İPTAL

Hakkımızda

CicekSepeti.com Türkiye'de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için kuruldu.  ÇiçekSepeti.com, Türkiye genelinde, birlikte çalıştığı 350'den fazla çiçekçi iş ortağı ile Türkiye’de online çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi haline geldi.

2011 yılında, Amazon.com ve Avrupalı Venture Capital şirketi HummingBird, CicekSepeti.com'a ortak oldu. CicekSepeti.com bu yatırımlarla uluslararası alanda da varlığını gösterdi.

Bright E-Ventures Corporation markası CicekSepeti.com, çiçek sepeti, çiçek aranjmanlarının yanı sıra farklı ürün gruplarını da bünyesine katarak ürün çeşitliliği hacmini genişletti.

 

BonnyFood

2011 yılında ÇiçekSepeti bünyesine katılan Gurme kategorisi, ÇiçekSepeti'nin 'BonnyFood' isim hakkını satın almasıyla birlikte 2014 yılı sonu itibariyle BonnyFood olarak hizmet vermeye devam ediyor. Sevdiklerine farklı bir hediye göndermek isteyenlere lezzetli alternatifler sunan BonnyFood, Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yeni İş, Anneler Günü gibi özel günler için tasarlanmış çiçek görünümlü kek ve kurabiye buketleri, çikolatalar ve benzeri lezzet aranjmanları ile hem göze hem de damağa hitap ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Aydın, Adana ve Konya'da bulunan şubeleriyle aynı gün teslimat hizmeti vermekle beraber; aynı zamanda kargo ile gönderim yapılabilen birçok ürün seçeneğini de tüm bölgelere gönderiyor.

 

BonnyGift

2012 yılında hediyelik ürünlerin satışına başlayan CicekSepeti.com, ürün yelpazesinde kişiye özel hediyeler, hediye sepetleri, lisanslı ürünler, oyuncaklar ve ilginç hediyeler gibi birçok farklı alternatifi bir arada sunuyor.

 

Yönetim Kurulu

 

Akif Emre AYDIN

1998 yılında Boğaziçi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Emre Aydın, kariyerine Unilever’de başlamıştır. 2000 senesinde kurucu ortak olarak SAP danışmanlığı yapan bir şirketi kurarak Türkiye’nin çeşitli firmalarına ERP ve CRM projeleri implemente etmiştir.

 

Davide V. RUSSO

Davide Russo, FINSIA, IESE Business School ve London Business School’da İşletme üzerine lisans ve yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra, ANZ Investment Bank, Morgan Stanley, Dalani Home & Living UK, Arma Partners şirketlerinde çalıştı. Ekim 2015’ten beri Amazon’da Kurumsal İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapmakta olan Davide, Amazon’un EMEA bölgesindeki stratejik yatırımlarından sorumludur.  

 

Fırat İLERİ

Fırat İleri, MIT’den Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinde lisans ve yüksek lisans yaptı. 2009-2012 yılları arasında J.P Morgan’da yatırım bankacılığı alanında çalıştıktan sonra, Belçikalı Venture Capital şirketi Hummingbird’e ortak olarak katıldı. Fırat İleri’nin portföyünde Armut, FCG, Garajyeri, Gram Games, Hmall.ma, InstaCarro ve Moda Cruz bulunmaktadır. 

 

Tilbe AYDIN

Tilbe Aydın, İstanbul Kültür Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde lisans yaptı. 2011-2014 yılları arasında üretim sektöründe yer alan özel bir şirkette Satış Planlama ve Kalite Kontrol Mühendisi olarak çalıştıktan sonra Şubat 2014'te Mizu ile ilk Çiçeksepeti deneyimine başladı. 2017'den itibaren Çiçeksepeti bünyesinde İç Denetleme ve Kalite Müdürü olarak devam etmektedir.

 

İCRA KURULU

Akif Emre AYDIN

1998 yılında Boğaziçi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Emre Aydın, kariyerine Unilever’de başlamıştır. 2000 senesinde kurucu ortak olarak SAP danışmanlığı yapan bir şirketi kurarak Türkiye’nin çeşitli firmalarına ERP ve CRM projeleri implemente etmiştir.

 

Hasan Özdemir

Hasan Özdemir, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2002 yılında mezun oldu. KPMG, Hilti gibi şirketlerde  çalıştı. 2016 yılında Çiçeksepeti’ne katılan Hasan Özdemir, CFO olarak görevine devam etmektedir.

Ceyhun Turan

Ceyhun Turan, Uludağ Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Roche İlaç ve Metro Group şirketlerinde satış ve kategori birimlerinde çalıştı. 2012 yılında Çiçeksepeti’nde çalışmaya başlamış olup, Ocak 2016’dan beri Kategori ve Satış Direktörü olarak görev yapmaktadır. 

Birkan Boğaç Öznalçın

Haliç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nden 2005 yılında mezun olan Boğaç Öznalçın, YALTES, Alışan Lojistik, Selby Venture Partners şirketlerinde çalıştı. 2010 yılında Çiçeksepeti’nde çalışmaya başladı. Ocak 2016’dan beri Teknoloji Direktörü olarak görev yapmaktadır. 

Fatma Özbey

Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Bölümü’nden mezun olan Fatma Özbey, kariyerine CMC İletişim’de başladı. 2010 yılında Çiçeksepeti’nde çalışmaya başladı. Fatma Özbey, Haziran 2016‘dan beri Müşteri Hizmetleri Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Faruk Kayabaşı

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden lisans, Bahçeşehir Üniversitesi Bilgi Teknoloji bölümünden yüksek lisans derecelerini aldı. İş hayatına Çiçeksepeti ile Yazılım Geliştirme Takım Lideri olarak başlayan Faruk Kayabaşı, Haziran 2016’dan beri Ürün Direktörü olarak çalışmaktadır.

Zeynep Serpen

Uludağ Üniversitesi mezunu olan Zeynep Serpen, Koton, LC Waikiki, Next Group gibi şirketlerde İnsan Kaynakları departmanında görev aldı. 2016 yılında Çiçeksepeti’nde İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalışmaya başladı.

Levent Bingöl

Levent Bingöl, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden lisans derecesini ve İşletme Fakültesi’nden yüksek lisans derecesini aldı. Borusan Lojistik, Eczacıbaşı, Trendyol gibi şirketlerde görev aldı. 2014 yılında Çiçeksepeti’nde Lojistik Direktörü olarak çalışmaya başladı.

Nafi Ertok

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği mezunu olan Nafi Ertok, Pfizer ve Lidyana.com şirketlerinde çalıştı. 2016 yılında Çiçeksepeti’nde çalışmaya başlayan Nafi Ertok, Online Pazarlama Yöneticisi olarak görev almaktadır.