çikolata Çeşitleri

Hediyelik doğum günü çikolatası modelleri arasında isme özel hazırlanan çikolatalar, sevdiklerinizin kendini çok daha özel hissetmelerini sağlar. Ahşap ya da metal tasarımlarda hem kutu üzerine hem de tek tek paketlenmiş çikolataların paketleri isim yazdırılabilir. Doğum günü için kutu çikolata ile ister ailenizden birine ister en sevdiğiniz arkadaşlarınıza onları mutlu edecek hediyeler gönderebilirsiniz. ÇiçekSepeti sizler için özel kombinasyonlar oluşturur. Tek başına bir kutu çikolata göndermek istemediğiniz durumlarda bir oyuncak ayı ile süslenmiş veya bir buket çiçek aranjmanı ile birlikte sunulan ürünleri tercih edebilirsiniz. Harfli çikolatalarla özel mesajlarınızı iletirken lezzetli tatlarla sevdiklerinizin günlerine neşe katabilirsiniz.

Doğum Günü için Çikolata Gönder

Renkli drajeler veya jelibonlarla süslenmiş hediye çikolata seçenekleri doğum günleri için uygun ürünlerdendir. Çikolata kaplı meyveli drajeler sevdiklerinizin doğum günlerinde standart hediyelerin dışında oldukça zarif ve tatlı bir sürpriz olarak yerini alır. Siz de hayatınızdaki en özel kişilere ÇiçekSepeti avantajları ile mutluluğu zirvede yaşatacak sürprizler hazırlayabilirsiniz. Hafızalardan silinmeyecek lezzetleri bir arada sunmanın en iyi yollarından biri sevdiklerinize çikolata sepetleri göndermektir. Her biri birbirinden lezzetli ürünlerle hazırlanan çikolata sepetleri ile sevdiklerinizin doğum günü mutluluğunu arttırabilirsiniz.

Çikolatalar, sürpriz doğum günü kutlamalarında tüm hediyelerden farklı bir iz bırakmanıza yardımcı olur. Çikolatanın mutluluk yaratma özelliğinden yararlanmak için en uygun zaman doğum günü gibi organizasyonlardır. Siz de önemli günlerde sevdiklerinize "iyi ki doğdun" mesajınızı ÇiçekSepeti’ nin özel tasarım çikolata seçenekleri ile iletebilirsiniz. Üstelik ÇiçekSepeti aynı gün teslim özelliği ile işlerinizi de kolaylaştırır. Doğum günü olan kişinin damak tadına ve tarzına en uygun çikolata aranjmanını hemen sepetinize ekleyip online sipariş kolaylığından yararlanarak satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.