Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Hediyelik Ödüller & Sertifikalar

Teşekkür etmenin en zarif yollarından biri sevdiklerimize hediye almaktır. Hediye, alınan kişiye düşünülmenin verdiği mutluluğu yaşatırken, alan kişiye de mutlu etmenin hazzını yaşatır. Aslında her hediye bir çeşit teşekkürdür. Doğum günü hediyesi sevdiklerimizin hayatımıza dahil oldukları güne bir teşekkür niyetindedir. Yıldönümleri bizi sevdikleri ve onları sevmemize müsaade ettikleri için, Anneler Günü hediyesi bizim annemiz oldukları içindir. Bu günler de teşekkür sebepleri de arttıkça artar. Bu günlerde gelen hediyeler ise kişilerin kalplerinde kocaman sevgi kıpırtıları oluşturur. Bilhassa kişiye özel olan hediyeler, kişilerin kendilerini daha özel hissetmelerini sağlar ve hediyenin manevini değerini biraz daha artırır.

Tüm bu özel günlerde alınabilecek “teşekkür temalı” hediyeler ise kişiye özel ödül şeklinde tasarlanan hediyelerdir. Bu hediyeler yalnızca kişiye özel olarak hazırlanırlar. Yani üzerlerinde hediye ettiğiniz kişinin adı, soyadı ve de eğer uygun tasarıma sahip ise önceden hazırlanmış veya sizin ekleyebileceğiniz bir takım metinler yer alır. Çiçeksepeti’nin Kişiye Özel Ödüller kategorisi içerisinde kişiselleştirilebilir ödül kupaları, Oscar ödülü heykelciği, başarı ödülleri, plaketler; bronz, altın ve gümüş madalyonlar ile çeşitli sertifikalar yer almaktadır. Bu hediyeler sayesinde sevdiklerinize en içten teşekkürünüzü sunabilir ve yüzündeki kocaman gülümsemenin sebebi olabilirsiniz.

Ödüllü hediyelerin en güzel yanı ise herkese hitap edebilmelerdir. Öğretmenlerinize Yılın Öğretmenli Oscar ödülü heykelini hediye edebilirken, annenize de kaldırması için Yılın En İyi Annesi kupasını verebilirsiniz. Yılın En İyi arkadaşına sahip olduğunuzu sevgili arkadaşınızla, ona özel hazırlanan bir sertifika ile paylaşabilirken, sevgilinize de bir “Aşk Sertifikası” hediye edebilirsiniz. Aynı şekilde farklı renklerde hazırlanan madalyonlardan birini de sevdikleriniz için seçebilir; bunun yanında farklı boylarda plaketler tercih edebilirsiniz. Sevdikleriniz, sizden gelen bu hediyeleri uzun yıllar saklayacak ve her baktıklarında sizi hatırlayarak bir daha mutlu olacaklar. Siz de hemen Çiçeksepeti üzerinden kişiye özel ödüllü bir hediye seçerek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Üstelik çeşitli indirimler ve kampanyalardan faydalanabilir, taksitli alışveriş, ücretsiz kargo gibi imkanlardan yararlanabilirsiniz. Mutlu etmenin mutluluğunu yaşarken, bütçenize uygun alışveriş için Çiçeksepeti’ni tercih edebilirsiniz.