Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Eğitici Oyuncaklar

Çocuk gelişimi için oyuncak seçimi oldukça önemli bir etkendir. Çocuklarınızın oyun oynarken öğrenmesini sağlayan eğitici oyuncaklar ile kısa zamanda çocuğunuza temel bilgileri öğretebilirsiniz. Eğitici oyuncaklar, çocuklarınızın pratik bir şekilde öğrenmesine yardımcı olur. Renkleri, sayıları ve temel bilgileri çocuğunuz oyun oynarken eğlenceli bir şekilde öğrenebilir. ÇiçekSepeti eğitici oyuncaklar konusunda sizlere tüm firmaların ürünlerini sunar. Ürünler hakkında detaylı bilgi edinmek için ürün bilgilerine tıklamanız yeterlidir. Kullanıcı yorumlarına bakarak da ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Alfabeyi Öğrenmenin Eğlenceli Yolu Alfabe Oyuncak

Çocuğunuza evde eğitim vermek istiyorsanız, eğitimin başlangıcı olan ahşap alfabe ile öğretebilirsiniz. Alfabe oyuncak ahşap bir zeminden oluşur. Üzerinde her harfin olduğu gözler vardır. Çocuğunuz harfleri doğru yerlere yerleştirerek harfleri öğrenmiş olur. Bu eğlenceli oyuncak ahşap olduğu için de hiç bir şekilde çocuğunuzun sağlığına zarar vermez. Doğal malzemesi sayesinde korkmadan çocuğunuza alfabe tahtası alabilirsiniz.

Sihirli Işık Kalemli Pad ile Eğlenceli Çizimler

Sihirli ışıklı kalemli pad çocuğunuz ile eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olur. Özellikle resim yapmayı seven bir çocuğunuz varsa bu renkli kalemlerden oluşan yazı tahtasını kullanarak beraber eğlenceli resimler çizebilirsiniz. Yazı tahtasına alfabeyi ya da sayıları yazarak da çocuğunuza temel bilgileri eğlenceli bir şekilde öğretebilirsiniz. Yazı tahtası özel kalemlerden oluşur. Renkli kalemler karanlıkta parlayan özelliğe sahiptir. Çocuklarınızın dikkatini çekecek bu yazı tahtasını kullanarak eğitici ve eğlenceli bir sürpriz yapabilirsiniz.

Bebekler için Aktivite Masası

Bebeklerinizin zeka gelişimi için eğitici oyuncaklardan birisi de aktivite masasıdır. Aktivite masası içerisinde çok sayıda oyuncak yer alır. Sayıları, renkleri ve temel bilgileri öğrenebileceği bu masa ile çocuğunuz aynı zamanda keyifli vakit geçirir. Şekilleri öğretebileceğiniz geometrik oyuncaklar, temel renkler ve sayı saymayı kolaylaştıran boncuklar masa içerisinde yer alır. Özellikle bebekler için tasarlanan aktivite masası dikkat çeken canlı renklerden oluşur.

Ahşap Matematik Çubukları ile Sayı Saymak Çok Daha Kolay

Çocuğunuzun matematik işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmesi için tasarlanan sayı çubukları ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilir. Sayı çubukları ahşap malzemeden üretilmiş olup hiç bir şekilde çocuğunuzun sağlığına zarar vermez.Dört ana renkten oluşan çubuklar, çocuğunuzun dikkatini çekecek eğlenceli bir tasarıma sahiptir. Matematik çubukları içerisinde sayılar ve dört işleminde bulunduğu ahşap materyaller yer alır. Çocuğunuza dört işlemi bu şekilde daha rahat öğretebilirsiniz. Çubukları sayılara takarak dört işlemden istediğinizi seçip keyifli bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Çocuğunuz eğitici sayı sayma çubukları ile matematiği çok sevecek.

Çocuklar için Tabu Oyunu

Çocuklarınıza tabu ile kelimeleri oyun oynarken öğretebilirsiniz. Sizin de keyif alarak oynayacağınız tabu kelimelerden oluşur ve çocuğunuzun kelimeleri anlatırken zihinsel olarak da ilerleme kaydetmesini sağlar. Zeka geliştirici kelime oyunu olan tabu, renkli kartlardan oluşur. Birlikte vakit geçirmenizi sağlayan tabu, çocuk sağlığı içinde uygun olarak tasarlanmıştır. Çocuğunuz bu eğitici oyunları oynarken aynı zamanda düşünerek pratik yapmış olur. Zihinsel gelişim için oldukça faydalı olan bebek eğitici oyuncaklardan istediğinizi seçerek eğlenerek öğrenebilirsiniz. ÇiçekSepeti eğitici oyuncaklar için size geniş bir ürün yelpazesi sunar. Çocuğunuzun dikkatini çekecek, ilgisine yönelik oyuncakları ÇiçekSepeti’nde tek tık ile bulabilirsiniz. Ürünlerin hangi materyalden üretildiğini ve çocuğunuzun sağlığı için uygun olup olmadığını ürün detaylarını inceleyerek görebilirsiniz. ÇiçekSepeti her bütçeye uygun eğitici oyuncağı sizlere sunar. Ürünler hakkında yorumlarınızı ÇiçekSepeti’nde paylaşabilir ve diğer kullanıcıların yorumlarını okuyarak da detaylı bilgi edinebilirsiniz. ÇiçekSepeti çocuğunuz için aradığınız her şeyi size en iyi kalitede ve en sağlıklı koşullarla sunar.