İPTAL

Kampanyalar

Çiçek Sepeti - Güncel Kampanyalar

Güncel kampanyaların içeriği, indirim kodu, geçerlilik süresi ve indirim oranlarıyla ilgili güncel bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mutlu etmenin adresi Çiçek Sepeti'nde çiçek,hediye ve bonnyfood ürünlerindeki güncel indirimleri kampanyalar sayfamızdan anlık olarak takip edebilirsiniz. Sevgililer Günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü gibi özel günlerdeki birçok üründe geçerli indirimleri, çeşitli banka, kurum ve şirketlerle anlaşmalı olarak yapılan kampanyaları (indirim kodlarını) ve kategori özelinde yapılan indirimleri de en hızlı şekilde bu sayfayı takip ederek öğrenebilirsiniz.

Dönemlik veya özel günler için yapılan indirimlerin hangi ürünler için geçerli olduğu, ürünleri satın alabileceğiniz ilgili kampanya sayfasına da ilgili sekmedeki görsele veya linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu sayfadaki kampanyalarda belirtilen kullanım detayları dışında, farklı sitelerden aldığınız indirim kodları güncel kampanyalarda geçerli olmayacaktır.

Akbank Kampanya:

Akbank'a özel 17 Kasım – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında, ciceksepeti.com/akbank sayfasında yer alan Akbank’a özel ürünlerden tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 20 TL chip-para hediye.


Kampanyaya katılmak için ÇİÇEKSEPETİ yazıp 4566’ya SMS gönderebilir, web üzerinden "Kampanyaya Katıl" butonuna tıklayabilir veya axess mobil üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz.


Kazanılan chip-para’lar aynı gün karta yansıyacak, 15 Aralık 2017 tarihine kadar kullanılacaktır.


Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kartları yararlanacaktır.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 20 TL’dir.
SMS ile katılımlarda asıl kart sahibinin Akbank’ta iletişim numarası olarak kayıtlı cep telefonundan SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS tutarı, KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri için 0,65TL olarak ücretlendirilir.


Axess Business, Wings Business kart sahipleri kampanyaya SMS yoluyla katılabilirler Kampanyaya Bank'O Card Axess dahil değildir.


BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.


Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.


İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para’da iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.