İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Kar Küresi Modelleri

Nostaljik dekoratif hediye denilince akla ilk gelen seçeneklerden biri kar küresidir. Küre şeklindeki fanus içinde suda hareket eden beyaz simlerin süzülüşü kar yağma efektini andırdığı için adına kar küresi denilir. Farklı boyutlarda üretilen çeşitlerinin hemen hemen hepsini ÇiçekSepeti - Kar Küreleri kategorisinde bulabilirsiniz. Özellikle büyük kar küresi modelleri son zamanların popüler hediyelik ürünlerinden biridir. Sabit dekor çeşitlerinin dışında, ışıklı, müzik eşliğinde dönen dev kar küresi çeşitleri de ürün grubumuz içinde mevcuttur.

Müzikli Kar Küreleri

Sadece dekoratif biblo görünmünün dışında bazı modeller müzik de çalabilmektedir. Melek kar küresi çeşitlerinin ve büyük kar kürelerinin çoğu müzik çalabilen özelliktedir. (Ürün detayında müzik çalıp çalmadığı belirtilir). Küçük prens, romantik aşıklar, flamingolar ve melek temalı modellerin yanı sıra, dönen atlı karınca müzikli kar küresi modelleri de popüler ürünlerimizdendir.

Bu retro hediyeliğin en çok talep gördüğü zamanlar genelde yılbaşının yaklaştığı zamandır. Kış ve yeni yıl temasını doğrudan yansıtan bir ürün olduğu için sevdiklerinize alınabilecek sembolik hediyelerden biridir. Noel Baba, kardan adam ve kış temalı kar küreleri sevdiklerinize yılbaşını mutlulukla hatırlayacakları güzel bir armağan olacaktır

"Kar küresi nereden alınır?" diye dükkan dükkan aramanıza gerek kalmadan, online satın aldığınız ürünü adresinize teslim ediyoruz. ÇiçekSepeti fiyat avantajlarıyla şimdi sipariş verebilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.