İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Kişiye Özel Tişört

Kişiye özel tişört tasarımları ile kendinizi çok özel hissedeceksiniz. İstediğiniz baskı türünde deseni seçeceğiniz tişörtte kullanabilirsiniz. Dijital baskı teknolojisi kullanılarak üretilen baskı tişörtler, sadece sizin zevkinize göre tasarlanır. Artık istediğiniz tişört desenini aramanıza gerek yok. Bu özel baskı yöntemini günlük tişörtler ya da iş kıyafetleri için de tercih edebilirsiniz. Minimal çizgilere sahip iseniz, küçük logolar ve desenler tercihlerinizin arasında olabilir. Sadece desen değil, istediğiniz yazı karakterinde kelime ya da cümleleri de tişörtte baskı şeklinde uygulayabilirsiniz.

Çiftlere Özel Tişört

Sevgiliniz ya da eşiniz ile uyumlu bir çift olmak için kişiye özel tişörtleri tercih edebilirsiniz. Özel anlarınızdan oluşan fotoğraf karelerini baskı tişört ile üzerinizde taşıyacaksınız. Sevginizi bir de böyle göstermeyi deneyebilirsiniz. Kral, kraliçe, Romeo ve Juliyet baskıları ile birbirinizi tamamlayabilirsiniz. Sadece çift olarak değil, çocuklarınız için de aile tişörtleri bastırabilirsiniz. Sizin için özel olan tarihleri istediğiniz cümleler ile tasarlayabilir, kendinize özel tişörtünüzü oluşturabilirsiniz. Kişiye özel tişörtler ile herkesten daha çok dikkat çekeceksiniz.

Firmalara Özel Tişört

Kişiye özel tişört tasarımlarını geliştirerek firmanız için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Firmanızın logosunu tişörte ekleyerek iş yeri kıyafetinizi tek tık ile oluşturmuş olursunuz. Artık firmaların iş kıyafeti için özel tasarımlar yaptırmalarına gerek yok. Kendi tasarımınızı kendi zevkinize göre tişörte bastırabilirsiniz. Kişiye özel tişörtler ile firmanızın reklamını da yapmış olursunuz. İstediğiniz tüm renk seçeneklerine zaman kaybetmeden ulaşarak, logonuzun hangi renk ile daha uyumlu olduğunu görebilirsiniz. Tercihlerinizi yaptığınızda logo baskısı, kaliteli pamuk materyalinden oluşan tişörtlere dijital baskı teknolojisi ile aktarılır. Dijital baskı yöntemi, kumaşa zarar vermez, aynı zamanda yıkamalara karşı da oldukça dayanıklı. Sadece logo olarak değil, firmanıza ait sloganı da tişörtlere bastırabilirsiniz. Bu şekilde firma kıyafetleri ile çalışanlarınız her an reklamınızı yapmış olur.

Kişiye Özel Pullu Tişört Tasarımı

Işıltısına önem veren biriyseniz pullu tişört tasarımlarına da göz atmalısınız. Pullu kişiye özel tişörtler de elinizi tişört üzerinde gezdirdiğinizde tasarımınız pullar arasından ortaya çıkar. Günlük yaşamınızda bu tarz tişört ile çok daha şık görüneceksiniz. Palet kullanımı ile oluşturulan tişörtlerinize fotoğraflarınızı da bastırabilirsiniz. Standart bir tarzım yok diyen kişilerdenseniz, bu özel tasarımlar ile kimsede olmayan tişörtlere sahip olacaksınız. Sıradan siyah bir tişörtü payet baskı ile geceleri de dışarı çıkarken kullanabileceğiniz hale getirebilirsiniz. Kişiye özel pullu tişört tasarımlarınızı istediğiniz her ortamda kullanabilirsiniz.

Özel Günler için Özel Baskı Tişörtler

Özel günler için ne hediye alacağınız konusunda kararsız biriyseniz, özel baskı tişörtleri değerlendirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin doğum günü için fotoğraf baskılı, özel notların yer aldığı kişiye özel tişört tercih edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye sevginizi bu özel baskı tişörtler ile göstermiş olursunuz. Doğum günleri, sevgililer günü ya da yıl dönümleri için anın güzelliğini hatırlatacak tasarımlarınızı tişörte aktarabilirsiniz. ÇiçekSepeti aradığınız tüm özel baskı tişörtleri tek tık ile sizlere sunar. Aynı zamanda farklı tişört modellerini de siteden görebilir, tercihinizi modellere göre yapabilirsiniz. Tasarımınızı kendiniz site üzerinden gerçekleştirerek tişörtte nasıl durduğunu görebilirsiniz. Tamamen size özel bir baskı oluşturabileceğiniz gibi sizin için ha Drzırlanan kalıplara da göz atabilirsiniz. Tasarımlarınız özel anlarınızı ortaya koyacak şekilde yapılır. Anılarınızı bu şekilde ölümsüzleştirmiş olursunuz. Kişiye özel tişörtlerinizi tasarladıktan hemen sonra istediğiniz tarihte elinize ulaşır. ÇiçekSepeti kişiye özel tişörtlerde kaliteli baskı işlemi ve materyal tercih eder. Baskılarda netlik ön plana çıkar. Özellikle fotoğraf baskılarında net ve canlı bir görünüm elde edersiniz.

ÇiçekSepeti aradığınız tüm özel hediyeler için size çok sayıda çeşit sunar. Özel tişört tasarımlarını tercih ederek sevdiklerinizi özel günlerde şaşırtabilirsiniz. ÇiçekSepetine tek tık ile giriş yaparak beğendiğiniz özel tasarım tişörtlere göz atabileceğiniz gibi kendi zevkinize göre de tişört tasarlayabilirsiniz. Özel günlerde artık ne hediye alsam diye düşünmenize gerek yok. ÇiçekSepeti'ne girerek dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.