İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Geçmiş Olsun Çiçekleri

 

Bu çiçekler hastalanan sevdiklerinize ilaç gibi gelecek! Onların ilgiye en çok ihtiyaç duydukları anda, kalplerini ısıtıp yüzlerini güldürecek tek şey sizin sevginiz, bir de o sevginizi dile getirecek çiçekleriniz! Bir an önce aranızda görmek istediğiniz sevdiklerinizin hızla iyileşmesini sağlayacak rengarenk çiçekler için, Çiçek Sepeti Geçmiş Olsun çiçeklerini seçin!

Sevdikleriniz hastalandığında onların yanında olduğunuzu hissettirmek ve manevi açıdan destek verdiğinizi en güzel şekilde belli etmenin çeşitli yolları vardır. Özellikle aranızdaki uzun mesafeler görüşmenize engelse böyle zor zamanlarda hep aklınızda olduğunu ifade edebilmeniz için O’na ufak hediyeler gönderebilirsiniz. Duyguları yansıtmanın en doğru ve nazik yollarından biri olarak gönderilen çiçekler, bu gibi durumlarda her zaman tercih edilir. Hastalık ya da ameliyat geçiren sevdiklerinize moral vermek, iyileşmelerine katkıda bulunmak ve geçmiş olsun demek için çiçek göndererek bu süreci daha kolay atlatmalarını sağlayabilirsiniz.

Geçmiş Olsun Çiçeği

Yakınlarınızın kötü zamanlarında onlara varlığınızı hatırlatmanız gerekebilir. Geçmiş olsun adı altında gönderdiğiniz bir hediye, karşı tarafa güç vererek kendisini daha iyi hissetmesini sağlar. Birçok sebepten dolayı sağlık sorunları yaşayan ve hayatın güzelliklerinden bir süre uzak kalan sevdikleriniz olabilir. Hastalığı atlatan dostlarınızın evine veya çalıştığı yere çiçek gönderebilir, iyileşme sürecini hastanede geçiren sevdiklerinizin ise odasını süsleyebilirsiniz. Gönderim amacınıza en uygun şekilde seçenekler sunan ÇiçekSepeti, birbirinden farklı geçmiş olsun çiçek çeşitleri ile tercih yapmanızı kolay hale getirir. İyi dileklerinizi en iyi şekilde iletebilmek için özel olarak hazırlanan çiçekleri, geçmiş olsun çiçekleri kategorisinden hızlıca bulabilirsiniz.

Geçmiş Olsun Çiçek Önerileri

  • Sadelikten vazgeçemeyen biriyseniz özel olarak hazırlanan orkide ya da lilyum çeşitlerine yönelebilir, daha renkli bir çiçek göndermek isterseniz kırmızı gül veya antoryum gibi aranjmanları seçebilirsiniz.
  • Beyaz, kırmızı ve daha birçok renkteki güllerin yanı sıra lilyum, orkide ve papatya gibi oldukça gösterişli çiçek türlerine de ulaşabilirsiniz.
  • Sizlerin beğenisine sunulan mevsim ya da kır çiçekleri arasından tarzınızı yansıtan en şık aranjman modelini seçerek online çiçek gönder işlemini ÇiçekSepeti aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.
  • Buket halinde gönderim imkânınızın da olduğu bu sunum seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Geçmiş Olsun Çiçek Siparişi

Online çiçekçi kataloğunda vazo içerisinde yer alan modeller öne çıkarken, aynı zamanda şık bir kutu ve saksı içerisinde bulunan çeşitler de dikkat çekmektedir. Geçmiş olsun çiçek aranjmanları arasından aklınızdaki ürüne ulaşabilir, hastalık döneminden geçen bir yakınınızın kaldığı hastaneye geçmiş olsun çiçeği gönderebilirsiniz. Hazırlanan tüm çiçekleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, doğru modeli bulduktan sonra Türkiye’nin her bölgesine kolayca ulaştırabilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz çiçeğin gönderilmesini istediğiniz tarih ve saati de kendiniz belirleyebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine kolayca gönderim imkânı sunan ÇiçekSepeti, en etkileyici çiçek tasarımları sayesinde sevdiklerinizin yüzünün gülmesine yardımcı olur. Arkadaşınız, sevgiliniz ya da bir aile dostunuz için farklı tasarımlar tercih edebilir, çiçeğin üzerinde yer alan karta duygularınızı ifade eden küçük bir not da bırakabilirsiniz. Gönderdiğiniz bir çiçek ile sevdiklerinize her zaman yanında olduğunuzu doğru bir şekilde gösterebilir, sevginizi en anlamlı haliyle hissettirebilirsiniz. Böylelikle kötü günlerde sevginizi gösterebilmek için ufak sürprizlerle büyük sevinçler yaratabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.