İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Ev Hediyeleri

Yeni eve çıkmış veya evini yenilemiş sevdiklerinize bir hayırlı olsun demek için alabileceğiniz ev hediyelerini listeledik. Ev görmeye hediye seçenekleri arasında kullanışlı, günlük kullanıma uygun hediyelerin yanısıra, mutfak eşyaları, isim veya mesaj baskılı veya dekoratif tablo gibi hediyelikleri de şimdi online sipariş verebilirsiniz.

Ev hediyesi alma geleneği kökeni eskiye dayanan en güzel bir ritüeldir. Yeni evlenen yakın arkadaşlarınız veya akrabalarınızın evine ilk kez gidecekseniz, eliniz boş gitmek istemezsiniz. Mutluluklarının daim olması temennileriyle yeni evleri için sembolik bir armağan almak onları da oldukça mutlu edecektir.Sevdiklerinize güle güle oturun demenin en güzel yolu ev hediyesinden geçer. Yeni ev ziyaretine gitmeden önce ne hediye alsam? derdine son! Her stile göre çok şık ev hediyeleri CicekSepeti Ev Hediyesi kategorisinde!

  • Ev hediyesi almak kültürümüzde önemli bir yere sahiptir. Bu geleneğin esas amacı yeni ev kuran kişilere yardımcı olmak ve ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olmaktır. Yeni ev için alınabilecek birçok hediye vardır. ÇiçekSepeti’nin Ev Hediyeleri kategorisi içerisinde sevdiklerinizin evlerine enerji dağıtabilecek birçok hediyelik ürün bulunmaktadır. Binlerce biblo, figür ve objeler, aynalar, aydınlatma ürünleri, banyo ve mutfak tekstili, küçük ev aletleri, çerçeveler, oda kokuları, mumlar, servis ve sunum ürünleri, tablolar ve çeşitli ev aksesuarları arasından en beğendiğinizi seçebilir ve sevdikleriniz için ev hediyesi olarak satın alabilirsiniz. Hediyelik Banyo Ürünleri, Hediye Mutfak Gereçleri ve Hediye Mobilya sayfalarından sevdikleriniz için en özel ev hediyesi alternatiflerini inceleyebilirsniz.
  • İyi tanıdığınız ve zevkinize güvenen kişilere özel günlerde ya da onları mutlu etmek istediğiniz zamanlarda ev hediyeleri alabilirsiniz. Bununla birlikte yeni eve taşınan kişilere ya da ilk defa evine gidilen kişilere ev hediyesi alınması çok eski bir gelenektir. Ev hediyesinde öncelik ev sahibinin ihtiyaçları olmalıdır. Ancak nelere ihtiyaçları olduğunu bilmiyorsanız ev dekorasyonuna köklü değişimler yaptıracak hediyeler yerine daha günlük kullanıma uygun ve klasik hediyeleri tercih edebilirsiniz.
  • Evlerin olmazsa olmazlarından olan dekoratif ürünler en sevilen ev hediyeleri arasındadır. Özellikle daha önce evini gidip gördüğünüz ve evinin tarzı konusunda bilgi sahibi olduğunuz kişiler için rahatlıkla satın alabileceğiniz ev hediyeleridir. Dekoratif ev hediyeleri arasında çeşitli figür ve biblolar, masa üstü ve yer aydınlatmaları, çiçeklikler, duvar saatleri, fotoğraflı tablolar ve daha birçok ürün seçeneği mevcuttur. ÇiçekSepeti’nin Ev Dekorasyon Hediyeleri sayfasından en güzel dekoratif ürünlere erişebilir ve ev hediyesi olarak siparişinizi verebilirsiniz.
  • Mutlu etmenin bir pahası yoktur ancak mutlu etmek için alınabilecek hediyelerde, hediyeyi göndereceğiniz kişinin zevki kadar bütçenizi de göz önünde bulundurmanız gerekir. ÇiçekSepeti’nin ev hediyeleri kategorisi içerisinde her bütçeye uygun bir ev hediyesi seçeneği bulabilmek mümkündür.50 TL Altı Ev Hediyeleri sayfasından en uygun fiyatlı ev hediyesi seçeneklerini inceleyebilirsiniz.