İPTAL

Kampanyalar

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri Çiçek Sepeti’nde rozetli ürünlerde %15 indirim kazanıyor. 
Kampanyadan faydalanabilmek için Bi’Dünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden Fırsat Kodu Al butonunu tıklayarak ya da cep telefonundan CICEK boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınabilir.
Fırsat kodu web sayfasındaki “İndirim Kodu Kullan” alanına giriş yapılarak kampanyadan yararlanılır. Şifreler tek kullanımlıktır.
Kampanya 01.08.2018 - 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyadan Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri yararlanabilir. 
%15 indirimin geçerli olduğu rozetli ürünlere https://www.ciceksepeti.com/kampanyali-urunler sayfasından ulaşabilirsiniz.
Bu kampanya başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
Kod alımı Türk Telekom Avantaj uygulaması üzerinden ücretsizdir.
Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
Kampanya dahilinde Türk Telekom Selfy müşterilerine rozetli ürünlerde %15 indirim uygulanacaktır.
Mobil müşterileri, mobil hattından CICEKSEPETI yazıp 6262’ye SMS gönderip şifre alabilir. Evde internet müşterileri, mobil hattından CICEKSEPETI TCKN yazıp 6262’ye SMS gönderip şifreni alabilir.

• Kampanya kapsamında Axess’e özel rozetli ürünlerde 15 Ekim–15 Kasım 2018 tarihleri arasında %15 indirim sunulmaktadır.
• Kampanya kodunu, kampanya sayfasından axess mobil üzerinden promosyon kodu al butonuna tıklayarak alabilirsiniz.
• Kampanyadan faydalanmak için çiçek sepeti web sitesinde üye olunması gereklidir.
• İndirim kampanyasından faydalanmak için ödeme sayfasında, "İndirim Kodu Kullan" alanına kodun girilmesi gerekmektedir.
• Kampanyaya Axess, Free, Wings, Neo, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess ve Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Kampanyaya sanal POS'tan yapılan işlemler dahildir.
• Bir müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir.
• Rozetli ürünlere https://www.ciceksepeti.com/kampanyali-urunler sayfasından ulaşabilirsiniz. 
• Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için on iki ayı, kurumsal kredi kartları için dokuz ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, bilgisayar alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz..
• Çiçeksepeti İnternet Hizmetleri A.Ş ve Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.