İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Kastamonu Çiçek Siparişi

Birine onu düşündüğünüzü söylemenin ve mutlu etmenin en zarif yoludur çiçek göndermek. Doğum günlerinde, yıl dönümlerinde ve diğer tüm özel günlerde çiçekler ile iyi dileklerimizi iletip sevdiklerimize mutluluklar dileriz. Onların bedenen yanlarında olamadığımız anlarda bile kalplerimizin yanlarında olduklarını hissettirmeye çalışırız. Kastamonu’ya çiçek göndermenin en güvenli ve hızlı yolu internetten çiçek siparişi vermektir.

Evliyalar şehri Kastamonu, yüzyıllar boyu tarihin en önemli uygarlıklarını misafir etmiştir. Tüm bu medeniyetlerden izler taşıyan şehrin zengin tarihi ve kültürel mirası, ülkemizin ilk Kent Tarihi Müzesinin açılmasıyla ziyaretçilerini kabul etmesine sebep olmuştur. Tüm bunların yanında benzersiz doğası da şehrin bir başka değeridir. Zengin orman örtüsü ile doğa tutkunlarının nefes alma alanlarından olan Kastamonu’da yaşayan sevdiklerinize göndereceğiniz mis kokulu çiçekler ile günlerine neşe katabilirsiniz.

Kastamonu Çiçekçi

Kastamonu’nun usta çiçekçileri her gün mutlu eden çiçeklerini sevdiklerinize teslim ederler. En taze kesme çiçekler, uzun ömürlü salon çiçekleri ve tasarım çiçek aranjmanları Kastamonu’da yaşayan sevdiklerinize şehir içinden ya da şehir dışından gönderebileceğiniz çiçeklerdir. Fotoğraflarından bakarak seçmiş olduğunuz çiçek tasarımlarını aynı gün teslimatlı ya da ileri bir tarihte gönderilmek üzere ciceksepeti.com adresinden sipariş edebilir, çiçeğinizin teslim edileceği ana kadar gerçekleşen hazırlanma ve yola çıkma süreçlerinden de haberdar edilirsiniz.

ÇiçekSepeti Kastamonu şubesi ile şehrin birçok bölgesine aynı gün teslimatlı çiçek siparişi verebilir; Tosya, Taşköprü, Cide, İnebolu ve daha birçok bölgeye kargo ile gönderilebilen çiçek tasarımlarını sipariş edebilirsiniz. 7 gün 24 saat siparişinizi planlayabilir, bütçenize en uygun ödeme yöntemi ile çiçeğinizin siparişini tamamlayabilirsiniz.

Kastamonu Çiçek Sepeti

Kastamonu çiçek siparişiniz için ilk akla gelen isim olan Kastamonu ÇiçekSepeti, size en yakın çiçekçi olarak tüm özel günlerde işinin ehli usta çiçekçileri ile yanınızda. Siz de dakikalar içerisinde sevdiklerinizi gülümsetecek o sürprizi yapabilir, mis kokulu çiçekler ile onların günlerine neşe katabilirsiniz.

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.