Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kişiye Özel Hediye Setleri

Sevdiklerinizi mutlu etmenin pek çok farklı yolu vardır. Özel günlerde ya da sıradan günleri özel anılara dönüştürmek için en kullanılan yöntemlerden biri de hediye almaktır. Hediyeler arasında, onların kocaman gülümsemelere sahip olmasını sağlayan hediye setleri ön plana çıkar. Birbirinden farklı ürünlerin bir arada bulunduğu hediye setleri ile sevdiklerinizin her anına mutluluk katabilirsiniz. Ayrıca bu setler kişiye özel olduğunda hediyeniz daha büyük anlam kazanır. Birbirinden güzel hediye setlerini ise Çiçeksepeti’nde online olarak kolayca inceleyebilirsiniz!

Özel Günleri Unutulmaz Hale Getirecek Kişiye Özel Hediye Setleri

Özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmenin en kolay yollarından biri, onlara unutamayacakları hediyeler almaktır. Ama onlara tek bir hediye almak yerine hediye setlerini tercih ederseniz aynı anda sevdikleriniz için kucak dolusu hediyeler almış olursunuz!

Kişiye özel hediye setleri, pek çok farklı seçeneğe sahiptir. Farklı renk kombinasyonlarından oluşan, farklı tarzlara hitap eden ürün çeşitleriyle bu hediye setleri herkesi mutlu etmenize olanak tanır. Kişiye özel hediye setleri, fark yaratan hediyeler arasındadır. Ona hediye olarak alacağınız bir termos, bir defter ya da bir yastık yerine onun ismiyle süslenmiş bir defter, bir yastık ya da herhangi bir ürünü set olarak satın alabilirsiniz. Onun günlük olarak kullanabileceği ürünleri yine onun adıyla ya da size özel bir tarihle, isimle süsletebilirsiniz.

Fotoğraflı ürünler, anıları ölümsüzleştirmenin en güzel halidir. Birlikte çekildiğiniz fotoğrafları, onun en güzel fotoğraflarını farklı hediye setlerine ekleyebilirsiniz. Bu sayede ona hem unutulmayacak bir sürpriz yapmış hem de şık bir ürün hediye etmiş olursunuz.

Kişiye özel hediye setleri içerisinde pek çok farklı tarzda hediyelik vardır. Takı ve aksesuarlar, giyim ürünleri, defter ve kalem setleri, bardak setleri, tespih ve çakmaklar, isim ve fotoğraflar ile tasarlanan ürünler, dekoratif ürünler, fotoğraf askılıkları, takılar, saatler, yastıklar, anahtarlıklar, telefon kılıfları… Tüm bu ürünleri tek tek ya da set olarak sevdikleriniz için kolayca satın alabilirsiniz.

Kişiye özel hediye setleri arasından seçim yaparken;

  • Hediyeyi sizin beğenmiş olmanız, sevdiklerinizin de bu hediyeyi çok seveceği anlamına gelmez. Onun da bu hediyeden hoşlanacağından emin olduğunuz bir hediye setini seçebilirsiniz.
  • Hediyeler her ne kadar sadece mutlu etme amacında olsalar da sevdiklerinizin ihtiyacı olan hediyeleri seçmeniz de onları mutlu eder. Mesela onun bir termosa ihtiyacı varsa siz onun adıyla özelleştirilmiş bir termosu ve yanında kişiselleştirilmiş defter & kalem setini ona hediye edebilirsiniz.
  • Anneniz, babanız, sevgiliniz, arkadaşlarınız ya da kardeşiniz için satın alacağınız hediye setleri birbirinden farklıdır. Herkes için farklı tarzlarda, farklı içeriklere sahip hediye setlerini keşfedebilirsiniz.
  • Kadınlar özellikle kişisel bakım ürünlerini çok severler. Parfümlerden, bakım kremlerinden oluşan kişiye özel kişisel bakım setlerini sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz.
  • Erkekler için ise cüzdan, çakmak, defter, kravat, kemer gibi ürünlerin kişiselleştirilmiş hallerini set halinde satın alabilirsiniz.
  • Sevdikleriniz için özel günlerde onlara özel temalarda, onlar için oluşturulmuş kişiye özel setleri tercih edebilirsiniz. Doğum günü temalı, Sevgililer Günü temalı, Anneler Günü temalı ya da Babalar Günü temalı farklı kişiye özel hediye setleri vardır. Bu tarz setler ile onları şaşırtıp mutlu edebilirsiniz!

Çiçeksepeti’nin geniş ürün yelpazesinde birbirinden farklı tarzlarda, tüm sevdikleriniz için farklı kişiye özel hediye setlerini bulabilirsiniz!

Uygun Fiyatlı Kişiye Özel Hediye Setleri ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin!

Tablolar, telefon kılıfları, saksılar, fotoğraflı ürünler, çiçekler, çikolatalar, kemerler, cüzdanlar, anahtarlıklar, kolye ve küpeler ve çok daha fazlası… Çiçeksepeti’nde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz pek çok farklı ürün var! Birbirinden güzel ürünlerin bir araya getirildiği kişiye özel hediyelik setler ile siz de sevdiklerinizin özel günlerine harika dokunuşlar katabilirsiniz!