Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kişiye Özel Tişört

Kişiye özel tişört tasarımları ile kendinizi çok özel hissedeceksiniz. İstediğiniz baskı türünde deseni seçeceğiniz tişörtte kullanabilirsiniz. Dijital baskı teknolojisi kullanılarak üretilen baskı tişörtler, sadece sizin zevkinize göre tasarlanır. Artık istediğiniz tişört desenini aramanıza gerek yok. Bu özel baskı yöntemini günlük tişörtler ya da iş kıyafetleri için de tercih edebilirsiniz. Minimal çizgilere sahip iseniz, küçük logolar ve desenler tercihlerinizin arasında olabilir. Sadece desen değil, istediğiniz yazı karakterinde kelime ya da cümleleri de tişörtte baskı şeklinde uygulayabilirsiniz.

Hediyelik eşyalar genellikle kendimizi ya da sevdiklerimizi mutlu etmek için tercih ettiğimiz ürünlerdir. Atlı karınca, müzik kutusu, çerçeve gibi hediyelik eşyalar herkesi mutlu etme potansiyeline sahip şirin hediyelerdir. Kişiye özel hediyelik ise hem şirin hem de kullanışlı olabilir. Kişiye özel hediye tişört ve sweatshirt gibi giyim alanında olabilir. Aileye, çifte, mesleğe, anne ve babaya, firmaya özel tişört çeşitleri ÇiçekSepeti’nde farklı tasarımlarla yer almakta. Üstelik tişört siparişinizi nasıl kişiye özel hale getireceğiniz de sizin zevk ve tercihinize kalmış. İsim yazılı veya özel baskı tişört tercih edebilirsiniz.

Çiftlere Özel Tişört

Sevgiliniz ya da eşiniz ile uyumlu bir çift olmak için kişiye özel tişörtleri tercih edebilirsiniz. Özel anlarınızdan oluşan fotoğraf karelerini baskı tişört ile üzerinizde taşıyacaksınız. Sevginizi bir de böyle göstermeyi deneyebilirsiniz. Kral, kraliçe, Romeo ve Juliyet baskıları ile birbirinizi tamamlayabilirsiniz. Sadece çift olarak değil, çocuklarınız için de aile tişörtleri bastırabilirsiniz. Sizin için özel olan tarihleri istediğiniz cümleler ile tasarlayabilir, kendinize özel tişörtünüzü oluşturabilirsiniz. Kişiye özel tişörtler ile herkesten daha çok dikkat çekeceksiniz.

Firmalara Özel Tişört

Kişiye özel tişört tasarımlarını geliştirerek firmanız için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Firmanızın logosunu tişörte ekleyerek iş yeri kıyafetinizi tek tık ile oluşturmuş olursunuz. Artık firmaların iş kıyafeti için özel tasarımlar yaptırmalarına gerek yok. Kendi tasarımınızı kendi zevkinize göre tişörte bastırabilirsiniz. Kişiye özel tişörtler ile firmanızın reklamını da yapmış olursunuz. İstediğiniz tüm renk seçeneklerine zaman kaybetmeden ulaşarak, logonuzun hangi renk ile daha uyumlu olduğunu görebilirsiniz. Tercihlerinizi yaptığınızda logo baskısı, kaliteli pamuk materyalinden oluşan tişörtlere dijital baskı teknolojisi ile aktarılır. Dijital baskı yöntemi, kumaşa zarar vermez, aynı zamanda yıkamalara karşı da oldukça dayanıklı. Sadece logo olarak değil, firmanıza ait sloganı da tişörtlere bastırabilirsiniz. Bu şekilde firma kıyafetleri ile çalışanlarınız her an reklamınızı yapmış olur.

Yeni iş, mezuniyet veya terfi sonrası sevdiklerinize hediye almak isteyebilirsiniz. Örneğin üniversite mezuniyeti sonrası insanların hayatı farklı bir kapıya açılır. Bu kapıdan geçerken artık yanlarında bir unvan da taşımaya başlar. Bu unvan veteriner, doktor, avukat gibi farklı mesleklere ait olabilir. Onlarca farklı meslek için ÇiçekSepeti’nde özel tasarım tişörtler bulabilirsiniz. Kişiye özel tişört hediyesini kime alacağınızı filtreler üzerinden seçerek görmek istediğiniz ürün yelpazesine ulaşabilirsiniz. Mevcut kişiye özel tişörtler arasında arasında hemşire, mühendis ve öğretmen de bulunuyor. Firmalar için özel baskı tişört hizmetini de uygun fiyatlarla cice.com adresinde bulabilirsiniz. Satın almak istediğiniz firmaya özel tişört için renk skalası da geniş. Kırmızı, sarı, mavi, mor, siyah gibi birçok seçenek arasından istediğinizi seçebilirsiniz. İstediğiniz adette firmaya özel ucuz tişört siparişi verebilirsiniz. Çoklu satın alma söz konusu ise 10’lu logo baskılı tişört paketleri ilginizi çekebilir.

