İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Düzce Çiçek Siparişi

Düzce’ye şehir içi ya da şehirler arası çiçek göndermenin en kolay yolu internetten çiçek siparişi vermektir. Hem bütçenizden hem de zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlayan online çiçek siparişinde dilediğiniz çiçekleri, isterseniz aynı gün teslimatlı olarak isterseniz de ileri bir tarih ve saat için planlayarak sipariş edebilirsiniz.

Karadeniz Bölgesi’nin tarihi Hititler’e kadar dayanan en küçük şehridir Düzce. Eşsiz tabiat parkları ve doğa sporları aktiviteleri ile doğa tutkunlarının uğrak adreslerinden biri olan Düzce, 700’den fazla farklı bitki türüne de ev sahipliği yapar. Şehirde Peygamber çiçeği, Karadeniz Akçiçeği, Nazende ve Dağ sümbülü gibi 11 tane hem endemik hem de soyu tehlike altında olan çiçek yetişir.

Düzce Çiçekçi

Düzce çiçekçileri yılın 365 günü en taze çiçeklerle özenle hazırladığı aranjmanlarını sevdiklerine göndermek isteyenler için tasarlar. Sevdiklerinizin en özel günlerinde onları rengarenk gül aranjmanları, kaliteli orkideler, özel tasarım minyatür bahçeler, bonsailer, kutuda güller ve mevsim çiçekleri ile buluşturur. Anneler Günü, 14 Şubat Sevgililer Günü, doğum günleri ve tüm önemli günlerde olan Düzce çiçek siparişlerinizde Çiçek Sepeti Düzce şubesi size en yakın çiçekçi olup şehrin dört bir yanına çiçek göndermenize imkan sağlar. Düzce Çiçeksepeti’nin organize bayileri sayesinde Gölyaka’ya gönderdiğiniz orkideler ile Kaynaşlı’ya gönderdiğiniz orkideler aynı zarafet ve kaliteye sahip olurlar.

Düzce Çiçek Sepeti

Siz de ileri tarihli ya da aynı gün teslimatlı çiçek siparişinizi dakikalar içerisinde Çiçek Sepeti’nden verebilirsiniz. Peki internetten çiçek siparişi nasıl verilir? Tek yapmanız gereken ciceksepeti.com adresine giderek en beğendiğiniz çiçeği seçmek, ardından göndermek istediğiniz tarih ve saat aralığına uygun olarak siparişinizi tamamlamak! İşte bu kadar basit!

Çiçek Sepeti Düzce ile Düzce' de yaşayan sevdiklerinizi, sevginizi anlatacak bir çiçekle mutlu etmek çok kolay! Ne kadar uzakta olursanız olun, aklınızı ve kalbinizi dolduran sevdiklerinize, duygularınızı anlatmak istiyorsanız tek yapmanız gereken, CicekSepeti.com' un birbirinden büyüleyici ve özgün tasarım çiçeklerinden dilediğinizi seçmek! Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, Düzce' de yaşayan sevdiklerinize çiçek siparişinizi verin, biz çiçeğinizi tazehaliyle teslim edelim. Türkiye'nin online çiçekçisi CicekSepeti.com, ister aynı gün, ister dilediğiniz ileri bir tarihte, sevginizi sevdiklerinize iletmek için çalışıyor.

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.