Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kişiye Özel Termoslar

Günlük hayatın akışı herkes için hızlanmaya başladı. Hangi tür işle meşgul olursanız olun bu hareketlilik ve devinim hali hepinizin ortak noktası haline geldi. İnsan hayatının çabuk değişebilen koşulları ve sirkülasyonu pratik çözüm arayışlarını beraberinde getirmeye başladı. 

Gün içinde sıklıkla tekrarladığınız eylemleri kolaylaştırma amacı güden bu araçlar, özel olarak tasarlanır. Termos da kuşkusuz bu araçlardan biri. İçecek tüketimine yönelik düşünülüp üretilen bir tasarım ürünü olarak dikkat çekiyor.

Günün yoğun akışında kendinizi rahatlatmak ve ara vermek denilince akla ilk gelen şey içecekler! Çaysız kalamam veya kahvesiz güne başlamam diyenlerdenseniz yanınızda en sevdiğiniz içeceği, en sevdiğiniz haliyle bulundurmak sizi gün içinde motive edebilir. Aradığınız tadı bulabileceğiniz yerleri günün her saatinde bulamayabilirsiniz. Kendinize termos alarak içeceğinizi içmek istediğiniz anda mekan kısıtlamalarınızı tümüyle kaldırabilirsiniz. Bu nedenle canınız istediğinde içeceğinizi ideal ısısında tüketebileceğiniz bir termos her zaman kurtarıcınız olabilir.

İstediğiniz Zaman İstediğiniz Yerde

Sabah koşunuzda suyunuz, kahvaltınızda çayınız ve ofisinizde kahveniz yanı başınızda! Piknik yapma planlarınızda yanınıza alacaklarınızın en başında yer alıyor.

Ergonomik yapısı sayesinde termosunuzu çantanızda muhafaza edebilir veya elinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Termosunuzun iç içe geçen ayrılabilir parçaları sayesinde içeceğinizin dökülme riskini minimum seviyeye indirebilirsiniz. Ayrıca, spontane gelişen planlarınıza keyfinizden ödün vermeden gidebilirsiniz.

Hafif ve pratik termos çeşitlerini farklı renk ve tasarım seçenekleriyle ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Eğer alacağınız termosu hediye etmek isterseniz, sürpriz yapacağınız kişiye özel bir not yazarak siparişinizi özelleştirebilirsiniz.

Şekline Siz Karar Verin

Seri üretimle birlikte hayatınıza kolaylık katan araçları en sevdiğiniz haliyle etrafınızda görebilmek artık gününüze mutluluk serpiştiren bir etmen oldu. Peki öyleyse termosunuz neden size özel olmasın? ÇiçekSepeti’nde termosunuzu istediğiniz renk ve görünüme kavuşturabilirsiniz.

Termosunuzu kulplu şekilde tercih edip içeceğinizi yudumladığınızda bardağınızdan içiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Farklı boyutlardaki seçeneklerle size en uygun termosu ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz. Daha büyük hacimli ve bardağıyla bütün olarak alabileceğiniz termoslarla keyfinizi ikiye katlayarak güzel ve keyifli bir gün geçirmek sizin elinizde!

Kullanım Kolaylığı

Termosunuzun iç malzemesi paslanmaz çelikten yapılır. Böylece termosunuzdaki içecek ideal ısısını belli bir süre muhafaza eder. Ayrıca dış darbelere dayanıklı ve hafif yapısı sayesinde termosunuzu dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Genelde termos denilince akla sıcak içecekler gelir. Ancak gazlı içecekler veya meyve suları pek düşünülmez. Oysa gazı kaçmış bir meşrubat veya fazla ısınmış bir meyve suyunu kimse içmek istemez. Termosunuzun pratik kapakları sayesinde içeceğinizi en sevdiğiniz haliyle ve ideal ısısıyla saklayabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde bulabileceğiniz farklı çeşitlerde tasarımlar ve renk seçenekleriyle termosunuzu hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Özel Hissetmenin Tam Sırası

Kullanışlı bir hediyenin günümüzde daha uzun ömürlü olduğu ve hayatınızı kolaylaştırdığı bir gerçek! Doğum günü, yıl dönümü ve yılbaşı gibi özel günlerde ne hediye alacağınıza karar vermekte güçlük çekiyorsanız, sevdiğiniz kişiye sizi her gün hatırlatacak ve günlük hayatına kolaylık katacak bir hediye tercih edebilirsiniz. Üstelik bu hediyeyi özel olarak tasarlayarak sevdiklerinize jest yapabilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nde seçtiğiniz termosu pratik bir şekilde kişisel dokunuşunuzla birleştirebilirsiniz. Renginden üzerinde yazacak yazıya kadar kendi yaratıcılığınızla bütünleştirebileceğiniz termosunuzu, kendinize veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Termosunuzu şekillendirirken üzerinde görmek istediğiniz yazının uzunluğu ile termosunuzun yüzey alanını hesaba katmalısınız. Bu sayede kendi tasarladığınız termosunuz tam da hayal ettiğiniz şekilde size veya sevdiklerinize ulaşır.

Dilediğiniz modeli istediğiniz şekilde tasarladıktan sonra ÇiçekSepeti’nin hızlı ve kaliteli teslimat anlayışı sayesinde ürününüz hızlıca elinizde!