Orijinal Fikirler ile Kişiye Özel Tişört

Hediyeniz anlamlı ve özel olduğu kadar komik ve şık da olabilir. Kişiye özel tişört seçenekleri mizah severler için karikatür baskılı tişörtlere de yer veriyor. Sevdiklerinizin fotoğrafını baskı için gönderdiğinizde tişört hazırlanmadan önce fotoğraf karikatür haline getirilir. Sonrasında istediğiniz isim, unvan ya da cümle eşliğinde tişörte basılabilir. Eğer kişiye özel tişört tasarımındaki görsel ya da yazının her zaman görünür olmasını istemiyorsanız satın alabileceğiniz farklı ürünler de mevcut. Kişiye özel tişörtler içerisinde pullu ve payetli tasarımlar bulunmakta. Pullu ve payetli özel baskılı ürünlerde fotoğraf ya da yazı kumaşın değil pulların üzerinde yer alıyor. Böylece bir pulların bir yüzünde siyah gibi düz bir renk diğer yüzünde de özel baskı yer alıyor. Pul ve payetleri elinizle ters çevirmediğiniz sürece kişiye özel tişörtün yazı veya resmi kendini göstermiyor. İsim yazılabilen kişiye özel tişörtler arasında sevdiğiniz sanatçılardan sevdiğiniz film karakterlerine kadar birçok özel tasarım bulabilirsiniz. Müslüm Gürses, Harry Potter, Yüzüklerin Efendisi, Tom ve Jerry, Wonder Woman, Queen Freddie Mercury, Rocky Balboa, Çakmaktaş Ailesi, Rick and Morty, Powerpuff Girls, Mickey & Minnie Mouse tasarımlı tişörtler ve çok daha fazlası kişiye özel tişörtlerde yer alıyor.

Işıltısına önem veren biriyseniz pullu tişört tasarımlarına da göz atmalısınız. Pullu kişiye özel tişörtler de elinizi tişört üzerinde gezdirdiğinizde tasarımınız pullar arasından ortaya çıkar. Günlük yaşamınızda bu tarz tişört ile çok daha şık görüneceksiniz. Palet kullanımı ile oluşturulan tişörtlerinize fotoğraflarınızı da bastırabilirsiniz. Standart bir tarzım yok diyen kişilerdenseniz, bu özel tasarımlar ile kimsede olmayan tişörtlere sahip olacaksınız. Sıradan siyah bir tişörtü payet baskı ile geceleri de dışarı çıkarken kullanabileceğiniz hale getirebilirsiniz. Kişiye özel pullu tişört tasarımlarınızı istediğiniz her ortamda kullanabilirsiniz.

Özel Günler için Özel Baskı Tişörtler

Özel günler için ne hediye alacağınız konusunda kararsız biriyseniz, özel baskı tişörtleri değerlendirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin doğum günü için fotoğraf baskılı, özel notların yer aldığı kişiye özel tişört tercih edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye sevginizi bu özel baskı tişörtler ile göstermiş olursunuz. Doğum günleri, sevgililer günü ya da yıl dönümleri için anın güzelliğini hatırlatacak tasarımlarınızı tişörte aktarabilirsiniz. ÇiçekSepeti aradığınız tüm özel baskı tişörtleri tek tık ile sizlere sunar. Aynı zamanda farklı tişört modellerini de siteden görebilir, tercihinizi modellere göre yapabilirsiniz. Tasarımınızı kendiniz site üzerinden gerçekleştirerek tişörtte nasıl durduğunu görebilirsiniz. Tamamen size özel bir baskı oluşturabileceğiniz gibi sizin için ha Drzırlanan kalıplara da göz atabilirsiniz. Tasarımlarınız özel anlarınızı ortaya koyacak şekilde yapılır. Anılarınızı bu şekilde ölümsüzleştirmiş olursunuz. Kişiye özel tişörtlerinizi tasarladıktan hemen sonra istediğiniz tarihte elinize ulaşır. ÇiçekSepeti kişiye özel tişörtlerde kaliteli baskı işlemi ve materyal tercih eder. Baskılarda netlik ön plana çıkar. Özellikle fotoğraf baskılarında net ve canlı bir görünüm elde edersiniz.

Sevgililer günü, babalar günü, anneler günü, öğretmenler günü gibi özel ve anlamlı günlerde değer verdiğiniz kişilere özel ve anlamlı hediyeler almak isteyebilirsiniz. Kişiye özel tişört tasarımlarını kendiniz seçebilir ve sizin için anlamı büyük bir tasarım tercih edebilirsiniz. Fotoğraflı ürünler içinde tekli fotoğraf baskıyı da kolaj baskıyı da bulabilirsiniz. Mesela 14 Şubat için sevgilinizle ilk karşılaştığınız yerin fotoğrafını tişörte bastırabilirsiniz. Babanızın süperman olarak tasarlandığı bir resmi, annenizin başına taç yerleştirilmiş bir photoshop fotoğrafı kişiye özel tişört olarak hediye edebilirsiniz. Daha fazla tasarım için sevgililer günü, babalar günü ve anneler günü tasarımlı tişörtlere ve aile tişörtleri, çift tişörtleri ürünlerine göz atabilirsiniz. Sadece sizin ve arkadaşınızın esprisini bildiğiniz bir nesneyi de özel baskı olarak tercih edebilirsiniz. Belki best friend tişörtleri de ilginizi çekebilir. Bu tür bir hediye dünya dostluk günü için şahane bir tercih olmaya aday. ÇiçekSepeti kişiye özel tişört tasarımlarında sınırsız baskı imkanı sunuyor. Bu nedenle sevdiklerinizin adını, kendi adınızı, sevdiğiniz bir özlü sözü, deyişi ya da espriyi tişörte yazdırarak da kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz.

ÇiçekSepeti aradığınız tüm özel hediyeler için size çok sayıda çeşit sunar. Özel tişört tasarımlarını tercih ederek sevdiklerinizi özel günlerde şaşırtabilirsiniz. ÇiçekSepetine tek tık ile giriş yaparak beğendiğiniz özel tasarım tişörtlere göz atabileceğiniz gibi kendi zevkinize göre de tişört tasarlayabilirsiniz. Özel günlerde artık ne hediye alsam diye düşünmenize gerek yok. ÇiçekSepeti'ne girerek dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz!