Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kar Küresi Modelleri

Nostaljik dekoratif hediye denilince akla ilk gelen seçeneklerden biri kar küresidir. Küre şeklindeki fanus içinde suda hareket eden beyaz simlerin süzülüşü kar yağma efektini andırdığı için adına kar küresi denilir. Farklı boyutlarda üretilen çeşitlerinin hemen hemen hepsini ÇiçekSepeti - Kar Küreleri kategorisinde bulabilirsiniz. Özellikle büyük kar küresi modelleri son zamanların popüler hediyelik ürünlerinden biridir. Sabit dekor çeşitlerinin dışında, ışıklı, müzik eşliğinde dönen dev kar küresi çeşitleri de ürün grubumuz içinde mevcuttur.

Müzikli Kar Küreleri

Sadece dekoratif biblo görünmünün dışında bazı modeller müzik de çalabilmektedir. Melek kar küresi çeşitlerinin ve büyük kar kürelerinin çoğu müzik çalabilen özelliktedir. (Ürün detayında müzik çalıp çalmadığı belirtilir). Küçük prens, romantik aşıklar, flamingolar ve melek temalı modellerin yanı sıra, dönen atlı karınca müzikli kar küresi modelleri de popüler ürünlerimizdendir.

Bu retro hediyeliğin en çok talep gördüğü zamanlar genelde yılbaşının yaklaştığı zamandır. Kış ve yeni yıl temasını doğrudan yansıtan bir ürün olduğu için sevdiklerinize alınabilecek sembolik hediyelerden biridir. Noel Baba, kardan adam ve kış temalı kar küreleri sevdiklerinize yılbaşını mutlulukla hatırlayacakları güzel bir armağan olacaktır

"Kar küresi nereden alınır?" diye dükkan dükkan aramanıza gerek kalmadan, online satın aldığınız ürünü adresinize teslim ediyoruz. ÇiçekSepeti fiyat avantajlarıyla şimdi sipariş verebilirsiniz!

Nostaljik hediye seçenekleri arasında en bilindik olanı kar küresi modelleridir. Son dönemlerde sık tercih edilen bu retro armağan ile sevdiklerinize çocukluğunu anımsatabilirsiniz. Çocuk ruhunu koruyanlar için heyecan verici olan kar küresi modelleri sevginizin en masum halini yansıtır. Kar küreleri, yuvarlak camın içinde uçuşan beyaz simler, farklı temalar içeren figürler ile zamana meydan okuyan bir hediyedir. Soğuk kış günlerinde, yılbaşı ruhunu yansıtan kar küresi çeşitleri ile sevdiklerinizin içini ısıtabilirsiniz. Samimi görünümleri, renkli ışıklandırmaları ve farklı figürleri ile kar küresi modelleri özel günlerinizde ideal hediye seçenekleri arasında bulunur. ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile değer verdiğiniz kişileri içinizden gelen her an kar küresi ile gülümsetebilirsiniz.

Sevinç Dolu Yılbaşı Ruhu için Karlardan İlham Alın

Yeni yılın heyecanını, mutluluğunu ve umudunu yansıtan kar küreleri ile yeni yıla sevdiklerinizi mutlu ederek girebilmeniz mümkün. Kür küresi çeşitleri arasında müzik çalan, ışıkları değişik görüntüler sunan, otomatik kar püskürten modelleri bulunur. Farklı konseptler için özel hazırlanan kar küreleri, yılbaşı ruhuna yakışır şekilde tasarlanır. Karlı görüntüsü ve ışıklandırmaları ile sevdiklerinizin yılbaşı gecesini aydınlatabilirsiniz. Unutulmaz bir hediye ile kalbini kazanabilmeniz mümkün.

Kar Küreleri ile Masal Ülkesine Yolculuk

Sevgililer günü, anneler günü, doğum günü, yıldönümü gibi özel anlarınızda hem sevdiğiniz insana hem aile üyelerinize gönderebileceğiniz kar küresi modelleri ile masalsı bir hediye sunabilirsiniz. Sevdikleriniz yağan karları izlerken, çalan müzikleri dinlerken ve değişen ışıkların etkileyici atmosferine kapılırken sizi hatırlayacaktır. Atlıkarınca, fener tipi ve yuvarlak şekilleri bulunan kar küresi çeşitleri, sevginizin çocuksu yönünü yansıtır. Üzerinde yazan sevimli ve romantik notlar ile değer verdiğiniz kişileri şaşırtabilirsiniz. Küçük, orta ve büyük boy seçenekleri ile her zevke uygun alternatifleri bulunan kar küresi, zamanı hiç geçmeyen hediyeler arasındadır. Işıklı, melekli kar küreleri ile sevdiklerinizin gecelerini masalsı bir aydınlık ile aydınlatabilirsiniz.

Birbirinden Güzel Mutluluk Paketleri

Sevdiklerinizin sıradan geçen bir gününü unutulmaz yapmak için mutluluk paketlerinden faydalanabilirsiniz. Papatyaların saflığını, kar küresinin masalsı yönünü, ışıklı melek figürlerinin simgelediği iyiliğe sevdiklerinize tek bir kutuda iletebilirsiniz. Işıklı kar kürelerinin yanında sunulan farklı hediyeler ile değer verdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Çiçeklerin sevgiyi çağrıştıran anlamları ile kar küresinin yarattığı periler diyarı atmosferini birleştirebilmeniz mümkün. Kişiye özel hazırlanan fotoğraflar ile kar küresi hediyesini kişiselleştirebilirsiniz. Kendi odanızda, çalışma masanızda sevdiklerinizle en unutulmaz anlarınızı yansıtan fotoğraflı kar küresini tercih edebilirsiniz.

Minikler Kalpler İçin Özel Bir Armağan

Sevilen çizgi film karakterlerinin figürleri bulunan, bebek odası dekorasyonuna anında uyum sağlayan modelleri ile kar küreleri minikler için özel bir armağandır. Doğum günlerinde, bebek kutlamaların ve karne zamanlarında minik aile üyelerinizi kar küresi çeşitleri ile sevindirebilirsiniz. Masalların büyülü dünyasında yolculuğa çıkaran kar küresi modelleri ile çocukların yüzünde gülümseme yaratabilmeniz çok kolay. Uçan balonlar, minik atlar, görkemli şatolar gibi hikaye anlatan kar küreleri, çocukların hayal dünyasına hitap eder. Küçük Prens gibi unutulmaz kitapların figürlerini taşıyan kupa ve defter gibi hediyelerle birleştirilen kar küreleri, içinizdeki çocuğa mutluluk verir.

Siz de sevginin gücünü unutulmaz bir armağan ile taçlandırmak istiyorsanız kar küresi çeşitleri ve fiyatları arasından beğendiğiniz modeli sipariş verebilirsiniz. ÇiçekSepeti; uygun fiyat seçeneği, aynı gün teslimat imkanı ve farklı ödeme kolaylıkları ile her an yanınızda. Özel günlerinizde ve ya istediğiniz her an sevdiklerinizin yüzünde bir gülümseme, içinde bir mutluluk, kalbinde bir sıcaklık yaratmak istiyorsanız ÇiçekSepeti’ne göz atabilirsiniz.