İPTAL

Kampanyalar

Çiçek Sepeti - Güncel Kampanyalar

Güncel kampanyaların içeriği, indirim kodu, geçerlilik süresi ve indirim oranlarıyla ilgili güncel bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mutlu etmenin adresi Çiçek Sepeti'nde çiçek,hediye ve bonnyfood ürünlerindeki güncel indirimleri kampanyalar sayfamızdan anlık olarak takip edebilirsiniz. Sevgililer Günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü gibi özel günlerdeki birçok üründe geçerli indirimleri, çeşitli banka, kurum ve şirketlerle anlaşmalı olarak yapılan kampanyaları (indirim kodlarını) ve kategori özelinde yapılan indirimleri de en hızlı şekilde bu sayfayı takip ederek öğrenebilirsiniz.

Dönemlik veya özel günler için yapılan indirimlerin hangi ürünler için geçerli olduğu, ürünleri satın alabileceğiniz ilgili kampanya sayfasına da ilgili sekmedeki görsele veya linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu sayfadaki kampanyalarda belirtilen kullanım detayları dışında, farklı sitelerden aldığınız indirim kodları güncel kampanyalarda geçerli olmayacaktır.

Akbank Kampanya:

Akbank'a özel 17 Kasım – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında, ciceksepeti.com/akbank sayfasında yer alan Akbank’a özel ürünlerden tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 20 TL chip-para hediye.


Kampanyaya katılmak için ÇİÇEKSEPETİ yazıp 4566’ya SMS gönderebilir, web üzerinden "Kampanyaya Katıl" butonuna tıklayabilir veya axess mobil üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz.


Kazanılan chip-para’lar aynı gün karta yansıyacak, 15 Aralık 2017 tarihine kadar kullanılacaktır.


Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kartları yararlanacaktır.