İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Erkeğe Hediye

Arkadaşınız, kardeşiniz veya sevgiliniz.. Konu erkekler olunca beğeneceği hediyeyi seçmek konusunda kararsız kalmanız muhtemeldir. Bayana hediye almak veya çok samimi bir arkadaşa hediye almak ile kıyaslandığında erkeğe hediye almak aslında düşündüğünüz kadar karmaşık bir konu değildir. Birçok hediye herhangi bir erkeği mutlu edebilecek özelliklere sahiptir. Çünkü genelde erkekler hediyenin fiyatından/özelliğinden çok "hatırlanmak" hususunda duygusallaşırlar. Bu yüzden özel günlerde kadın/erkek ayırt etmeksizin sembolikte olsa hediye almak her iki taraf içinde çok şık ince bir jest olacaktır.

Erkek Hediyeleri

Erkek arkadaşa hediye seçme sürecinde size yardımı dokunacağını düşündüğümüz, çok satılan ve çok beğenilen erkek hediyeliklerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz; 

#1 Erkek Aksesuar Setleri

Tavla, parfüm, kravat, kalem kombinasyonlarıyl hazırlanan erkek aksesuar setleri, hem şık hem kullanabileceği ürünlerden oluştuğu için uzun yıllar sizi mutlulukla hatırlayacaktır. Özellikle DS'Damat erkek hediyelik setleri özenle seçilmiş ürünlerle kombinlenmiş çok şık bir erkeğe hediye ürünüdür.

#2 Kupa Bardak

Farklı desenli (hatta isim baskılı) kupa bardaklar bütçe dostu erkeğe hediye seçeneklerinden biridir. Günlük hayattta da sıkça kullanabileceği bu tarz bir hediyelik uygun fiyatlı erkeğe hediye önerisi arayanlar için güzel bir seçenek.

#3 Tavla

Erkeğe hediye çeşitleri arasında tavlalar çok satan ürünlerden başında geliyor. Şık ahşap tavlalar uzun yıllar saklanacak hediye alternatiflerindendir ve ona sık sık sizi anımsatacaktır.

#4 Parfüm

Erkek hediyeleri denilince akla ilk gelen seçeneklerden biri parfümdür. Fakat parfüm seçiminde birkaç ayrıntı vardır. Bunlardan ilki ten kokusuyla uyumudur. Eşe veya sevgilinize alıyorsanız ten kokusuyla uyumu konusunda az çok fikir yürütebilirsiniz. Diğer ayrıntı ise alacağınız parfümün mevsime uygunluğudur. Ağır ve yoğun esanslı bir kış parfümü yazın alınırsa işlevsiz bir hediye alınmış olabilir.

#5 Kol Düğmeleri

Modası hiç geçmeyen, adete kuşaktan kuşağa aktarılan kol düğmeleri kullanma geleneği erkeklerin sevdiği nadir aksesuarlardandır. Bir çift kol düğmesi erkeğe hediye fikirleri düşünenler için güzel bir hediye opsiyonu olacaktır.

#6 BonnyFood

Lezzetli ve şık görüntüye sahip bir bonnyfood aranjmanına hiçbir erkek hayır diyemeyecektir. Özellikle yoğun kakaolu truf ve benzeri aranjmanlar erkek sevgiliye doğum günü için alınabilecek güzel hediyelerden biri olacaktır.

#7 Erkeğe El Yapımı Hediye

El beceriniz varsa kendi özgün tarzınızı yansıtacağınız el yapımı hediye güzel bir erkeğe hediye alternatifi olacaktır. Ona hediye yapmak için verdiğiniz emek/zaman anlamında değeri büyük olacaktır. Hernekadar mutlu etme garantili hediyelik diye bir kavram olmasa da ona en yakın önerilerden biridir.

Çiçek Sepeti "erkeğe hediye" kategorimizdeki yüzlerce ürün şimdi uygun fiyatlarla ve kampanya kapsamında indirimli fiyatlarla! Online alışverişin keyfini çıkarın.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.