İPTAL

Hakkımızda

CicekSepeti.com Türkiye'de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için 2006 senesinde kuruldu.  ÇiçekSepeti.com, Türkiye genelinde, birlikte çalıştığı 350'den fazla çiçekçi iş ortağı ile Türkiye’de online çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi haline geldi.

2011 yılında, Amazon.com ve Avrupalı Venture Capital şirketi HummingBird, CicekSepeti.com'a ortak oldu. CicekSepeti.com bu yatırımlarla uluslararası alanda da varlığını gösterdi.

Bright E-Ventures Corporation markası CicekSepeti.com, çiçek aranjmanlarının yanı sıra farklı ürün gruplarını da bünyesine katarak ürün çeşitliliği hacmini genişletti.

 

BonnyFood

2011 yılında ÇiçekSepeti bünyesine katılan Gurme kategorisi, ÇiçekSepeti'nin ''BonnyFood'' isim hakkını satın almasıyla beraber 2014 yılı sonu itibariyle BonnyFood olarak hizmet vermeye devam ediyor. Sevdiklerine farklı bir hediye göndermek isteyenlere lezzetli alternatifler sunan BonnyFood, Sevgililer Günü, Babalar Günü, Anneler Günü her özel gün için ayrı tasarlanmış çiçek görünümlü kek ve kurabiye buketleri, çikolata çeşitleri ile hem göze hem de damağa hitap ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Kayseri, Konya ve Manisa'da bulunan şubeleriyle hizmet vermekle beraber; aynı zamanda kargo ile gönderim yapılabilen birçok ürün seçeneğini de tüm bölgere gönderiyor.

 

ÇiçekSepeti Hediye

2012 yılında hediyelik ürünlerin satışına başlayan CicekSepeti.com, ürün yelpazesinde kişiye özel hediyeler, hediye sepetleri, lisanslı ürünler, oyuncaklar ve ilginç hediyeler gibi birçok farklı alternatifi bir arada sunuyor.